Planet Bomber Para Hileli MOD APK [v5.5.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 7)
Planet Bomber Para Hileli MOD APK [v5.5.5] 1 Planet Bomber Para Hileli MOD APK [v5.5.5] 2 Planet Bomber Para Hileli MOD APK [v5.5.5] 3 Planet Bomber Para Hileli MOD APK [v5.5.5] 4 Planet Bomber Para Hileli MOD APK [v5.5.5] 5 Planet Bomber Para Hileli MOD APK [v5.5.5] 6

Planet Bomber Para Hileli MOD APK [5.5.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Galaksiyi keşfedin ve gezegenleri yok edin.


Planet Bomber 5.5.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi

Planet Bomber, bir gün dünyayı yok etme planları yapan bir diktatör olursanız, standartlaştırdığınız silah Kuşkusuz en çekici seçenek füzedir çünkü muazzam bir yıkıcı güce sahiptirler. Günümüzün ileri teknolojisi ile bu silah, dünyadaki herhangi bir ulusu patlatabilir. Bir gezegeni yenmek için bir dizi füzenin kontrolünü elinize alın. Kesinlikle, ilk seferinde duyduğunuz en garip şey.


Planet Bomber v5.5.5 MOD APK


Planet Bomber oyununda gezegenleri yok etmek ancak oyunlar için bu mümkün bir şey. Dünyanın en popüler gündelik oyun üreticisi VOODOO, benzer içeriğe sahip bir ürün piyasaya sürdü. Bildiğiniz gibi, oyunları basit işlem mekanizmaları kullanır. Oyunla savaşırken bu yeni oyun için Oyunu başlatmak ve füzenin gücünü yükseltmek için ekrana tıklayın. İmha silahları, yok edilene kadar bir gezegene sürekli olarak ateş edecek.


Planet Bomber 5.5.5 Para Hile Apk


Her ne kadar bu oyun oldukça basit olsa da boşta kalan bir oyunla aynı mekanizmayı kullanıyor. Ama onu deneseydiniz, farklılıkları fark edersiniz. Bir oyun ekranına girerken, nispeten küçük hasara ancak hızlı iyileşme süresine sahip en temel füze türü verilecektir. Oyuncuların hedefi yok etme sürecini hızlandırmak için sürekli olarak spam yapmalarına izin verilecek.


Planet Bomber hile


Oyuncunun yok etmesi gereken hedef bir gezegendir. Temel olarak, gezegenin kabuğundan gezegenin merkezine yansıyan eşmerkezli dairelere sahip büyük bir dairedir. Bir roketin gücüne bağlı olarak, gezegenin yüzeyine zarar verebilir. Bu, yüzey sertliğine ve gezegen kalınlığına bağlıdır. Füze komuta düğmesine bastığınızda o gezegene tıklayarak füze otomatik olarak ateşlenecek. Ekrandan gezegenin merkezini yok edene kadar gezegen zarar görmeye devam edecek.


Planet Bomber APK Son Sürüm indir


Her gezegen, giderek daha güçlü füzeler kullanmak zorunda kalmanızı sağlayan farklı özelliklere sahip olacak. Ancak gücü yükseltmenin başka yolları da var. Ekranın alt kısmında gücü yükseltmek için bir dizin paneli olacaktır. Yükseltmeler, güçlendirici, füzeler ve daha fazlası gibi etiketlerin tümü, oyuncuların yükseltmeleri için kendi istatistiklerine sahiptir. Füzeler gezegeni yok ettiğinde, bazı noktalar vardır. Bu numaralar gücün yükseltilmesinde kullanılacak. Ekranda, üzerlerine tıklayabilmeniz için 14 silah görüntüleniyor. Bunları akıllıca kullanın çünkü her silahın belirli bir süresi olacak. Sonuçta, bu sadece sıradan bir oyun, bu yüzden oyun oldukça basit. Tadını çıkar.


Planet Bomber indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Build a Bridge APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar