Craft Island Para Hileli MOD APK [v1.13]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Craft Island Para Hileli MOD APK [v1.13] 1 Craft Island Para Hileli MOD APK [v1.13] 2 Craft Island Para Hileli MOD APK [v1.13] 3 Craft Island Para Hileli MOD APK [v1.13] 4 Craft Island Para Hileli MOD APK [v1.13] 5 Craft Island Para Hileli MOD APK [v1.13] 6

Craft Island Para Hileli MOD APK [1.13] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Adanızdaki her şeyi yapın. Odun ve para kazanmak için bir sürü ağaç kes, sonra genişlet ve bu adada birçok şey inşa et.


Craft Island 1.13 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi. Gerçek para ile ücretsiz satın almalar.
Sadece eğlenmenize değil, aynı zamanda Yaratıcı beceriler kazanmanıza da izin verecek büyüleyici bir arcade simülatörü. Yani, ıssız bir adada yalnız olan bir kahraman rolünü oynamalısınız. Şimdi burası onun adası ve istediği gibi ayarlayabilir. Başlangıç ​​olarak, mevcut tek kaynak, oyunda bol miktarda bulunan odun olacak ve bir baltayla silahlanmış kahramanınız inanılmaz sayıda ağacı kesebilecek.


Craft Island v1.13 MOD APK


Yani, en standart dışı ve ilginç fikirleri hayata geçirmek için adada ne istersen yaratabilir ve inşa edebilirsin ve boş zamanını geçirmek de ilginç. Craft Island'da komik bir kahraman, renkli bir oyun dünyası, birkaç renkli konum, inşaat için çok çeşitli binalar, basit kontroller ve fikirlerinizi uygulamak için birçok fırsatla tanışacaksınız. Ahşabı işleyebileceğiniz ve oyun parası alabileceğiniz bir eşanjör inşa edebilecek ve ardından onu sadece adanın genişlemesine değil, adanın genişlemesine de yatırabileceksiniz.


Craft Island Apk Para hilesi


Çok sayıda ağaç ve araziyle çevrili, denizle çevrili büyük bir adanın ilginç bir simülasyon oyunudur. Bu adada birçok farklı yapı inşa edebileceksiniz. Odun ve para kazanmak için bir sürü ağaç kes, sonra genişlet ve bu adada birçok şey inşa et.Bu, üzerinde bir süre yaşayabileceğiniz adaları içeren bir oyundur. Ancak Craft Island, bu oyunlardan farklıdır çünkü esas olarak bir zanaat oyunudur, yani hayatta kalmanız gerekmeyecektir. Oyun, bir adada ağaç kesmek ve adayı genişletmek için bir hobi yaratacaktır . Ek olarak, adanın içinde farklı yapılar oluşturmanız yeterli olacaktır.


Craft Island Odun Hilesi


Craft Island Mod Apk, yaratıcılığınızı harekete geçirmenizi sağlayan ilgi çekici bir arcade simülatörüdür. Bu oyunda tek başınıza ıssız bir adada yaşamak zorundasınız. Kendini yalnız hissetmemek için odun kesip, inşa ederek çok çalışmak zorundasın. Bu ada artık size ait, böylece istediğinizi yapabilirsiniz. Oyuna başlayan oyuncular, demir bir balta ile donatılacak ve ağaçlarla çevrili olacak. Elinizde balta ile adanın etrafında hareket etmeniz ve bir sürü ağaç kesmeniz gerekiyor. Devirdikten sonra, belirli bir miktarda odun alacaksınız. Kazanılan kereste bina yapımında kullanılacaktır. Buna ek olarak, ıssız adayı genişletmek için kullanmak üzere ahşabı madeni paralarla da değiştirebilirsiniz.


Craft Island apk hile


Craft Island Apk, ağaçları kesmek için özgürce dolaşmanıza izin veren harika bir zanaat oyunudur ve ardından kesilen odunlar madeni paraya dönüştürülebilir. Adanızı genişletmek ve daha fazla ağaç almak için bu paraları kullanın. Seviyeni yükselt, böylece farklı yapıların kilidini aç ve aldığın ödülleri ikiye katla! Craft Island, bu oyunda kendinize bir ada yaratırken yaşayabileceğiniz bir sürü eğlence yaratacak. Adanın sahibi olmak için şimdi bu oyuna katılın. Homa Games tarafından oluşturulan bu oyunda birçok şey inşa edebilirsiniz . Ama çoğu zaman, sadece ağaçları kesmeye ve onları madeni paraya çevirmeye harcarsınız. Ama bunun da ötesinde, aslında burada kendi adanızı köprüler, evler ve diğer yapılarla inşa edebilirsiniz. İstediğiniz her şeyi yaratabileceğiniz bir oyunun keyfine varacaksınız!


Craft Island Apk Android Oyun club


Bir şeyler yapmayı ve ağaç kesmeyi sever misin? Eğer öyleyse, sizin için mükemmel oyunu bulmuş olabiliriz. Craft Island, aradığınız benzersiz oyun deneyimini sunuyor! Burada, üzerinize tırmanan canavarlar hakkında endişelenmenize gerek yok. Ayrıca açlığınıza ve yorgunluğunuza da dikkat etmenize gerek yok.Sadece birçok ağacı kesmeniz ve gerilmiş bir ada inşa etmeniz gerekiyor. Bu mükemmel işçiliği oyununda, büyük bir ada yapmak istiyorsan bir sürü ağaca ihtiyacın olacak! Bunu başarmak için önce bölgenizdeki tüm otomatik üreten ağaçları kesmeniz gerekir. Ardından, madeni para alabilmeniz için bunları bir ahşap jeneratörüne dönüştürün. Sonunda, adanızı genişletmek ve farklı yapılar inşa etmek için bu paraları kullanacaksınız!


Craft Island hile nasıl yapılır


Bu oyunda zamanınızın çoğunu sadece ağaç devirerek geçireceksiniz. Neyse ki, ağaçlar sadece birkaç dakika sonra çok çabuk canlanacak. Ancak daha fazla odun istiyorsanız, daha hızlı odun yapmanız gerekecek, daha fazla ağaç yetiştirmek için arazinizi genişletmeniz gerekecek. İşte bu eğlenceli oyunda nasıl para kazanabileceğiniz ve seviyenizi artırabileceğiniz. Adanızı genişletmek istiyorsanız ahşabı madeni paraya dönüştürmeniz de gerekecek. Bunu yapmak için, bazı ağaçları kesmeniz ve onları madeni paraya dönüştürmek için odun üreticisine gitmeniz gerekiyor. Ya da adanızda yapılar oluşturmak için kullanabileceğiniz ahşap için ağaçlarınızı kaplayabilirsiniz.


Craft Island apk indir


Bu oyunda seçim senin! Kesilen ağaçlarınız ile her zaman dengede kalmaya çalışın. Bu oyundaki amacınız kendi güzel adanızı yaratmaktır! Yani sürekli ağaçları keserek ve evler, binalar, köprüler vb. yapılar inşa ederek bunu yapabilirsiniz. Ayrıca belirli bir miktar seviye atladıktan sonra başka adalara da geçebilirsiniz.


Craft Island indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Amiral Battı APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar