Blocky Farm Racing Simulator Para Hileli MOD APK [v1.43]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Blocky Farm Racing Simulator Para Hileli MOD APK [v1.43] 1 Blocky Farm Racing Simulator Para Hileli MOD APK [v1.43] 2 Blocky Farm Racing Simulator Para Hileli MOD APK [v1.43] 3 Blocky Farm Racing Simulator Para Hileli MOD APK [v1.43] 4 Blocky Farm Racing Simulator Para Hileli MOD APK [v1.43] 5 Blocky Farm Racing Simulator Para Hileli MOD APK [v1.43] 6

Blocky Farm Racing Simulator Para Hileli MOD APK [1.43] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çiftlik oyunu olmasının yanı sıra farklı aktiviteleri olan harika bir oyun.


Blocky Farm Racing Simulator 1.43 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Blocky Farm Racing Simulator - bloklu grafiklere ve farklı oynanışa sahip ilginç bir oyun. Oyuncu, ekin yetiştirmek için büyük tarlaları ve hayvancılık için zagonchike'ı olan büyük bir çiftliğe sahip bir çiftçi rolünde olacak. Geçiş sürecinde kullanıcı, bahçeyi ekebilecek, hayvanları besleyebilecek, yetiştirilen mahsulleri toplayabilecek, yağ bulabilecek ve üretebilecek. Çiftçilikten sıkıldığınızda, yarışlara katılmak ya da büyük dış mekanlar için farklı ulaşım araçlarıyla seyahat etmek mümkündür.


Blocky Farm Racing Simulator v1.43 MOD APK


Blocky Farm Racing Simulator - oyuncuların düşük poli grafikler ve modern bir çiftçi rolünde kalmalarını sağlayan bir süreç bulacağı eğlenceli bir simülatör. Mahsul elde etme çalışmalarını önemli ölçüde basitleştirmek ve hızlandırmak ve hacmini artırmak için çeşitli ekipmanlarla “silahlı”. Ayrıca, ahır ve depo inşa etmek, araziyi belirlemek ve diğer faktörleri belirlemek için yeterli alana sahiptirler. Basit görsel uygulamasına rağmen, proje bu tür yaratıcı eğlenceyi seven herhangi bir oyuncuyu uzun süre çekecek.


Blocky Farm Racing Simulator Para Hilesi


Bu eğlenceli macera oyununda oynayabileceğiniz birden fazla mod var. Şebeke dışında yaşamanın nasıl olacağını hiç merak ettiniz mi? Çiftlik modu, saldırı veya yıkım modu ve yarış modu olan bu Tarım simülatörü/yarış oyununu deneyin. Aracınızın rengini ve dış görünümünü değiştirmekten yarış makineniz için güçlü motorları seçmeye kadar geniş bir kişiselleştirme seçeneği var! 


Blocky Farm Racing Android oyun CLUB


Çiftlik modunda, tohumları ekmek için bir biçerdöver, pulluk, traktör kullanabilir ve tohum ektikten sonra mahsulünüzü hasat ederek para kazanabilirsiniz. Ham petrol üretip satarak potansiyel bir petrol kıtlığı olma seçeneği de var. Yok Et modunda kamyonları, evcil hayvanları, diğer çiftlikleri ve tehlikeli boğaları yok edebilirsiniz. Yarış modunda diğer çiftlikleri keşfetmek için herhangi bir aracınızı kullanabilirsiniz. Bu modda olabildiğince hızlı sürmeli ve engellerden kaçarak ve araba kazalarından kaçınarak hayatta kalmalısınız.


Blocky Farm Racing Simulator Hile Apk


Mevcut olanların en eğlenceli çiftlik simülatörüdür, çünkü burada sadece çiftçinin günlük aktivitelerine katılmak, bitki yetiştirmek, hayvan yetiştirmek, hayvan beslemek, mahsul hasat etmekle kalmayacak, aynı zamanda güçlü tarım araçlarında bir yarış yapacaksınız. Çeşitli yarış modlarına ve çok çeşitli araçlara erişebileceksiniz, pitoresk oyun dünyasını keşfedin.


Blocky Farm Racing Simulator Apk indir


Renkli 3D grafiklerin, devasa bir oyun dünyasının, çeşitli yarış modlarının, bağımlılık yapıcı oyunun, rahat kontrollerin, pitoresk konumların ve bol eğlencenin tadını çıkarın. Hasat edin, ticaret yapın, oyun parası kazanın ve sadece çiftliğin geliştirilmesi ve dekorasyonuna değil, aynı zamanda yeni araçlara da yatırım yapın.


Blocky Farm Racing Simulator indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun ZooCraft Animal Family APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar