Earth Inc Para Hileli MOD APK [v1.23.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Earth Inc Para Hileli MOD APK [v1.23.1] 1 Earth Inc Para Hileli MOD APK [v1.23.1] 2 Earth Inc Para Hileli MOD APK [v1.23.1] 3 Earth Inc Para Hileli MOD APK [v1.23.1] 4 Earth Inc Para Hileli MOD APK [v1.23.1] 5 Earth Inc Para Hileli MOD APK [v1.23.1] 6 Earth Inc Para Hileli MOD APK [v1.23.1] 7

Earth Inc Para Hileli MOD APK [1.23.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular birçok farklı gezegene giderek yeni cevherler çıkarabilirler.


Earth Inc 1.23.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Para harcanmaz.

Dünya ekonomisinde lider bir işletmeye sahip olmayı hiç düşündünüz mü? Earth Inc., oyunculara bu muhteşem deneyimi sadece Dünya'da değil, diğer gezegenlere de yayabiliyor. Toprak kazma ve yer altında cevher çıkarma görevi olan bir cevher madenciliği şirketine sahip olun. Tabii ki, keşke yeryüzünde herkes yapabilirse. İşiniz komşu gezegenlerin kilidini açmak ve onlardan para kazanmak. Küçük bir işletme kurun, büyümek için sahip olduğunuz tüm kaynakları kullanın. Oyunun tüm işlemleri, işi halletmek için dokunuşlar ve kaydırmalarla nispeten basittir.


Earth Inc v1.23.1 MOD APK


Earth Inc oyununda başlangıçta çok fazla deneyime sahip olmadan, başka yerlerden deneyimli işçileri işe alabilirsiniz. Nadir cevherleri keşfetmek için dünyanın derinliklerine inin. Altın, gümüş, demir, elmas, mineraller, eski bakır, ... Yerin ne kadar derinine inerseniz, nadir ve değerli ürünlere sahip olma şansınız o kadar artar.


Earth Inc Para Hilesi


Madencilik süreci, temel kaydırma işlemleriyle otomatikleştirilir. Kazanılan para, tesislerin ve destek ekipmanlarının inşasına yeniden yatırıldı. Personelinizin elinde özel bir kürek var. Yeraltı iletim hattından büyük toprak ve kaya yığınları aktarıldı. Ekrana her tıkladığınızda, kürek bıçağı aşağı iner.


Earth Inc Altın Hilesi


Barışçıl bir dünya ortamında, aşırı kullanım da dünyayı olumsuz etkileyebilir. Doğal ve beşeri faktörleri dengelemek ve uyumlu hale getirmek gerekir. Çekirdek alana ulaşmaya başladığını hissediyorsa, dünyayı etkileyin. Oyuncular yeni alanlar bulmak veya başka bir gezegende madencilik teçhizatı kurmak için durabilir.


Earth Inc Apk Hile


Cevher alanlarının kıtaların topografyasına dağılımını harita üzerinde izleyin. Kargo gemilerinin varlığı ile deniz. Madencilik alanında yanan turuncu bir alev ve bir cevher madenciliği makinesi bulunur. Madencilik günden güne, bölgeden bölgeye…


Earth Inc Apk indir


Earth Inc., eksiksiz ve zengin bir madenci ekibi sağlar. Acemilerden tecrübeli madencilere kadar birçok farklı çalışan türü ile. Tahtada madencilerinizin avatarlarının olduğu ve satın alabileceğiniz madencilerin olduğu kartlar var. Personel siyah yelek ve işçi kaskı giyiyor. Penguen bir istisna değildir. Bir de mor gömlekli, gözlüklü ve gümüş grisi saçlı bir ev hanımı var. Eli bir oklava tutar. Prens kırmızı bir cüppe giyiyor ve başında altın bir taç var. Kahverengi bir takım elbise giyen arkeolog, nadir buluntuları keşfetmeye can atıyor.


Earth Inc Elmas Hilesi


Bir kadroya sahip olan oyuncuların iş dışında da dinlenebilecekleri bir yere ihtiyaçları vardır. Şirket merkezi, modern bir ulusal otoyolun cephesinde yer almaktadır. Terasta dünya küresi sembolü ile ana renk olarak gri. Yeni bir gezegene her geldiğinizde, oyuncu bunun gibi bir bina inşa etmek zorundadır. Çalışanlar burayı dinlenmek ve eğlenmek için bir yer olarak seçebilirler. Hava değiştiğinde havanın sıcaklığını gösteren saat de değişir. Yazın bakır sarıdır, kışın ise mavi beyaz kar taneleri görünür. Turuncu taksiler, sokaktan geçen dondurma külahları.


Earth Inc Apk Son Sürüm


Madencilik işlemi sırasında bazen oyuncu zorluklarla karşılaşabilir. Yükseltmek ve destek kartları satın almak için yükseltme alanına girin. Çünkü oyuncu kayaları parçaladığında bu kayalardan düşen altınlar oluyor. Oyuncunun bu altın paraları toplamasına yardımcı olan beyaz bir sanal el vardır. Oyuncular parayı yükseltmek için kullanabilir, böylece sizin için daha hızlı para toplayabilir. Çünkü hızlı bir şekilde almazsanız, bu paralar kaybolacaktır. Ek olarak, madencilerin yükseltilmesi de madencilik sürecinin daha hızlı ilerlemesine yardımcı olur. Daha az vuruşla ancak kayayı kırmayı başardı. Altın para yağmuru gibi kartlar da var veya her dokunuşun çift etkisi var.


Earth Inc indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Wonderputt Forever APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar