Pirates Flag Caribbean Action Para Hileli MOD APK [v1.6.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pirates Flag Caribbean Action Para Hileli MOD APK [v1.6.5] 1 Pirates Flag Caribbean Action Para Hileli MOD APK [v1.6.5] 2 Pirates Flag Caribbean Action Para Hileli MOD APK [v1.6.5] 3 Pirates Flag Caribbean Action Para Hileli MOD APK [v1.6.5] 4 Pirates Flag Caribbean Action Para Hileli MOD APK [v1.6.5] 5 Pirates Flag Caribbean Action Para Hileli MOD APK [v1.6.5] 6

Pirates Flag Caribbean Action Para Hileli MOD APK [1.6.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir korsan olarak deniz savaşlarına hazır olun.


Pirates Flag Caribbean Action 1.6.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Alışveriş Hilesi

Oyuncunun gözlerinin önünde bir korsan dünyası açılır ve onları Pirates Flag Caribbean Action RPG'de çeşitli unsurlarla meşgul eder. Gerçek bir kaptan olabilir ve etkileyici hazineler aramak için bir gemiye yelken açabilirsiniz. Aynı zamanda oyuncular pek çok zengin deneyimler yaşayabilir ve arzularını tatmin etmek için onlarda zaman geçirebilirler. Denizin hakimi olacağın yer kesinlikle burası olacak.


Pirates Flag Caribbean Action v1.6.5 MOD APK


Oyuncular, Pirates Flag Caribbean Action oyununda sevecekleri birçok heyecan verici öğeyi geçiyor. Oyunun grafikleri oyuncuları cezbeden faktörlerden biridir. Oyuncuya hayranlık uyandıran ve unutulmaz bir yolculuk açmak için özellikle çevresel yönler tamamen güzel ve dikkatli bir şekilde tasarlandı. Herkes kendini bu güzel ve zorlu dünyaya kaptırmak ve diğer üyelerle birlikte büyük bir okyanusu geçmek ister.Bu oyunda oyuncular karakter kontrolü ve gemi kontrolü olmak üzere iki unsuru kontrol edebiliyorlar. Karakter için oyuncular üçüncü bir perspektiften gözlem yapacak ve teknelerine yaklaştıktan sonra düşmana yollarına saldıracaklar. Aynı zamanda, oyuncuları gözlerini alamadıkları konusunda da etkileyecek bir diğer deneyim, uçsuz bucaksız okyanuslarda yelken açmak ve etkileyici düşmanlarla yüzleşmektir.


Pirates Flag Caribbean Action Para Hilesi


Oyun, bir tekne kullanırken ve görüş açısına bağlı olarak bakış açınızı değiştirmenize olanak tanır; belirli kullanımları düşünebilirsiniz. Aynı zamanda oyuncuların deneyimini değiştirir ve oyunun getirdiği dünyaya dönüşmelerine yardımcı olur. Ayrıca zamanla oyunun mekaniklerine uyum sağlamak için zaman harcayacaksınız. Elbette oyunun oynanışı sonuçta sizi çekecektir.


Pirates Flag Caribbean Action Gemi Hilesi


Pirates Flag, herkesin seveceği inanılmaz maceralar oyuncunun gözleri önünde açılıyor. Oyuncular bölgeden bölgeye seyahat edecek ve insanlardan canavarlara kadar değişen düşmanlarla karşılaşacaklar. Özellikle Kraken veya Leviathan gibi efsanevi deniz canavarları da bu oyunda ortaya çıkıyor ve korkularını görebileceksiniz. Ancak normal şartlar altında nadiren ortaya çıkarlar.İlk deneyiminizde, bir limana demir atacak ve denize açılmadan önce bir şeyler hazırlayacaksınız. Örneğin düşman gemilerine veya ortaya çıkabilecek canavarlara saldırmak için belirli miktarda cephane satın alacaksınız. Aynı zamanda yelkencilik, kanon kullanma ve daha birçok iş gibi gemideki işleri optimize etmek için teknede belirli bir miktar para ile bazı kişileri de işe alabilirsiniz. Bu nedenle, yelken açmadan önce iyi hazırlanın.


Pirates Flag Hile Apk


Gerekli olanı hazırladıktan sonra, belirlenmiş bir alana yolculuğunuza başlayacaksınız. Geminizin birkaç saniye boyunca harita üzerinde hareket ettiğini görmeli ve ardından kontrolünüze geçmelisiniz. Aynı zamanda tekneyi kullanma sürecinde, gelen düşmanı tanıma ve onları vurmak için gerekli unsurları hazırlayacak dürbün sayesinde uzaktan bakabilirsiniz. Bu oyunda düşmanları yenmek sandığınız kadar basit değil.Bakış açınız Tempest'in deniz savaşları ile değişiyor ve bu hızlı olmuyor. Geminin yanlarında ve kıç tarafında görünen uzun ve açık mavi çubuklar göreceksiniz. 


Pirates Flag Apk indir


Spesifik olarak bu, geminin silahlarının ulaşabileceği bir alan olarak kabul edilebilir ve bu, düşman bu alandaysa, geminizden belirli bir miktarda hasar alacakları anlamına gelir.Canon'u vurma süreci de kolay değil çünkü düşmanların saldırabileceği alanlardan kaçınmanız ve onlardan belirli bir mesafeyi korumanız gerekecek. Yani düşmanlarınızı vurabilmek için çok fazla manipülasyon yapacaksınız. Mavi çubuk düşmana ulaştığında bir saldırı başlatabilirsiniz ve nişan alma merkezi göründüğünde ve zaman çubuğu çalışmayı bitirdiğinde, top ateşlenecektir. Mesafeye bağlı olarak, gemi belirli bir miktarda hasar alacaktır.


Pirates Flag Caribbean Action hile nasıl indirilir?


Çok sayıda atış yaptığınızda ve düşmanı vurduğunuzda, düşman gemisinin mevcut durumuna bağlı olarak, bazı hazineleri yağmalamak için oraya tırmanabilirsiniz. O gemiye yaklaşmanız gerekecek ve bu noktada kaptanı kontrol edecek, tekneye tırmanacak ve düşmana saldırmak için silah kullanacaksınız. Aynı zamanda karşılaştığınız düşmanlara saldıracak ve bazı çevresel unsurlarla etkileşime gireceksiniz. Böylece gerçek bir korsan olma deneyimine sahip olacaksınız.Görevlerinizi tamamladığınızda ve belirli bir miktar parayı başardığınızda, bunları kendi yolunuza harcama hakkına sahipsiniz. Oyunda para harcamanız gereken pek çok şey olacak ve bunlardan biri de hayranlık uyandıran görünümlere sahip gemiler. Aynı zamanda, herkes selefinden daha etkileyici ve daha büyük bir tekneye binmek ister. Bu nedenle, her teknenin satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken istatistikleri vardır.


Pirates Flag Caribbean Action indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Boşta Posta Kralı APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar