Traffic Run Hileli MOD APK [v1.9.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Traffic Run Hileli MOD APK [v1.9.6] 1 Traffic Run Hileli MOD APK [v1.9.6] 2 Traffic Run Hileli MOD APK [v1.9.6] 3 Traffic Run Hileli MOD APK [v1.9.6] 4 Traffic Run Hileli MOD APK [v1.9.6] 5 Traffic Run Hileli MOD APK [v1.9.6] 6

Traffic Run Hileli MOD APK [1.9.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Arabalara çarpmadan caddeleri geçin ve hedefe ulaşın.


Traffic Run 1.9.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz alışveriş hilesi
Araba sürme oyunları dünya çapında pek çok oyuncuyu çekiyor, bu yüzden çoğu düzenli olarak piyasaya sürülüyor. Traffic Run bir arabayı kontrol ettiğiniz ancak simülasyon oyunu olmayan bir oyundur; sıradan bir oyundur. Şu anda piyasaya sürüldüğünden bu yana, bu oyun Google Play'de 5 milyondan fazla indirildi. 


Traffic Run v1.9.6 MOD APK


Birçok oyun yaratıcısı tarafından benimsenen oynanışı ile basit bir işlem oyunudur. Ancak bu oyunda oyunu kardeşlerinden daha farklı kılan ayrı noktalar var. Her şeyden önce, hareket mekanizmasının içeriğe daha iyi uyacak şekilde özelleştirileceğini ve kalabalık bir şehrin birçok eğlenceli görüntüsünü ekleyeceğini göreceksiniz. Oyunun rengi, canlı, çekici bir oyuncu gösteren çok sayıda parlak ve göz alıcı tonla bezenmiştir. Tam 3D tasarım, oyunu daha canlı hale getirecek. Oyuncular, hedefe ulaşmak için birçok farklı yoldan maceraya atılacaklar. Bu sayede bu devasa şehirde birçok heyecan verici yeri ziyaret edebileceksiniz. Bazen devasa eski madeni paraların arasında acele etmeniz, sakince treni beklemeniz veya daha hızlı gitmek için kalkıp bir sürü arabayı sıkıştırmanız gerekir. 


Traffic Run Apk Para Hilesi


Traffic Run'a katılırken, oyuncular kalabalık şeritler arasında hareket etmek ve hedeflerine ulaşmak için bir arabayı kontrol etmelidir. Oyuncuların arabanın hızını fazla tahmin etmesine gerek yoktur; sadece diğer arabalara dokunmamaya dikkat edin. O anda yanlışlıkla başka bir araca çarparak şerit değiştirirseniz, kaybedersiniz ya da hünerli olmadan yolda yürürken bir çarpışmaya neden olursunuz. Ama kimseye dokunmazsanız, hedefinize vardığınızda ödülleri alırsınız. Yolda bonus altın paralar olacak. Onları almak iyidir, eğer çok tehlikeliyse, açgözlü olmayın, belki bir tuzaktır.


Traffic Run Apk Android oyun CLUB


Arabayı kontrol etmenin yolu, onu kullanabilmek için yalnızca bir parmağa ihtiyacınız olduğunda kolaydır. Arabanız otomatik olarak düz ileri gidecektir; dönüşten geçerken bile otomatik olarak kontrol edecektir. Göreviniz, arabanın hareket etmeye devam etmesini istediğinizde durmasını ve parmağınızı bırakmasını istiyorsanız ekrana dokunmaktır. Yolun sonunda bir bitiş çizgisi olacak; Muzaffer olarak kabul edilmek için o noktaya ulaşana kadar sürekli hareket etmeniz gerekecek.


Traffic run apk dayı


Turlardan sonra belirli bir miktar ödül kazanacaksınız. Arabanızı yükseltmek ve hatta daha fazla araba satın almak için özgürce kullanabilirsiniz. Her arabanın farklı bir şekli vardır, bu nedenle oyun deneyiminin farklılıklar göstereceği kesindir. Ayrıca her aşama farklıdır; turlar da özelleştirilebilir ve kesinlikle gittikçe daha zor. Temel olarak, erken aşamalarda virajlar seyrek olacak ve arabanın yoğunluğu çok aceleci olmayacak. Daha sonra, sürekli şerit değiştiriyor olacaksınız ve bir şeride girdiğinizde bile, çevredeki araç o kadar kalabalık ki, sakin olmazsanız arkadaki araba çarpacak.


Traffic Run'ı İndirin (MOD, Ücretsiz Alışveriş Hilesi)


Bir önceki android oyun Super Clone APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar