NERF Epik Şakalar Hileli MOD APK [v1.9.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
NERF Epik Şakalar Hileli MOD APK [v1.9.6] 1 NERF Epik Şakalar Hileli MOD APK [v1.9.6] 2 NERF Epik Şakalar Hileli MOD APK [v1.9.6] 3 NERF Epik Şakalar Hileli MOD APK [v1.9.6] 4 NERF Epik Şakalar Hileli MOD APK [v1.9.6] 5 NERF Epik Şakalar Hileli MOD APK [v1.9.6] 6

NERF Epik Şakalar Hileli MOD APK [1.9.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı NERF Epic Pranks olan bu oyunu kesinlikle denemelisiniz.


NERF Epik Şakalar 1.9.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm kilitler açık
Nerf silahları çocukların en sevdiği oyuncaklardan biridir ve onlara sahip olmak ister. Bu sadece bir oyuncak değil, aynı zamanda kullanışlı bir şaka aracıdır. Bu yüzden birçok insan şakaları için Nerf silahlarını kullanıyor. Bu, Homa Games'e  oyuncuların deneyimlemesi için NERF Epik Şakalar oyununu başlatması için ilham verdi . Bu oyun çok eğlencelidir, bu yüzden oyun piyasaya çıktığında oyunculardan yüksek puan aldı. Bu oyun, oyunculara sıkıldıklarında eğlendirecekleri birçok heyecan verici deneyim sunar.


NERF Epik Şakalar v1.9.6 MOD APK


Ben çocukken herkes yaramaz bir insandı ve eğlenmek için her zaman şakalardan hoşlanırdı. O zamanlar her şeyi anlamayacak kadar küçüktük; sonra, büyüdüğünde her şey eskisi gibi görünmüyordu. Bu oyun, bir çocuğun duygularını tekrar yaşayabilmek için oyuncuları geçmişe götürecek. Oyuncular, herkese kahkaha getirmek için özgürce yaramaz oyunlar yapabilirler. Bu kimsenin unutamayacağı bir deneyim olacak.


NERF Epik Şakalar Apk oyun indir club


Diğer birçok RPG oyununda, oyuncuya gerçekleştirmesi için birçok karmaşık görev teklif edilecekse, NERF Epik Şakalar oyunu böyle değil. Oyuncuya o oyuna gelirken verilen tek görev, herkesi kazanması için şaka yapmaktır. Oyuncuların şaka yapmaları için araç bir nerf silahıdır. Oyuncular, kazanmak için yeterli sayıya kadar silahlarını rakibe nerf mermileri atmak için kullanacaklar. 


NERF Epik Şakalar Hile Apk


Oyuncuların karakterlerini çok fazla hareket ettirmelerine gerek yoktur; oyuncuların rakipleri vurmak için sadece ekrana tıklamaları gerekiyor. Bu basit oynanış nedeniyle oyun, eğlendirebilecek farklı yaşlardaki birçok insan için uygundur.


Nerf Oyunları oyna


Oyuncuların ateş etmek için ekrana dokunmak için yalnızca parmaklarını kullanmaları gerekir, ancak o zaman oyun çok basittir. Oyuncular oyunun zorluğunu hissetmeyecekler, bu yüzden oyun çok sıkıcı hale gelecek. Yani rakibe ateş ettiğinizde, ayağa kalkıp etrafı kontrol edecekler ve az önce şakayı yapan kişiyi arayacaklardır. 


NERF Epik Şakalar Apk indir


Oyuncular gözlerini temsil eden kırmızı bir ışık görecekler; oyuncuların bir şeyin arkasına saklanarak insanlara kırmızı ışık olmaktan kaçınmaları gerekir. Oyuncuya kırmızı ışık çarptığında, oyuncu yakalanır ve kaybolur. Oyunda, oyuncuların herkesin etrafında oynayarak kendilerine meydan okumaları için birçok farklı aşama var. Babalar, anneler, büyükanne ve büyükbaba gibi aile üyelerinden öğretmenler gibi diğerlerine ve daha fazlasına. 


NERF Epik Şakalar Apk Son Sürüm


Her aşamada, oyuncu başka bir kişiye şaka yapmak zorunda kalacak ve oyuna meydan okumak daha zor hale gelecek. Oyunun oyuncuların rakibe vurması için ihtiyaç duyduğu nerf mermilerinin sayısı artacak ve oyunu tamamlayabilmek için daha dikkatli olmaları gerekiyor. Oyunun içeriği, oyuncunun nerede olduğuna bağlı olarak bir konumdan diğerine değişecektir.


NERF Epik Şakalar indir (MOD, Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Hang Line Mountain Climber APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar