Agar.io Mega Hileli MOD APK [v2.22.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 8)
Agar.io Mega Hileli MOD APK [v2.22.0] 1 Agar.io Mega Hileli MOD APK [v2.22.0] 2 Agar.io Mega Hileli MOD APK [v2.22.0] 3 Agar.io Mega Hileli MOD APK [v2.22.0] 4 Agar.io Mega Hileli MOD APK [v2.22.0] 5 Agar.io Mega Hileli MOD APK [v2.22.0] 6

Agar.io MEga Hileli MOD APK [2.22.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hepsinin en büyük hücresi olmaya çalışırken dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla çevrimiçi oynayın!


Agar.io 2.22.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Beyaz (Deri)
  2. Kırık(Dünya)
  3. Wireframe (Dünya)
  4. Siyah Çizgi hilesi
  5. Yakınlaştırma Hilesi (Fov)
Molalarınızda hangi oyunu keşfedeceğinizden emin değilseniz, Agar.io sizin için mükemmel seçeneklerden biri. Bu yer, dünyadaki milyonlarca oyuncuyla sınırsız rekabet etmenize olanak tanır. Spesifik olarak, kendinizinkini yapmak için rakibin renk bölgelerini uygun hale getirmeye devam edebilirsiniz. Dünyanın en önemli hücresine sahip kişi olabilir misin? 


Agar.io v2.22.0 MOD APK


Öncelikle oyuncunun sahip olduğu minik hücreleri kontrol etmesi gerekiyor. Göreviniz son derece stresli ve oyuncunun hem hücresini tutması hem de saldırması ve alması gerekiyor. Size en iyi deneyimleri sınırsız sunmak için iyileştirmeler ve geliştirmeler yaptık. 


Agar.io Para Hilesi


En son sürüm ile ökseotu ile ilgili yeni bir özelliği kullanıma sunduk. Bu dünya aniden etrafta büyüyen bir sürü ökseotuyla ortaya çıktı. Çok sayıda türünün tek örneği jeton içerir ve bu jetonlar, arenada herhangi bir yerde koleksiyona devam etmenize izin verir.


Agar.io apk 2023


Bu türünün tek örneği amblemler sadece ökse otunda bulunmaz. Ayrıca birçok yerde bulunabilecek tuhaf iksirler var. İksirin dışı basit bir karışım gibi görünüyor, ancak özü basit değil. Daha spesifik olmak gerekirse, belirteçleri tutar. Bunlar, oyuncu için ödüllerin kilidini açabilen özel anahtarlardır. Agar.io size hem canlı hem de muhteşem olan ödüllendirici bir sistem sunar.


agar. io apk oyun indir club


Agar.io burada bitmiyor; ayrıca Altın Yol ile etkileşime girmenizi sağlar. Mükemmel promosyon fırsatlarından yararlanırken bunları edinmenizi mümkün kılıyoruz. Özellikle, oyuncular daha önce kazandıkları ödüller aracılığıyla bunları elde edebilirlerse, Noel yolculukları daha ileri bir seviyeye yükseltilecektir. Aynı zamanda, yalnızca oyunda bulunan özel hediyelere otomatik olarak erişebileceksiniz.


Agar.io apk indirin co


Bununla birlikte, sahneler veya eylemler, özellikle olağandışı durumlar içeren yepyeni ifadelerin ortaya çıkması geliyor. Size sınırsız duygu verir, duyguları ifade etmenizi sağlar. Şimdi, üzüntü ve neşe duygularınız, Agar.io'nun size verdiği ifadelerle doğrudan ifade edildi. Bu simgeler sistematik olarak düzenlenir ve her alanda seçim ve ifade özgürlüğü sağlar.


agar.io hile apk 2022


Agar.io'da iksirler önemli bir rol oynar. Bu yüzden herkes ona sahip olmak ister, böylece herkesin genellikle almadığı parçaları hemen alabilir. Sahip olmak istiyorsanız önerilen günlük videolarımızı izleyebilirsiniz. 


agar.io büyüme hilesi apk


Başlangıçta, bu iksirlerin satın alınması için para gerekiyordu, ancak videoyu tam olarak önerildiği gibi izlerseniz bunları ücretsiz olarak alacaksınız. Bununla kalmayıp, videolar aracılığıyla her zamankinden daha hızlı bir şekilde kilidini açmanıza yardımcı olabiliriz.


agar.io mod menu apk


Bu savaşta, güçlü zorba zayıf, yenilmez ilkedir. Başka bir deyişle, küçük ve zayıfsanız, buradaki kodamanlar için kesinlikle en kazançlı yem olduğunuzu anlamak daha kolaydır. Bu nedenle, alanı geliştirmediyseniz ve genişletmediyseniz, her şeyden önce oyuncuların evlerini mümkün olduğunca güvenli bir şekilde korumaları gerekir. Bu, oyuncuların bölgelerini tamamen korumaları için önemli bir motivasyon olacaktır.


agar.io apk dayı


Ayrıca hücresini kısa sürede daha geniş ve ferah hale getirebilmek için oyuncunun bir seçeneği daha vardır. Düzenli yiyecek ve içeceklerin eklenmesidir. Besinlerin buradan emilmesi ile hücreniz otomatik olarak eskisinden daha büyük olabilir. Bu, hayatta kalmanıza ve lezzetli bir yemek haline gelmemenize yardımcı olabilecek yollardan biridir.


agar.io apk indir


Kendinizi sınırsız çevrimiçi bölgelerin dünyasına bırakın. Hemen iş adamları için en kazançlı av haline gelecek; küçükseniz günlük öğle yemeği. Yiyeceklerden besin almak, dev hapishane hücresine sahip olmanın yollarından biridir. 


Agar. io Android oyun Club


Oyuncular, düşman ele geçirmelerinden dinamik olarak kaçmaktan kaçınmak için bölünmüş stratejiler uygulayabilirler. Ek olarak, dev hücrelerin saldırısını önlemek için hücreyi küçültebilirsiniz.


Agar.io indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Master Royale APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 8 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar