PAKO 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
PAKO 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 1 PAKO 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 2 PAKO 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 3 PAKO 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 4 PAKO 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 5 PAKO 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 6

PAKO 2 Para Hileli MOD APK [1.0.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. PAKO 2, kaçış sürücüsü olarak çalıştığınız bir arcade sürüş oyunudur.


PAKO 2 1.0.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
Zorlukları sever misin? Kendinize büyük bir güven ve deneyime sahip olmak için meydan okuyun. Dünya ne kadar modernse, o kadar çok şey geliştiriliyor. Tipik olarak, arabalar, Lamborghini, Ferrari ... hepsi büyük yarış tarafından çok popülerdir ve ünlü süperstarın bir araba koleksiyonu vardır. Süper hızlı yarış hissini yaşamak, güzel yarış becerileri ile dünyanın en ünlüsü olmak istiyorsunuz. Hayallerinizin gerçekleştiği PAKO 2'ye şimdi katılın.


PAKO 2 v1.0.2 MOD APK


Koş, koş ve polis nezaretinden kurtulmak için elinden gelen her şeyi kullanarak koşabildiğin kadar koş. Bunlar bir koşunun tek şartıdır. Oyuncunun uygulamayı denemesi için birçok seviye vardır. Bonus sayısı ne kadar yüksek olursa, alınan ödül de o kadar yüksek olur. Yazılım, oyuncuların yarış başlamadan önce arabayı nasıl çalıştırdıklarını ve kullandıklarını daha iyi anlayabilmeleri için listeler, konumlar ve oyun özellikleri sağlar. 


PAKO 2 Para Hilesi


Oyuncuların alacağı puanlar olacak ki bu da polis kovalamacasına sebep oluyor. PAKO 2 için oyuncular sadece silah kullanmakla kalmaz, aynı zamanda polis gücüne de karşı koyabilir. Oyuna katılım süreci için gerekli ekipmanı sağlayan istasyonlar olacaktır. Silahlar rakipleri vurmak için kullanılır PAKO 2 hızlı yarışçı olun. Klasik savaşların bir yarışçısı olun. Oyuncular rekabet etmek için doğru araba türünü seçebilirler.


PAKO 2 Araba Hilesi


Yol sistemi yüzlerce kilometre uzunluğunda. Hızı artırın, polis arabalarından kaçının, yolda engeller görünebilir. Kendine özgü vahşi doğası olan geniş alan, birkaç kişi geri döndü, ancak kovalamak için çok uygun, dramatik. Yeni araçlar tam yeni. Hasarlı arabalar için onarım hizmeti. Polis arabaları ve hatta helikopterlerle daha fazla tura hazırlanmak için en sevdiğiniz araç için yeni ekipman yeniden monte edilebilir.


PAKO 2 Apk Hile


Müzik, zorlu bir oyunu daha da dramatik hale getirebilir. Motorlu yarış arabalarının sesi patlarken, bir uçağa veya arabaya çarptığınızda vahşi doğada yankılanan silah sesleri deneyime değer. Durumu ayarlayın ve hızlandırın. Müzik önemli bir rol oynar, tahtı tatmin eden neşeli duyguların anıdır. Sıkıcı bir radyo istasyonu duymuyoruz ama gerçek sürüşe konsantre olabiliyoruz. Tercihinize bağlı olarak her ikisi de çok iyi olduğu için bir denetleyici veya klavye ve fare kullanabilirsiniz.


PAKO 2 Apk indir


Yayınlanma süresi uzun olmasa  da PAKO 2, oyuncuların yorumlarını ve desteğini de aldı. Önceki uygulamanın yükseltilmesi ve geliştirilmesi, PAKO 2'nin yetersizliklerini değiştirme avantajına sahiptir ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilir. Geliştiricilerin, kullanıcıya en iyi eğlenceyi sunabilecek uygulamaları her zaman mükemmelleştirdiği yer burasıdır.


PAKO 2 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun US Conflict APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar