Two Guys and Zombies 3D Para Hileli MOD APK [v0.41]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Two Guys and Zombies 3D  Para Hileli MOD APK [v0.41] 1 Two Guys and Zombies 3D  Para Hileli MOD APK [v0.41] 2 Two Guys and Zombies 3D  Para Hileli MOD APK [v0.41] 3 Two Guys and Zombies 3D  Para Hileli MOD APK [v0.41] 4 Two Guys and Zombies 3D  Para Hileli MOD APK [v0.41] 5 Two Guys and Zombies 3D  Para Hileli MOD APK [v0.41] 6

Two Guys and Zombies 3D Para Hileli MOD APK [0.41] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Online, arkadaşlarınızla İnternet üzerinden oynayabileceğiniz heyecan verici bir 3D zombi nişancı oyunudur.


Two Guys and Zombies 3D 0.41 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz alışveriş hilesi
Boş zamanınızı unutulmaz kılmaya hazır, oldukça heyecan verici bir üç boyutlu üçüncü şahıs nişancı. Two Guys and Zombies 3D Arkadaşlarla çevrimiçi oyun, arkadaşlarınızla birlikte oynamak ve mobil cihazlarda inanılmaz bir deneyim yaşamak için harika bir fırsat. Bu aksiyondaki asıl amacınız, sonsuz kana susamış zombi dalgalarıyla savaşarak mümkün olduğunca uzun süre dayanmaya çalışmaktır. Ne kadar çok hedef yok edilirse, o kadar değerli puanlar ve ek bonuslar alırsınız. 


Two Guys and Zombies 3D v0.41 MOD APK


Oyunun kuralları son derece basittir - düşman yaratıklarını öldürmeniz ve kahramanınızı pompalamanız ve ayrıca silah cephanenizi ve çok daha fazlasını güncellemeyi unutmayın. Oynanış Two Guys & Zombies 3D Arkadaşlarla çevrimiçi oyun çok yönlüdür, çünkü burada sadece zombileri vurup savunma taktikleri geliştirmekle kalmayacak, aynı zamanda özel fabrikaları kullanarak iyileştirmeler için kaynaklar da alacaksınız. 


Two Guys and Zombies 3D Para Hilesi


Bağımlılık yaratan oyun, bağımlılık yapan çok oyunculu mod, güzel grafikler ve dinamik savaşlar - tüm bunlar size Two Guys And Plants vs. Zombies 3D Arkadaşlarınızla çevrimiçi oynayın. Hoş bir görselle çok oyunculu hayatta kalma-aksiyon. İçinde, kullanıcılar düşmanca bir ortamda hayatta kalmak için ellerini deneyebilecekler. Bunu ister tek başınıza, isterseniz arkadaşlarınızla bir kampanyada yapabilirsiniz. Her durumda, oyuncular zombi saldırılarını püskürtmek, üssü inşa etmek ve güçlendirmek ve faydalı kaynaklar aramak zorunda kalacaklar. Ayrıca, silah ve teçhizatı yükseltmek için gereken mücevherleri getirecek fabrikaları da donatabilecekler.


Two guys and Zombies APK elmas hilesi


Artık 2 oyuncu, 3 oyuncu veya 4 oyuncu oynayabildiği için oyun kavramı değişti. Artık oyun sırasında silah veya barikat satın almanıza gerek yok, uçaktan gökyüzüne düşüyorlar ve değerli kutuları yürüyüp açabilirsiniz. Yakınlarda arkadaşınız yoksa, herhangi bir sorun yaşamadan botlarla oynayabilirsiniz. Botlar yüksek zekaya sahiptir, ihtiyaç duydukları kutuları toplar ve her zaman sırtınızı kaplar. Böylece, kaç oyuncu oyunu oynarsa oynasın savaş alanında her zaman 4 kahraman olacak.


Two guys and Zombies Apk Oyun İndir Club


Arkadaşınızla oynamak istiyorsanız, çok oyunculuya basın. Ardından oyun sunucusunu kimin oluşturacağına ve kimin bağlanacağına karar vermelisiniz. Örneğin, bir sunucuysanız, Sunucu'ya basın (oyun sizden Bluetooth'u açmanızı ve kabul etmenizi isteyecektir). Arkadaşınız katılmak için tıklamalı, listede cihazınızı bulmalı ve üzerine tıklamalıdır. Her iki oyuncu da seviye menüsüne gidiyor, ardından tek yapmanız gereken play'e tıklayıp oyunun tadını çıkarmak!


Two Guys and Zombies 3D Hile Apk


Oyundaki elmas kazanma görevi, birden fazla zombi dalgasıyla mümkün oluyor. Kahramanınız için beceriler satın almak için elmasları kullanabilirsiniz. Her yeni beceri ile daha uzun yaşayabilirsiniz. Örneğin, "rahat ayakkabılar" yeteneği, kahramanın hızlı hareket etmesine izin verir, bu da tehlikeli durumlarda stratejik izolasyonda faydalıdır. Örneğin, "zırhlı ceket" yeteneği, kahramanın zombilerden daha fazla saldırıya dayanmasını sağlar.


Two Guys and Zombies 3D hile nasıl yapılır?


Two Guys and Zombies 3D ile oynamak kolaydır çünkü oyundaki zombiler genellikle her iki taraftan da saldırır ve arkadaşınız sırtını örttüğünde her zaman iyidir. Arkadaşınız bir kunduz yaptığında ve onu koruduğunuzda ve zombilerden ateş ettiğinizde daha da kullanışlıdır. Oyunla ilgili herhangi bir sorunuz varsa [email protected] adresine yazın, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız!


Two Guys and Zombies 3D indir (MOD, Ücretsiz Alışveriş Hilesi)


Bir önceki android oyun Lara Croft Relic Run APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar