Mars Mars Karakter Hileli MOD APK [v40]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mars Mars Karakter Hileli MOD APK [v40] 1 Mars Mars Karakter Hileli MOD APK [v40] 2 Mars Mars Karakter Hileli MOD APK [v40] 3 Mars Mars Karakter Hileli MOD APK [v40] 4 Mars Mars Karakter Hileli MOD APK [v40] 5 Mars Mars Karakter Hileli MOD APK [v40] 6

Mars Mars Karakter Hileli MOD APK [40] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. MarsCorp, Mars'ta heyecan verici bir koşucu sonsuz macerasında hayatta kalmak için ilk gönüllü grubunu almaya hazır!


Mars Mars 40 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm görünümlerin kilitleri açık. Kullanmak için öğreticiyi geçin ve sağ üst köşedeki kırmızı butondan menüyü açın. İlk sıradaki kask simgesine dokunarak görünümü seçin.
Oyunlar, oyunculara her zaman keyifli bir eğlence zamanı sağlar, ancak yine de oyuncuların üstesinden gelmesi gereken belirli zorluklar olacaktır. Her zaman seviyelerde yüksek puanlar elde etmek isteyecekler ve bazen istedikleri puanı almak için birden çok kez oynayacaklar. Aynı zamanda, tekrar oynatma genellikle oyuncunun oyunun hedeflerini tam olarak yerine getirememesinden kaynaklanır. Bu nedenle, zorlukları getirmek, oyuncuları oyunu deneyimlemeye motive eden faktörlerden biridir. Zorlukları seven biriyseniz ve kendiniz için keyifli vakit geçirmek istiyorsanız Mars Mars oyununu göz ardı edemezsiniz.


Mars Mars v40 MOD APK


Mars Mars, herhangi bir oyuncunun ilk deneyimde etkileneceği güzel grafiklere sahiptir. Yaşayabileceğiniz birçok farklı renk ile yeni bir gezegene gireceksiniz. İlk gideceğiniz yer Mars'ta ve bu gezegende mahsur kalmış bir astronot rolünü oynayacaksınız. Aynı zamanda karakterinizin bir istasyondan diğerine hareket edebilecek donanıma sahip olduğunu da görebilirsiniz. Farklı ortamlardaki her istasyon, seyahat edebileceğiniz zaman ve mesafeye göre kademeli olarak numaralandırılmıştır. Aynı zamanda keşif sırasında ortamın giderek değişeceğini ve iklimin ana renginin değiştiğini mutlaka fark edeceksiniz. Dolayısıyla bu, oyunculara çok farklı deneyimler yaşatan ve heyecan verici bakışlarla karakterlerle buluşan bir şey olarak görülebilir.


Mars Mars Para Hilesi


Bu oyun için oyuncular karakteri 2 boyutlu bir düzlemde kontrol edecek ve hareket yönü soldan sağa olacak. Aynı zamanda, oyuncunun gözlemleyebildiği sahnelerin hepsi soluk renklidir ancak yine de belli bir güzelliğe sahiptir. Heyecan verici şeyler bulmak için yolculuğunuza devam edecek ve farklı istasyonlara gideceksiniz. Ancak bu, nihayetinde düşündüğünüzden daha uzun bir süreçtir.


Mars Mars Karakter Hilesi


Mars Mars, istasyondan istasyona hareket edeceğiniz ve tren yok edildikten sonra yolculuğunuza başlayacağınız, anlaşılması kolay bir oyun şekli sunuyor. Rahat seyahat için kendinize bir uçan cihaza sahip olacaksınız. Ancak bu aynı zamanda oyunun hareket mekanizmasından kaynaklanan zorluk nedeniyle oyuncuların yüzleşmesi gereken sorundur. Başka bir deyişle, keyfi olarak inemezsiniz. Oyun deneyiminin başlangıcında, oyuncular bir istasyondan diğerine geçme mekanizmasıyla tanışacaklar. Tüm işlemler dokunuşlarla yapılır. Sol tarafa dokunun, ardından sol jet açılacak ve siz bırakana kadar sizi itecektir. Sağ taraf için de aynı şekilde işlem yapılır. İstasyona indiğinizde, doğru bir şekilde inmek için her iki tarafa da basmanız gerekecek. Ama bu basit bir iş değil.


Mars Mars Apk Hile


İstasyonun üzerinde dururken bazı durumlarda karakteri serbest bırakacaksınız ve bunun sonucunda karakter güvenli olmayan bir iniş yapacak. Başka bir deyişle, gerekli alanın dışına düşmeden karakterin yavaşça yere ulaşmasına izin vermeniz gerekecek. Ayrıca, sıklıkla karşılaşacağınız tek sorun yakıtın bitmesidir. Vurguluyken yakıt alımında bir azalma görebilirsiniz. Yakıtın bitmesinin sonucu, güvenli olmayan yere inmeniz ve yok olmanızdır. Bu yüzden herkes bundan kaçınmak isteyecektir.


Mars Mars Apk indir


Yukarıda bahsedildiği gibi birçok farklı istasyondan geçeceksiniz ve her istasyonun gözlemlemeniz ve makul bir şekilde hesaplamanız gereken belirli bir mesafesi var. Aynı zamanda oyun, karşılaşacağınız istasyon sayısına karşılık gelen birçok farklı zorluk içeriyor. Uzun bir macera olarak görülebilir ve ileride oyuncuları bekleyen birçok heyecan verici şey var. Bunlardan birinin farklı karakterler olduğu söylenebilir.


Mars Mars Son Sürüm apk


Oyun size farklı yollarda farklı bakışlara sahip birçok karakter kazandıracak. Özellikle 13. istasyona ulaştığınızda bir uzay gemisi bulacaksınız ve üzerine tıkladığınızda yeni bir karakter belirecek. Aynı zamanda yeni bir karakter geldiğinde bu karakter ile yolculuğa devam edecek ve bir sonraki istasyona giderek diğer karakterlerle tanışacaksınız. Her karakter göründüğünde ortamın renginin de değişeceğini görebilirsiniz.


Mars Mars Altın Hilesi


Mars: Mars, yol boyunca birçok zorlukla karşılaşacağınız heyecan verici ama aynı derecede benzersiz bir oyun getiriyor. Bir sonraki istasyona inmek için sağlanan yakıt miktarına dikkat etmeniz gerekecektir. Aynı zamanda iniş de karakterinin parçalanmasını istemeyen herkesin yapması gereken titiz bir iştir. Ayrıca başkalarıyla yolculuğunuza devam edebilecek ve çevrede bir değişiklik görebileceksiniz.


Mars Mars indir (MOD, Karakter Hilesi)


Bir önceki android oyun Dr. Panda Town APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar