FIFA Mobile 22 Full MOD APK [v15.3.02]

Puan: 4.01 (Oylar: 14)
FIFA Mobile 22 Full MOD APK [v15.3.02] 1 FIFA Mobile 22 Full MOD APK [v15.3.02] 2 FIFA Mobile 22 Full MOD APK [v15.3.02] 3 FIFA Mobile 22 Full MOD APK [v15.3.02] 4

FIFA Mobile 22 Full MOD APK [15.3.02] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun diğer sürümlerden mobil platforma taşınmıştır, bu nedenle grafikleri ve arayüzü sorunsuz çalışma için optimize edilmiştir.


FIFA Mobile 22 15.3.02 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tam Sürüm - Full (Beta sürümüdür)
FIFA Mobile 22, profesyonel FC'lerin hareketli ve canlı futbol maçlarının yeni bir mutlak deneyimi ve heyecanıdır. Ayrıca, oyun diğer sürümlerden bu mobil platforma taşınmıştır, bu nedenle grafikleri ve arayüzü sorunsuz çalışma için optimize edilmiştir. Oyunculara sağlam ve yetenekli bir kulüp kurarken en iyi hissi ve neşeyi vermek için daha fazla içerik ve kontrol de değiştirildi.


FIFA Mobile 22 v15.3.02 MOD APK


FIFA Mobile 22, gelişmişliği ve oyundaki sonsuz genişlemesi nedeniyle genel olarak oyun eğlence endüstrisinin ve özel olarak spor türünün doruklarından biri olarak kabul edilir. Oyuncular ayrıca gerçek zamanlı olarak yoğun ama eğlenceli futbol maçlarında diğerlerine doğrudan meydan okuyabilir. Ayrıca herkes rahatlıkla birçok güçlü kadro kurabilir, profesyonel oyuncuları toplayarak ana takıma katabilir.


FIFA 2022 apk indir Android OYUN CLUB


Her oyuncu, kariyerini ilerletmek veya büyük liglere katılmak için futbol kulüplerini yönetmek ve geliştirmek zorundadır. Yönetim sistemi de basit ama biraz karmaşık olacak şekilde tasarlanmıştır ve oyuncular her maçta en iyi performansı veya sonuçları elde etmek için tüm üyeleri uygun şekilde düzenlemelidir. Ek olarak, oyunun işe alım sistemi de ilginçtir ve oyunculara bir kulüp çeşitliliği ve daha fazlasını geliştirmeleri için birçok potansiyel sunar.


FIFA 22 APK Süper Lig


FIFA Mobile 22'deki kontrol mekanizması veya etkileşimli sistem, oyunculara gerçek zamanlı olarak en uygun kontrol hissini vererek esnek ve sofistike olacak şekilde tasarlanmıştır. Sistem ayrıca, oyuncunun deneyimini optimize etmek için birkaç otomatik mekanik içerir ve çeşitli eylemler yoluyla topu yönetebilir veya karakterleri kolayca değiştirebilirler. Bunun da ötesinde, oyuncular, ünlü oyuncuların ikonik futbol tekniklerini gerçekleştirmek için birkaç belirli eylemi birbirine bağlayabilir.


Fifa mobile 22 beta nasıl indirilir


Turnuvalar, oyuncuların gerçek zamanlı futbol maçlarında diğer oyunculara karşı yarışacakları en heyecan verici mücadelelerdir. İçeriği ve kuralları gerçekçi, ayrıca herkese en gerçekçi ve canlandırıcı maçları sunmak için pürüzsüz ve hassas karakter hareketleri. Elverişli bir şekilde, her bir kadronun reyting gücü, herkesin olağanüstü futbol maçlarında elinden gelenin en iyisini yapabilmesi için dengelenecektir.


FIFA Mobile 22 beta APK İndir


FIFA Mobile 22, kulübü inşa ederken oyuncuların duygularını veya ilerlemesini sevindirmek için benzersiz ve derin bir ödül sistemi sunacak. Ödül paketleriyle ilgili en güzel şey, oyuncuların ana kadroya eklemek için dünyanın en pahalı veya profesyonel futbolcularından bir sürü alabilmeleridir. Ancak, daha fazla ek ödül almak için birden fazla günlük görevi tamamlamaları, mini etkinliklere katılmaları ve çok sayıda içerik satın almaları gerekir.


FIFA Mobile 22 Hile Apk


Strateji sistemi ve diziliş de oyuncuların birçok uluslararası maçta zafere ulaşmasına yardımcı olan önemli faktörlerdir. Kadronun nasıl kurulduğuna bağlı olarak, diğer karakterler oyun deneyimini optimize etmek veya karakterler arasında sorunsuz bir sinerji oluşturmak için otomatik olarak oyuncuyla birlikte hareket edecek. Ayrıca oyuncular, rakibin saldırısına uyum sağlamak için maçlardan veya turlardan önce ön ayarları veya farklı dizilişleri kullanabilirler.


FIFA Mobile 22 Apk Dayı


FIFA Mobile 22, sınırsız olanaklara sahiptir ve oyuncuların yeni nesil motorlarda futbolun özünün tadını çıkarması için eğlenceyle doludur. Bunun da ötesinde, çevrimiçi etkinlikleri, oyuncuları becerilerini geliştirmeye ve diğer oyunculara iyi kazançlar ve ödüller için meydan okumaya motive etmek için büyük bir teşvik olacaktır.


FIFA Mobile 22 indir (MOD, Beta)


Bir önceki android oyun Drift Car Driving Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 14 Oylar ve 2 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
2
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Fifa22"

TalhaS

1 yıl önce

Iyi

"Fifa futbol"

Eymen

1 yıl önce

Çok iyj

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar