Knock'em All Mega Hileli MOD APK [v1.26]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Knock'em All Mega Hileli MOD APK [v1.26] 1 Knock'em All Mega Hileli MOD APK [v1.26] 2 Knock'em All Mega Hileli MOD APK [v1.26] 3 Knock'em All Mega Hileli MOD APK [v1.26] 4

Knock'em All Mega Hileli MOD APK [1.26] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncunun hemen hemen her seviyesinde veya kariyerinde, her hedefi mükemmel bir şekilde tamamlarken kendilerine yaklaşan her hedefi devirirler.


Knock'em All 1.26 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Tüm Görünümlerin Kilidi Açıldı / Skin Hilesi
  3. Reklamsız

Knock'em All, karmaşık olmayan oynanışa ve içeriğe sahip sıradan bir oyundur, ancak oyuncuları eğlendirmek için her ayrıntıda gerçekçi bir fizik sistemine sahiptir. Oyuncunun hemen hemen her seviyesinde veya kariyerinde, her hedefi mükemmel bir şekilde tamamlarken kendilerine yaklaşan her hedefi devirirler. Sadece bu değil, grafiklerin kalitesi ve diğer birçok özellik de canlı ve oyuncuların boğulma ve gerilim anlarının tadını çıkarması için mizah dolu.


Knock'em All v1.26 MOD APK


Knock'em All oyununun ve içeriğinin özü, oyuncuları daha iyi bir ruh haline sokmak veya yorgunluk zamanlarında rahatlamak için mutlak basitlik etrafındadır. Öyle olsa bile, oyuncunun işinin çoğu, bebekleri kafalarını kesmek veya hareketsiz kılmak için nişan almak ve onlara ateş etmek, ardından onları uçuruma atmak. 


Knock'em All Para Hilesi


Ayrıca en iyi sonucu elde etmek için fizik mekanizmasını etkin bir şekilde kullanmak zorundadırlar. Ayrıca daha heyecan verici ve canlı özellikler uygulayarak, oyuncular daha yüksek seviyelere geçtikçe oyunu daha benzersiz ve eğlenceli hale getirir.


Knock'em all apk android oyun club


Oynanışla ilgili en iyi şey, oyuncu ve çevre arasında mutlak etkileşim yaratan her seviyenin titiz ve ayrıntılı tasarımıdır. Bu faktörleri, hedefleri nakavt etmek, hatta tüm hedefleri engellemek veya yavaşlatmak için de kullanabilirler. Ancak, oyunun belirli seviye sınırları vardır, bu da onları esnek ve tüm durumlara uyarlanabilir hale getirir.


Knock'em all Apk Dayı


Knock'em All zamanla tüm hedefleri daha güçlü ve daha dirençli hale getirecek, ancak oyuncular zayıf noktalara vurarak onları platformdan düşürebilir. Oyun boyunca tanıtılan gerçekçi ve dinamik fizik sayesinde, oyun, oyuncuların yararlanabileceği veya yararlanabileceği çok sayıda heyecan verici potansiyele sahiptir. Oyuncak bebeklerin dengesini bozmak için atalet, yerçekimi ve darbe gibi çeşitli güçleri kullanabilirler, böylece sonraki atışlarda onları yere serebilirler.


Knock'em All Hile Apk


Silah sistemlerinin çeşitliliği, oyuncuların her seviye veya durum için en iyi şekilde yararlanabilecekleri harika bir eklentidir. Her silah seçiminin atış hızı, darbe kuvveti ve mermi sayısı gibi özellikleri vardır ve bu sayede çok fazla denge ve heyecan yaratır. Zamanla, birçok yeni silah yavaş yavaş açılacak ve oyuncak bebekleri doğrudan seviyenin dışına çıkarırken hepsinin göz alıcı etkileri olacak.


Knock'em All Apk indir


Knock'em All boyunca sunulan ek özelleştirmeler, oyunculara oyunun keyfini kendi istedikleri şekilde çıkarmaları için daha fazla seçenek sunacak. Bunların arasında zorluğu değiştirmek en komik olanıdır, çünkü oyuncak bebeklerin sayısını, hızlarını ve zayıf noktalardan vurulma dayanıklılığını değiştirecektir. Yine de, ödüller ve sınırsız kişiselleştirme olanakları, oyunculara bu basit ama yenilikçi oyunla güzel deneyimler sunuyor.


Knock'em All Apk Son Sürüm


Bebekleri platformdan indirmeye odaklanmanın yanı sıra, oyuncular tek seferde en yüksek puanı almak için birbirlerine meydan okuyabilir. Oyun asla durmayacak veya devam etmeyecek. Bunun yerine, sürekli bir sayma dizisidir ve oyuncu başarısız olduğunda sıfırlanır, böylece kayıt sistemi güncellenir. Oyuncular ilerlemelerini test etmek ve puan tablosunda arkadaşlarını yenmek istiyorlarsa, aynı zamanda bir fırsat ve uygun bir seçenektir.


Knock'em All indir (MOD, Skin Hilesi)


Bir önceki android oyun Push'em All APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar