Minetap Para Hileli MOD APK [v2.3.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Minetap Para Hileli MOD APK [v2.3.5] 1 Minetap Para Hileli MOD APK [v2.3.5] 2 Minetap Para Hileli MOD APK [v2.3.5] 3 Minetap Para Hileli MOD APK [v2.3.5] 4 Minetap Para Hileli MOD APK [v2.3.5] 5

Minetap Para Hileli MOD APK [2.3.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Minecraft'tan ilham alan, ancak hareketli bir köy inşa ederken oyuncuların rahatlaması ve eğlenmesi için yeni bir konsepte sahip boşta bir oyundur.


Minetap 2.3.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. XP Enjeksiyonu
  2. Yüksek Miktarda Elmas (Premium Para Hilesi)
Bilgi: Bazı cihazlarda köyün kilidini açtığınızda para kullanılabilir olacak.

Minetap, Minecraft'tan ilham alan, ancak hareketli bir köy inşa ederken oyuncuların rahatlaması ve eğlenmesi için yeni bir konsepte sahip boşta bir oyundur. İçeriği basitleştirilmiştir ve boşta dokunma faktörünü vurgulayarak insanlara dünyayla etkileşime girerken ve birçok şey inşa ederken harika şeyler getirmeyi vaat eder.


Minetap v2.3.5 MOD APK


Minetap, oyuncu sürekli olarak daha fazla şey öğrendiği için basit ama ilgi çekici bir otomatik oyun oluşturmak için boşta kalma mekaniği uygular. İşleri daha çekici hale getirmek için birleştirme ile birleşir ve kaynak veya yapı malzemeleri toplamada onlara daha fazla ilerleme sağlar. 


Minetap Para Hilesi


Bazı mekanikler, oyuncu çevrimdışıyken bile otomatik olarak çalışacak ve onlara ilerlemede büyük bir destek sağlayacak ve topladıkları her kaynaktan en iyi şekilde yararlanacak. Ekrana dokunma işlevi, tüm rastgele kaynakların madenciliğini hızlandıracak, ancak oyuncu etkileşimde bulunmak için herhangi bir bloğu seçebilir. 


Minetap Android Oyun Club


Bu arada birleştirme, gelecekte kullanılacak birçok faydalı işlev veya değerle daha yüksek seviyeli bir blok oluşturmak için iki benzer bloğu birleştirecektir. Madencilik yaparken, oyuncular belirli eşyaları işlemek veya geliştirmek için birkaç nadir mineral toplama fırsatına sahip olacaklar.


Minetap APK hile


Madencilikten toplanan minerallere dayanan Minetap, oyuncuların yaşam kalitelerini hızla geliştirmeleri için karmaşık ama anlaşılması kolay bir üretim sistemine sahip olacak. Harika olan şey, eşyaların işlenirken farklı niteliklere veya derecelere sahip olmaları, yükseltmeler sırasında üstünlük göstermeleri ve daha fazlasıdır. Bazı özel öğeler, üretkenliği artırırken veya köyler inşa ederken oyuncuya da fayda sağlayacaktır.


Minetap Apk Dayı


İnşaat işlevi basittir, ancak mevcut birçok kaynağı tüketecek ve yeterli kaynak yoksa duracaktır. Gelecekte, oyuncu işlevleri genişletebilir, böylece köyün yaşamını iyileştirebilir ve görünümünü gelişen ve güzel olacak şekilde değiştirebilir. Köyün genişletilmesi ayrıca oyunculara sisteme yeni erişim sağlayacak ve yeni tür kaynaklara veya içeriğe erişim de dahil olmak üzere üretkenliklerini artıracaktır.


Minetap Apk indir


Minetap'in sonsuz bir potansiyeli var ve oyuncuların köyler inşa ederek mutlu bir yaşam sürmeleri için oyun yaratıcılıkla dolu. Ayrıca, özellikleri veya tesisleri de otomatiktir, bu nedenle oyuncular iş verimliliğini değiştirmek ve sistemdeki bazı tesisleri yükseltmek için çok fazla etkileşim veya ayarlamaya sahip olacaklardır.


Minetap indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Gangster City Mafia Car Drive APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar