Real Steel World Robot Boxing Para Hileli MOD APK [v73.73.130]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Real Steel World Robot Boxing Para Hileli MOD APK [v73.73.130] 1 Real Steel World Robot Boxing Para Hileli MOD APK [v73.73.130] 2 Real Steel World Robot Boxing Para Hileli MOD APK [v73.73.130] 3 Real Steel World Robot Boxing Para Hileli MOD APK [v73.73.130] 4 Real Steel World Robot Boxing Para Hileli MOD APK [v73.73.130] 5 Real Steel World Robot Boxing Para Hileli MOD APK [v73.73.130] 6

Real Steel World Robot Boxing Para Hileli MOD APK [73.73.130] - Android için ücretsiz indirin. Son sürüm olarak girdiğiniz oyunda robotların savaşına tanıklık edeceksiniz.


Real Steel World Robot Boxing 73.73.130 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Altın Hilesi

Real Steel Boxing Champions bir aksiyon oyunudur. Bu oyun ünlü bir film olan Real Steel'den uyarlanmıştır. Filmdeki güçlü robotlara aşık mısınız ve onu kendiniz kontrol etmek mi istiyorsunuz? Reliance Big Entertainment oyununun yayıncısı Real Steel Boxing Champions oyununu son zamanlarda yayınladığında artık hayal etmek zor değil. Real Steel Boxing Champions dünyasına giren oyuncular, birçok macera dolu macerada robotlarla savaşma konusunda eğitilecek. Oyun, her biri kendilerini sonsuz bir savaş sarmalına sokan kendine özgü bir duruma sahip birçok farklı savaş yaratıyor. Elbette robotunuzun kendine özgü bir dövüş stili olacak. Atom, Zeus, Midas, NoisyBoy ve yeni karakter Prime Prime gibi favori kahramanlara ulaşın. Robotunuza isim verebilir ve rekabetçi turnuvalar yoluyla bu ismin küresel sıralamalarda nasıl yer alacağını belirleyebilirsin.


Real Steel World Robot Boxing v73.73.130 MOD APK


Robotlar ringde boks kuralları ile birbirleriyle savaşırlar. Robotlar özel hareketler ve zımbalarla donatılmıştır. Her savaşta uygun şekilde kullanmak için bu teknikleri öğrenmelisiniz. Savaşınıza katılmanın amacı, Real Steel Boxing Champions şampiyonu olarak potansiyel bir figür olmak için gizemli düşmanın komplosunu yenmektir.


Real Steel World Robot Boxing 73.73.130 Para Hile Apk


Önceden tasarlanmış ve satılan oyun içi robotlara ek olarak, oyuncular kendi kendilerine yeni bir efsane yaratabilirler - tercihlerine göre güçlü bir robot. Oyuncular, oyunun 32 özel robotundan 1500'den fazla robot parçasına maruz kalacak. Farklı robotlardan parçalar seçerek yaratıcılığınızı gösterin. Genellikle bu parçalar her bir kahraman robotun simgesidir. Ayrıca robot rengini de dilediğiniz gibi boyayabilirsiniz. Başkalarının stillerini mi taklit edeceksiniz yoksa robot görünümünde yeni bir trend mi yaratacaksınız? Oyundaki robotu kendinizin mükemmel bir versiyonuna dönüştürün.


Real Steel World Robot Boxing 73.73.130 Altın Hile Apk


Operasyona gelince, Steel Boxing Champions Touch & Sweep şeklinde kontrol ediliyor. Oyuncular, rakibin darbesini atlatmak için hızlıca kaydırırken ekrandaki sanal düğmelere tekrar tekrar basarak robotlarını kontrol edecekler. Başlangıçta, boks türünde robotlar görüyoruz. Bununla birlikte, bu oyunun oynanışı, sizi özel hareketlerle donattığında MK'ye giderek daha fazla benziyor. Yıkıcı Ağır ve Özel Saldırılar, Üst Düzey Yükseltmeler, Kritik Darbeler ve Bitiriciler seçerek kendi markanızı yaratabilirsiniz. Kavga boyunca sizi takip edecekler ve kendi ihtişamınızı arayacaklar.


Real Steel World Robot Boxing Hile APK


Robotunuz, düşman saldırılarını engelleyen ve kritik bir noktayı vuran hareketler gerçekleştirebilir. Bir süre savaştıktan sonra, robotun enerjisi tamamen dolacaktır. Tam şarjlı enerji elde etmenin iki yolu vardır: vuruşlar ve vuruşlar. Daha sonra oyunun sonucunu tersine çevirmek için özel hareketinizi başlatabilirsiniz. Oyundaki bu mekanizma, saldırıya eğilimli robotlar ile savunma arasında bir denge oluşturmak için çalışır. Kazanmak için karakterinizi özelliklerini eşleştirmek için kullanmanız gerekir.


Real Steel World Robot Boxing 73.73.130 Android Hile APK


Real Steel Boxing Champions gibi oyunlar, sadece kuralları değiştirerek farklı savaşları oluşturabilir. İlk önce Turnuvada savaşacaksınız. Bu, oyuncuların belirli bir sıraya göre düzenlenen savaşlara katılabilecekleri bir yerdir. Güçlenen rakiplerin arasından geçmeniz gerektiğinde uzun bir savaştır. Bir sahnenin patronuna ulaşana kadar. 5 Yılmaz Bosslar, kendilerini kanıtlamak için üstesinden gelinmesi gereken düşman sayısıdır.


Real Steel World Robot Boxing FULL APK


Ayrıca oyun sizi birçok farklı zorluğa da hazırlıyor. Mutlaka kavga ve rakip değildirler. Örneğin, bazen oyun, rakibin kafasına 10 kez vurmanızı gerektirecektir. Veya 100 kez özel hareketler kullanmanızı gerektirir. Genel olarak, bu zorluklar takdir ödülleri sağlayacaktır. Bunları tamamlarken çok fazla uğraşmanıza gerek yok çünkü her başarıyla uyguladığınızda otomatik olarak sayılacaklar.

Zaman yine sınırlı olacak. Bu süre içerisinde düşmanınıza karşı kazanamazsanız kesinlikle kaybedeceksiniz. Ayrıca Unlimited Free Sparring adlı bir mod da var. Bu arenaya girdiğinizde, canınızı almamışsınız demektir. Sadece savaşa atlayın ve tükenene ve ölene kadar savaşın. Bu savaşın sonu yok.


Real Steel World Robot Boxing İndir (MOD, Para Hilesi / Kilitler Açık)


Bir önceki oyunumuz olan Township APK indirmek için tıklayın.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar