Euro Train Simulator 2 Mega Hileli MOD APK [v2020.4.35]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Euro Train Simulator 2 Mega Hileli MOD APK [v2020.4.35] 1 Euro Train Simulator 2 Mega Hileli MOD APK [v2020.4.35] 2 Euro Train Simulator 2 Mega Hileli MOD APK [v2020.4.35] 3 Euro Train Simulator 2 Mega Hileli MOD APK [v2020.4.35] 4 Euro Train Simulator 2 Mega Hileli MOD APK [v2020.4.35] 5 Euro Train Simulator 2 Mega Hileli MOD APK [v2020.4.35] 6

Euro Train Simulator 2 Mega Hileli MOD APK [2020.4.35] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gerçekçi simülasyonlardan ve tabii ki lokomotiflerden hoşlanıyorsanız, Euro Train Sim 2 kesinlikle vazgeçemeyeceğiniz bir oyundur.


Euro Train Simulator 2 2020.4.35 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm ücretli içerikleri (trenler, hava koşulları, şehirler, fırsatlar, kargo ve kameralar) ve engelli reklamlarını satın aldı.
Euro Train Simulator, tren sürüşü, istasyon düzenlemeleri ve diğer birçok şeyi pratik olarak simüle etmede en başarılı oyunlardan biridir. Ve şimdi Avrupa trenlerinin hayranları için Euro Train Simulator 2 adlı bir devam oyunuyla geri döndü . Bu oyunda, oyunculara harika bir deneyim yaşatmak için grafikler, oynanış, özellikler, lokomotifler vb. Oyun tamamen yeni, daha kapsamlı bir harita sunuyor ve Almanya ve Fransa'dan ilham alıyor. Evet, oyuncular iki ülke arasında seyahat etme fırsatına sahip olacak ve her biri oyuncuların hayal edebileceği en üst düzeyde özen ve dürüstlükle inşa edilecek.


Euro Train Simulator 2 v2020.4.35 MOD APK


Euro Train Simulator 2, Almanya ve Fransa'dan inşa edilmiş yeni bir açık dünya haritasının yanı sıra oyuncuların ziyaret edip manzaranın tadını çıkarabileceği sayısız küçük yer sunuyor. Bir tren sürücüsünün işi, diğer araç türlerinden çok farklıdır, çünkü trenler daha karmaşık kontrollere sahiptir ve çok fazla sabır gerektirir. Oyuncular, bir treni çalıştırmak için gerekli tüm özellikleri kapsayan mükemmel bir kontrol arayüzü ile tanışacaklar. Oyuncunun görevi, yükleri en üst düzeyde özenle taşımak kadar, gerekli yerlere sürekli hareket ederek sözleşmeyi tamamlamaktır. Oyun sırasında oyuncular birçok lokomotifi deneyimleyecek ve yeni deneyimlerin tadını çıkarmak için lisanslarını yükseltecekler.


Euro Train Simulator 2 Para Hilesi


Euro Train Sim 2, öncekinden farklı olarak, oyuncuların trenlerini inşa etmelerine ve birçok farklı bileşenden oluşan bir lokomotif oluşturmaya başlamalarına olanak tanıyan bir özellik sunuyor. Bir motorun maksimum kapasitede çalışması için birçok yüksek kaliteli bileşenden oluşması gerekir ve oyuncular bileşenleri hızlı bir şekilde almak için oyun içi para birimini kullanabilir. Ancak, oyuncular satın almak yerine sözleşmeyi tamamlayarak bileşenleri alabilirler. Bileşenler birçok farklı seviyeye ayrılacak ve oyuncular inşa edebilecekleri lokomotif sayısıyla sınırlı değil. Tabii ki, oyun aynı zamanda birkaç tamamlanmış motora sahip olacak ve oyuncular tren sürüşünün keyfini çıkarmak için bunları doğrudan satın alabilirler.


Euro Train Simulator 2 Tren Hilesi


Araç sürme simülasyon oyunlarının genellikle ortak bir özelliği vardır; bu, oyuncuların birçok benzersiz deneyimin keyfini çıkarması için birçok farklı kameradır. Aynısı, oyuncunun treni üçüncü bir bakış açısı, genel bakış ve ilk görüş aracılığıyla yönlendirebildiği bu oyun için de geçerlidir. İçinde, üçüncü görünüm, oyuncuların trene binmesini, sahneyi daha kolay yakalamasını sağlar. Yine de, ilk görünüm en gerçekçi olanıdır ve oyuncular lokomotifin iç güzelliğine hayran kalma fırsatına sahip olacaklardır. Oyun aynı zamanda tren römorklarının içini geliştirmeye de odaklanacak ve böylece gerçek bir tren sürücüsü deneyimini getirecek. Oyuncular, birçok farklı durumda trende gezinmeyi kolaylaştırmak için kamera görüntüsünü özgürce değiştirebilir ve çevredeki manzarayı bir tren sürücüsünün bakış açısından görebilirler.


Euro Train Simulator 2 Hile Apk


Trenler tek seferde çok fazla yük çekebilecek yapıda tasarlanmakta ve ağırlıkları tonlara kadar çıkabilmektedir. Bu nedenle, oyun aynı zamanda oyuncuların aynı anda birden fazla sözleşmeyi kabul etmesine izin verir ve birçok öğeyi birçok farklı yere taşıyabilir. Oyun, oyunculara kendini geliştirebilen ve her zaman çeşitli istasyonlarda görünen çeşitli bir sözleşme sistemini tanıtacak. Sözleşmeler, oyunculara para ve üretilmiş bileşenler getirdikleri için önemli bir gelir kaynağı olarak kabul edilir. Elbette her sözleşme ancak oyuncunun uygun bir motor ve ehliyete sahip olması durumunda kabul edilebilir. Bir oyuncunun bir kerede kabul edebileceği maksimum sözleşme sayısı 10'dur ve paketler de araçlar, aletler, ekipman ve daha fazlası gibi değişecektir.


Euro Train Simulator 2 apk indir


Oyuncular, birçok farklı tren inşa etmek için ayrı bir tren istasyonuna sahip olacaklar. Oyuncuların konaklayabilecekleri tren sayısında herhangi bir sınırlama yoktur. Oyuncular bile başka tren sürücüleri kiralayabilir ve mevcut sözleşmeleri tamamlamalarını sağlayabilir. Oyuncular, yolcu trenleri veya yük trenleri gibi özelleştirilmiş yüklerle birçok farklı tren inşa edebilir. İçinde oyuncular ayrıca birinci sınıf, işletme ve diğer birçok kabin türünü sınıflandırmak zorundadır. Oyuncular, geniş bir tren istasyonunu yönetme hayalini gerçekleştirerek kendilerine özel bir tren istasyonu inşa etme fırsatına sahip olacaklar.


Euro Train Simulator 2 Elmas Hilesi


Euro Train Simulator 2, her şehri dürüst ve canlı bir şekilde inşa ettiği için detaylı simülasyon oyunlarından biridir. Eşsiz olan şey, oyuncuların gündüz ve gece döngüsüne, güneş ışığına, yağmura ve diğer birçok hava türüne tanık olacağı gerçekçi grafikleridir. Oyunun içi en üst düzeyde özenle geliştirilmiştir, böylece bir özgünlük duygusu getirir ve oyunculara birçok farklı deneyim sunar. Avrupa tarzı trenlerin hayranı iseniz, bu oyun mükemmel bir seçim olacaktır.


Euro Train Simulator 2'yi İndirin (MOD, Tüm Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun The Dark Pursuer APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar