Kingdom Guard Mega Hileli MOD APK [v1.0.287]

Puan: 4.50 (Oylar: 2)
Kingdom Guard Mega Hileli MOD APK [v1.0.287] 1 Kingdom Guard Mega Hileli MOD APK [v1.0.287] 2 Kingdom Guard Mega Hileli MOD APK [v1.0.287] 3 Kingdom Guard Mega Hileli MOD APK [v1.0.287] 4 Kingdom Guard Mega Hileli MOD APK [v1.0.287] 5 Kingdom Guard Mega Hileli MOD APK [v1.0.287] 6

Kingdom Guard Mega Hileli MOD APK [1.0.287] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Güçlü ordunuzu inşa etmek için askerleri görevlendirin ve kendi benzersiz stratejisiyle üstün bir orduya sahip olmak için onları yükseltin.


Kingdom Guard 1.0.287 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Monster Drop Golds 40k artık kullanılamaz >>> 2/18/2022 sunucusuna yama uygulandı, bir sonraki Güncellemede kaldırılacak.
  2. Hasar Hilesi.Tek Vuruşta Öldürme hilesi (Yeni aşama başladığında açma/kapama açma/kapama etkilidir)
  3. Beceri CD Kahramanı Yok (Çalışması için Beceri Gerekiyor)
  4. Zayıf Dalgalar (hızlı aşama ilerlemesi için düşmanı 1 veya 2'ye düşürün)
  5. Eğer etap doğrulama hatası alıyorsanız, ünitenizi, kalenizi, Hero'nuzu (özellikle burayı), kışlanızı vs. yükseltmeniz gerekiyor.
Kingdom Guard, asker toplama ile birleştirilmiş benzersiz bir savunma oyunudur. Oyun size fantastik kılıç ve sihir savaşları getirecek. Anavatanınızı işgalcilerin saldırısından korumak için askerleri eğitecek ve konuşlandıracak, bu dünyada yetenekli liderler olacaksınız. Bu ilgi çekici bir hikaye ile eğlenceli bir oyun. Titan dünyayı istila etti ve annesinin hırsları yok olmanın eşiğinde, bu yüzden senin görevin bu dünyada kalmış efsanevi bir ejderha yumurtası bulmak. Şehir, krallığınıza saldırmak için karanlık lejyonlarını çeker; devlerin istilasına karşı savunmanız gerekiyor.


Kingdom Guard v1.0.287 MOD APK


Kingdom Guard oyununda ayrıca, yumurtaları düşman saldırılarından korumak için çok sayıda kule yerleştirmeniz ve asker eğitmeniz gerekiyor. Bu nedenle, ejderha yumurtalarını korumak ve dünyayı kurtarmak için askerlerinizi diğer asker türleri ile birlikte sağlam ve profesyonel olmaları için eğitin. Özellikle, onları daha güçlü hale getirmek için birlikleri birleştirebilir ve düşmanla savaşmak için güçlü kahramanlar toplayabilirsiniz. Ayrıca ordunuzu basit bir arayüz ile yükseltebilirsiniz.


Kingdom Guard Para Hilesi


Birçok büyük kale inşa edebilmek ve etkili bir şekilde antrenman yapabilmek için Kingdom Guard, oyuncuların can sıkıntısını ortadan kaldırmak için onları yükseltmelerine izin veriyor. Tüm askerler sizin kontrolünüz altındadır, bu sayede onları askeri amaçlar için kullanabilir ve daha gelişmiş olmaları için eğitebilirsiniz. Savunma, işgalci düşmana karşı avantaj sağlamak için askerlerin farklı özelliklerine göre düzenlenebilir. Pek çok farklı savunma dizilişi ile savaşmada esnek olabilir, stratejiler yapabilir ve size birçok sürpriz getirebilirsiniz.


Kingdom Guard Hasar Hilesi


Düşmanlara karşı stratejik olarak konumlandırmak için savunma kuleleri inşa edebilirsiniz. Kilidini açabileceğin birçok savaş pozisyonu var ama yumurtayı devlerin saldırısına karşı savunman gerekiyor. Düşmana etkili bir şekilde karşı koymak için Askerlerin farklı özelliklerine göre savunma kuleleri düzenlenebilir. Oyun, çeşitli savunma formasyonları ile size çok eğlenceli vakit geçirecek.


Kingdom Guard Android oyun CLUB


Oyun, dünyanın devler tarafından tamamen yok edildiği ve koruyucu ejderhaların neslinin tükendiği bir ortamda geçiyor. Ama neyse ki, hayatta kalan son bir ejderha yumurtası vardı ve sen onu buldun. Senin görevin onu çalmak isteyen devlerin saldırısından korumak.


Kingdom guard taktik


Oyun, meydan okumanız ve birçok farklı düşman türüyle yüzleşmeniz için birçok seviye sunuyor. Ayrıca kılıç ustaları, okçular, büyücüler gibi kahramanları ve generalleri de işe almanız gerekiyor… Dev düşmanlarla yüzleşebilmek için ayakların çok fazla tecrübe ile eğitilmesi gerekiyor.


Kingdom guard Hediye Kodu


Düşmanı yok edebilmek için birçok farklı kahramanı işe almalısın. Oyun, özel görünümlere ve dövüş becerilerine sahip 16'ya kadar kahramanı çağırmanıza izin veriyor. Ayrıca, savaş güçlerini artırmak ve düşmanlara büyük hasar vermek için kahramanları yükseltebilirsiniz. Her kahramanın benzersiz yetenekleri vardır ve birçok farklı düşman türü için uygundur, bu nedenle stratejinizi düşünmeniz ve doğru kahramanları işe almanız gerekir.


Kingdom Guard Hile Apk


Tüm kahramanların kilidini açmaya çalışın ve onları ordunuz için güçlü askerler olmaları için eğitin. Tüm düşman saldırılarına, hatta güçlü patron patronlara bile aktif olarak karşı koyabilmek için her zaman savaşa hazır durumda olmalısınız. Kingdom Guard, çekici bir savunma oyununa sahip heyecan verici bir oyundur ve göreviniz, en sağlam savunma ekibini oluşturmak için askerleri bir araya getirmek ve birleştirmek.


Kingdom Guard Elmas Hilesi


Basit ve erişilebilir oyun: Kahramanları daha güçlü hale getirmek için bir araya getirin. Güzel ve gerçekçi harita arayüzü. Kılıç ustaları, büyücüler, okçular, büyücüler gibi oyuncuları kendi benzersiz görünümleri ve becerileriyle işe almak için çeşitli Kahramanlar koleksiyonu. Bölgeyi savunun ve ejderha yumurtaları düşmana birçok farklı seviyede saldırmak için hayatta kalır, böylece dünya tamamen harap olur.


Kingdom Guard Apk indir


Oyunda en iyi arkadaşına katılıp meydan okuman için yüzlerce farklı seviye var. Ayrıca oyun, sevimli grafiklerle keşfetmeniz için birçok benzersiz özelliğe de sahip. Güçlü ordunuzu inşa etmek için askerleri görevlendirin ve kendi benzersiz stratejisiyle üstün bir orduya sahip olmak için onları yükseltin. Ordunuzun güvenli bir mesafede savaşabilmesi için savunma kuleleri inşa edin ve düşmanla hızlı bir şekilde savaşmanıza yardımcı olun.


Kingdom Guard indir (MOD, Mega Hileli)


Bir önceki android oyun Pro Pool 2022 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar