Bridge Race Para Hileli MOD APK [v2.912]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Bridge Race Para Hileli MOD APK [v2.912] 1 Bridge Race Para Hileli MOD APK [v2.912] 2 Bridge Race Para Hileli MOD APK [v2.912] 3 Bridge Race Para Hileli MOD APK [v2.912] 4 Bridge Race Para Hileli MOD APK [v2.912] 5 Bridge Race Para Hileli MOD APK [v2.912] 6

Bridge Race Para Hileli MOD APK [2.912] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Köprü Yarışı olan oyunda, kendi renginize ait kütükleri toplayın, bunları seçtiğiniz bir köprüye yerleştirin. Başkalarının köprünüze inşa etmesine izin vermeyin!


Bridge Race 2.912 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız altın hilesi
  2. Sınırsız para hilesi
Geçtiğimiz yıllarda üretilen birçok yarış oyunu oldu. Araba yarışı oyunlarından maratonlara kadar, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli oyun var. Ama değişik bir oyun arayışındaysanız, bu oyun sizin için mükemmel bir yer. Köprüyü geçip kazanabilmek için kendi renkli tuğlalarınızı toplamanızı sağlayan bir yarış oyunu olan Bridge Race ile tanışın! Bu kolay geliyorsa, düşmanların olduğunu öğrenene kadar bekleyin! 


Bridge Race v2.912 MOD APK


Bu oyunda, aynı anda 3 oyuncuya karşı yarışacaksınız ve bunlar köprünüzü bozabilir veya size çarpabilirler! Topladığınız tuğlaları düşürmemeniz için hiçbirine çarpmamaya dikkat edin. O halde, kazanmak istiyorsan hızlı ve zeki olmalısın. Yarış, ne ile yarışıyor olursanız olun her zaman eğlenceli bir aktivitedir. Arabalar açısından Asphalt serisi, Real Racing serisi ve hatta Need for Speed ​​gibi bir çok yarış oyunu mevcut. Ancak yarış dediğinizde, maratonlar dahil her tür yarış türünü içeren geniş bir terimdir. Ancak Bridge Race oyununda, önce köprüyü oluştururken diğer platformlara karşı yarışacaksınız, böylece diğer platformlara geçebilirsiniz. Burada kendi renkli tuğlalarınızı toplamanız gerekecek!


Bridge Race 2.912 Para Hile Apk


Tuğlalar rastgele yere serilecek ve siz dahil tüm oyuncular onları toplayacak. Burada, tuğlalarınızın düşmemesi için başka bir oyuncuya çarpmamaya dikkat etmelisiniz. Ayrıca, yarışta son kalmamak için strateji oluşturmalısın. Bunun nedeni, diğer oyuncuların tuğlalarını köprünüze koyabilmesidir ve bunun tersi de geçerlidir. Bu nedenle, mevcut tüm tuğlaları ilk önce toplamak veya adım adım yapmak isteyip istemediğiniz size kalmış. Sonuçta, sadece bir tane kalana kadar platformlarda yukarı çıktıkça oyuncu sayısı birer birer azalacak!


Bridge Race Apk indir


Eşsiz Bir Yarış Oyunu - Başkalarıyla rekabet etmek istiyorsanız, yarış oyunları her zaman eğlenceli bir seçimdir. İster arabada ister yürüyerek en hızlı şekilde değerinizi kanıtlayabilirsiniz. Ancak bu sizi sıkıyorsa, bugün yeni bir şey denemenin zamanı geldi! Supersonic Studios tarafından yayınlanan Bridge Race, köprüler oluşturarak başkalarına karşı yarışmanızı sağlayan benzersiz bir yarış oyunudur. Bununla birlikte, aynı renkteki blokları toplamanız gerekecek, böylece köprüden yukarı çıkıp başka bir platforma geçebilirsiniz. Ardından, kazanan sadece biri kalana kadar, oyuncular zirveye çıktıkça azalacak. Bu, başkalarına karşı yarıştığınız için oynaması eğlenceli bir oyundur, ancak mutlaka zamana karşı değildir. Elbette hızlı olmalısın ama geride kalmak istemiyorsan burada da strateji oluşturmalısın. Başkalarına çarpabilir veya bloklarınızı diğer platforma yakın olan oyuncuya getirebilirsiniz.


Bridge Race Hile Apk


Başkalarına Karşı Oyna - Burada, başlangıçta diğer 3 oyuncuyla oynayacaksınız. Çeşitli platformlarda toplamanız gereken tuğlanızın kendi rengini seçebilirsiniz. Burada sadece kendi renginizdeki tuğlaları toplayabilirsiniz. Aynısı diğer oyuncular için de mümkün olduğu kadar çok tuğla toplamak için yarışacakları için geçerlidir. Ardından, diğer platforma gitmenize izin verecek bir köprü oluşturmak için onları bırakmanız gerekecek. Kazanmak için bunu 3 kez yapın! Derileri Topla - Bunun gibi oyunlarda, genellikle oynamaktan başka yapacak pek bir şey yoktur. Bununla birlikte, Bridge Race'in sunduğu birçok özelleştirme de var. Burada, keyfini çıkarmanız için çeşitli kaplamalar toplayabilir ve satın alabilirsiniz. Temel olanlar var, o zaman, farklı cinsiyetlere ve tarzlara sahip başkaları da var. Genel olarak, bugün denemek ve keyfini çıkarmak için pek çok görünüm var.


Bridge Race Altın Hilesi


Bloklar ve renkler - Ayrıca farklı bloklar seçebilir ve özelleştirebilirsiniz! En güzel görünenleri satın alın, böylece onları bugün toplamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Pek bir şey yapmasalar da havalı görünüyorlar. Ayrıca oyunda toplamanız gereken rengi de değiştirebilirsiniz. Özelleştirin ve keyfini çıkarın - Adı özelleştirin ve Bridge Race'te bugün 3B grafiklerin keyfini çıkarın. Eşsiz bir yarış oyunu denemek ister misiniz? Bridge Race'i indirin ve bir köprü inşa ederken diğerlerine karşı yarışın.


Bridge Race indir (MOD, Sınırsız Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun Worms 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar