Survival Games Zombie Hızlı Seyahat Hileli MOD APK [v1.2.29]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Survival Games Zombie Hızlı Seyahat Hileli MOD APK [v1.2.29] 1 Survival Games Zombie Hızlı Seyahat Hileli MOD APK [v1.2.29] 2 Survival Games Zombie Hızlı Seyahat Hileli MOD APK [v1.2.29] 3 Survival Games Zombie Hızlı Seyahat Hileli MOD APK [v1.2.29] 4 Survival Games Zombie Hızlı Seyahat Hileli MOD APK [v1.2.29] 5 Survival Games Zombie Hızlı Seyahat Hileli MOD APK [v1.2.29] 6

Survival Games Zombie Hızlı Seyahat Hileli MOD APK [1.2.29] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Son hayatta kalanlar Z Shelter Survival'a hoş geldiniz!


Survival Games Zombie 1.2.29 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Hızlı Seyahat Hilesi
Survival Games Zombie'da oyuncuların yaşayabileceği hayatta kalma tamamen eğlenceli ama aynı zamanda üstesinden gelmeleri gereken zorlu bir görev. Bu oyunun içindeki mekanikleri bulmak ve tanımak için zaman ayıracaklar. Aynı zamanda, bazı durumlarda, birçok farklı türde düşmanla karşılaşacaksınız ve her zaman onlarla savaşmanıza yardımcı olacak silahlara sahip olacaksınız. Bu yüzden gerekli olduğunu düşündüğünüz her şeyi yapın.


Survival Games Zombie v1.2.29 MOD APK


Survival Games Zombie'deki kıyamet sonrası dünya, oyuncuların adapte olması gereken birçok unsurla hayranlık uyandıran bir şekilde oyunculara sunuluyor. Herhangi bir ekipmanı olmayan bir karakter olarak oynayacak ve tehlikelerle dolu bir dünyada bir köpekle yaşayacaksınız. Aynı zamanda, kıyamet sonrası bir dünya her zaman yüzleşmek zorunda kalacağınız belirli tehlikelere sahiptir, ancak sürekli o dünyanın içinde dolaşmayacaksınız.


Survival Games Zombie apk hile


İlk çıktığın yerin kendine has mobilyaları olan bir evi var. Ama aynı zamanda çok fazla hasar aldığı için işlevsel bir mobilya olmayacak. Aynı zamanda, onu düzelttikten sonra, oyuncuların bu zombi salgınından faydalanması ve hayatta kalması için ekipmanlarla dolu harika bir temel elde edersiniz. Ek olarak, bu oyundaki deneyime tamamen erişilebilir ve yavaş yavaş görünen adım adım talimatları uygularken buna alışmanız sadece birkaç dakikanızı alıyor.


Survival games Zombie APK Dayı


Karakteri yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla kontrol edecek ve etkileşime girebileceğiniz unsurları göreceksiniz. Spesifik olarak, oyuncuların oyundaki ana karakterin yaşamı için pek çok temel bulabileceği açık bir dünyadır. Aynı zamanda, bir nesneye yaklaştığınızda, bu öğenin alınabileceğini size bildiren bir el işareti görünebilir. Bu oyundaki öğeler, malzemeler veya yiyecek gibi tamamen farklı işlevlere sahiptir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi uzun süre hayatta kalabilmek için Z Shelter Survival dünyasında birçok farklı unsuru bulabileceksiniz. Bu nedenle, erken oyun deneyimi öncelikle bulunduğunuz alanın çevresinden toplanabilecek küçük malzemeleri toplamaya odaklanır. Özellikle meyve, kütük veya kaya toplayabilirsiniz. Bu bileşenler, küçük olsalar da, diğer öğelerin kilidini açmada önemli bir rol oynar.


Survival Games Zombie apk indir


Diğer hayatta kalma oyunları gibi, oyuncuların da oyun sırasında temel öğeleri yapmak için gerekli malzemeleri bulması gerekecek. Spesifik olarak, ağaçları kesmeye veya kaynakları kullanmaya yardımcı olacak işgücü araçları gibi oluşturabileceğiniz birçok farklı araç olacaktır. Böylece, malzemenin özelliklerine bağlı olarak, oyuncu ilgili simgenin göründüğünü görebilecek ve ilgili madencilik yöntemini işaret edebilecektir. Hayatta kalmak için gerekli araçların yanı sıra önümüze çıkan düşmanlara saldırmak için kullanılan silahları da kesinlikle göz ardı edemeyiz. Bazı düşmanların vücudunda onları öldürdükten sonra bazı malzemeler olacak ve eğer şanslıysanız kendinizi donatmak için bazı silahlar alacaksınız. Oyunda alabileceğiniz silahların ortak özelliği belirli bir limite sahip olmaları ve hasar gördüklerinde ilgili malzemeleri toplayıp üsse geri getirerek tamir etmeniz gerekiyor.


Survival Games Zombie Seyahat Hilesi


Oyunu deneyimlemeye başladığınızda bazen istediğinizi yapmakta özgür olacaksınız ancak bu oyunun size verdiği görevlerle de ilgilenmeniz gerekiyor. Görevi tamamlamak ve etkileyici ödüller almak için ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz. Aynı zamanda, sizi bu oyunun içinde görünen mekaniklere yönlendiren görevler gibi görevler talep etmek de mümkün. Ek olarak, ödülleriniz deneyim, malzeme ve belirli miktarda jeton gibi tamamen çeşitlidir.


Z Shelter Survival Apk Android OYUN CLUB


Görevi yapmak gereklidir çünkü deneyim kazanmanıza ve seviye atlamanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda, malzemeler her zaman dikkat etmeniz gereken temel şeylerdir. Ek olarak, çok sayıda jeton almak kesinlikle seveceğiniz bir şeydir çünkü birçok farklı sandık açmanıza yardımcı olur. Spesifik olarak, aralarından seçim yapabileceğiniz iki farklı sandık türü olacak ve içlerindeki ödüller, ekipman öğeleri veya bazen oyuncular için nadir silahlar gibi tamamen etkileyici.


Z Shelter Survival apk hile


Bir hayatta kalma dünyasında, karakterin sağlığı oyuncuların dikkat etmesi gereken bir faktördür ve karakterinizi olumsuz etkilemek için zamanında eklemeniz gerekecektir. Aynı zamanda, uygun kaynak toplamayı seçmeniz ve karakter için yeterli yiyecek almanız gerekecek. Oyuncular Z Shelter Survival'ın içinde bir robot bulabilir ve onu bazı temel unsurlarla donattığınızda başlatabilirsiniz. Herhangi bir malzeme bulmanıza yardımcı olacaktır.


Survival Games Zombie indir (MOD, Menü/Hızlı Seyahat Hilesi)


Bir önceki android oyun Angry Birds Blast APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar