Turbo Tap Race Para Hileli MOD APK [v1.7.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Turbo Tap Race Para Hileli MOD APK [v1.7.2] 1 Turbo Tap Race Para Hileli MOD APK [v1.7.2] 2 Turbo Tap Race Para Hileli MOD APK [v1.7.2] 3 Turbo Tap Race Para Hileli MOD APK [v1.7.2] 4 Turbo Tap Race Para Hileli MOD APK [v1.7.2] 5 Turbo Tap Race Para Hileli MOD APK [v1.7.2] 6

Turbo Tap Race Para Hileli MOD APK [1.7.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Büyük özveri ve saatlerce zamanınızı gerektiren aşırı ayrıntılı süper karmaşık yarış oyunlarının panzehiridir.


Turbo Tap Race 1.7.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Araba hilesi. Tüm arabalar ve gizli seviyeler açıktır;
  2. Reklamsız. Satın alımlarda reklamlar devre dışı bırakıldı.
Dünyanın dört bir yanından en zorlu pistlerde çılgın bir hızda sürmenize izin verecek arcade yarış oyunları türünün bir başka temsilcisi. Turbo Tap Race, yarış simülatörlerinin tam tersi olarak konumlandırılmış, bu oyunda gerçekten stresli yolculuklara ara verebilir, hızın, çılgınlığın ve muhteşem yarışların tadını çıkarabilirsiniz. Oyunun kuralları çok basit, bu da bu oyunu bir çocuk için bile erişilebilir hale getirecek: akıllı telefonunuzun ekranına basit bir dokunuşla, arabayı doğru anda çevirebilirsiniz ve akıllı yapay zeka kontrolü ele geçirecek. frenleme ve hızlanma.


Turbo Tap Race v1.7.2 MOD APK


Turbo Tap Race, büyük miktarda içerik, basit bir kontrol sistemi, çeşitli oyun modlarının yanı sıra birçok zorlu ve tehlikeli dönüşün olduğu inanılmaz güzel parkurlarda heyecan verici yarışlarla sizi memnun edecek. Her zafer, arabanın özelliklerini, koruyucu parametrelerini ve görünümünü iyileştirebileceğiniz ek bonuslar ve değerli oyun para birimidir. Turbo Tap Race'de güzel grafikler, öğrenmesi kolay, hızlı oynanış ve epik yarışlar sizi bekliyor.


Turbo Tap Race APK para hilesi


Turbo Tap Race'in değiştirilmiş bir versiyonudur. Bu oyunda sınırsız elmas, altın ve İksir ile oynayabilirsiniz. İnternette ücretsiz ve çok oyunculu bir oyundur. Bu oyunda farklı binalar yapabilir ve kasaba üslerinizi inşa edebilirsiniz, ayrıca kendi ordunuzun diğer klanlara saldırmasını ve üssünüzü savaşta savunmasını sağlayabilirsiniz. Seviye artışı ile birlikte yeni kaynaklara ve karakterlere sahip oluyorsunuz. Bu heyecan verici özellikler oyunu ilginç kılıyor.


Turbo Tap Race Araba Hilesi


Hızını kontrol etmek için inanılmaz derecede basit kontroller kullan ve hızlı olarak tüm rakiplerini geç... Ama dikkatli olsan iyi olur - çok hızlı gidersen bir şeylere çarpabilir veya yoldan çıkabilirsin - bu da değerli zamanına mal olur! Birden çok harika ortamda yarış ve ilerlemen için oyun içi para kazan. Paranı; hızını, tekerleklerini ve zırhını yükseltmek için kullan. Tarihin en korkusuz sürücülerinden biri ol. Durdurulamaz bir sürüş efsanesi ol. Bu, düşündüğünden basit!


Turbo Tap Race Hile apk


Geliştirici BoomHit Games'ten basit bir tek dokunuşla sürüş oyunudur. Bu süper kolay ve sezgisel yarış oyununda rekabete başlayın, çünkü çok fazla özveri ve saatlerce zaman gerektiren tüm o süper zorlu yarışlardan birçok yönden farklıdır. Burada parmağınızı mobil cihazınızın ekranında tutarsınız, böylece araba hızlanır ve yavaşlamanız gerektiğinde bırakın. 


Turbo Tap Race apk indir


Oyunun önemli bir yönü, arabanın hızını kontrol etmektir, yarıştaki diğer katılımcıları geçmeniz ve bitiş çizgisine önce varmanız gerekir. Ancak dikkatli olun, çok hızlı bir şekilde hızlanırsanız, kolayca pistten uçabilir veya engellere çarpabilirsiniz ve bu, değerli zamanınıza mal olacaktır. Turbo Tap Race'de birkaç harika yerde bir spor araba sürmeniz gerekiyor ve bu tür yarışların her biri oyun içi para birimi ile ödüllendirilecek.


Turbo Tap Race indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Mr Ninja - Slicey Puzzles APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar