Idle Arks Build at Sea Para Hileli MOD APK [v2.3.19]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Arks Build at Sea Para Hileli MOD APK [v2.3.19] 1 Idle Arks Build at Sea Para Hileli MOD APK [v2.3.19] 2 Idle Arks Build at Sea Para Hileli MOD APK [v2.3.19] 3 Idle Arks Build at Sea Para Hileli MOD APK [v2.3.19] 4 Idle Arks Build at Sea Para Hileli MOD APK [v2.3.19] 5 Idle Arks Build at Sea Para Hileli MOD APK [v2.3.19] 6

Idle Arks Build at Sea Para Hileli MOD APK (2.3.19) - Android için en son sürümü indirin! Issız bir adada kayboldunuz ve ihtiyacınız olan tahta çivi gibi şeyleri toplayıp kendinize yeni bir dünya yaratmaya çalışacaksınız.


Idle Arks: Build at Sea Para Hileli MOD APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Harcadıkça artar

Issız bir adada kaybolduğunuzda sizi en çok mutlu eden şey, yoldan geçen bir tekneyle karşılaşmaktır. Ailenize, insan dünyasına dönmeniz için tek ve en büyük umut budur. Peki ya adaya inen tekne arama ihtiyacı olan bir kişiye aitse? Yeniden birleşme, bir insanın hayatta karşılaşabileceği en kıvrımlı durumlardan biri olacaktır. Bu durumda ne yapardınız? Lütfen herkesin hayatını kurtarmaya çalışın. Idle Arks: Build at Sea, bir teknede yüzmeniz ve denizde yaşamaya çalışmanız gerektiğinde karşılaşacağınız şeyi tam olarak simüle eder.


Idle Arks Build at Sea v2.3.19 MOD APK


Genellikle bunun gibi hayatta kalma oyunları, oyuncunun ıssız bir adada sürüklenmesine izin verir. Adanın kaynaklarını kullanmak ve orada yaşamak için ellerinden geleni yapmaları gerekecek. Bununla birlikte, Idle Arks: Build at Sea, oyuncuları hiçbir adaya götürmez. Hayatta kalanlar küçük salları üzerinde seyahat etmek zorunda kalacaklar. Görünen bir kilitlenme probleminde çözülmesi gereken birçok zorluk ve problem oyuncuları çekecektir. Kullanmak için yeterli kaynak ne kadar? Denizin felaketlerinden nasıl kurtuluruz? Bir ev nasıl yapılır? Bu tür sorular sürekli olarak oyunculara genel olarak tür ve özellikle de bu oyun hakkında farklı bir bakış açısı sağlayacak gibi görünecektir.


Idle Arks Build at Sea 2.3.19 Para Hile APK 


Nuh'un Gemisi'nin hikayesini duyduysanız, Idle Arks: Build at Sea, neredeyse benzer bir durumu simüle eder. Şimdiye kadarki en büyük sel dünyayı sardı ve tüm canlıların hayatta kalmasını imkansız hale getirdi. Böyle acil bir durumda, tahta bir sal yakalayıp felaketten sağ çıkabildiğiniz için şanslısınız. Ancak, etrafındaki her şey yutulmuş, geriye kalan tek kişi sensin. Hiç durmadan uçsuz bucaksız suda yüzen (çünkü şu anda Dünya yüzeyinin neredeyse% 99'u suya batmış durumda), oyuncular hayatlarını sürdürmenin, diğerlerini kurtarmanın ve salınızı sağlam olacak şekilde inşa etmenin bir yolunu bulmak zorunda kalacak. Sürpriz etkinlikler, keşfedilecek ilginç şeyler getirmeye devam edecek.


Idle Arks Build at Sea 2.3.19 Elmas Hile APK


Karada yaşamak dışında, "Idle Arks: Build at Sea" denizde hayatta kalmanızı gerektirir. Bu nedenle kaynakların kullanılması imkansızdır. İlk ve en bol kaynak tahtadır, aramak için salınızdan yüzerek yararlanmanız gerekecektir. Tahta parçaları yavaşça sala sürüklenecek ve mümkün olduğunca onları toplamaya çalışmalısınız. Dünya sular altında kaldı, o kadar çok kaynak her yere sürüklenecek. Salın alanını genişletmeye devam etmeniz için en önemli şey ahşaptır, bir noktada dünyadaki birçok hayatı kurtaracak kadar dev bir gemi haline gelecektir.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar