Construction Simulator 2014 Para Hileli MOD APK [v1.12.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Construction Simulator 2014 Para Hileli MOD APK [v1.12.1] 1 Construction Simulator 2014 Para Hileli MOD APK [v1.12.1] 2 Construction Simulator 2014 Para Hileli MOD APK [v1.12.1] 3 Construction Simulator 2014 Para Hileli MOD APK [v1.12.1] 4 Construction Simulator 2014 Para Hileli MOD APK [v1.12.1] 5

Construction Simulator 2014 Para Hileli MOD APK [1.12.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunda sizden bir yük aracında malzeme veya odun taşımanız istenebilir.


Construction Simulator 2014 1.12.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Saatler süren yoğun çalışma ve çalışmanın ardından inşaat becerilerinizi evlerle sergileyebileceğiniz eğlenceli bir çevrimiçi çok oyunculu inşaat simülatörü oyunu aradığınızı varsayalım. Hayatınızdaki her şeyi inşa ederek elde edebileceğiniz heyecan verici bir mobil oyun sunuyoruz. Akla gelen en iyi seçeneklerden biri Construction Simulator 2014'tür.


Construction Simulator 2014 v1.12.1 MOD APK


Construction Simulator 2014, inşaatı simüle eden bir simülasyon oyunudur. Oyun, Astragon Studio Entertainment'ın yapım ekibi tarafından geliştirildi. Simülasyon oyunlarının hayranıysanız, bu kesinlikle benzer oyunlara aşina bir oyun stüdyosudur. Bu oyun, şirketin emülatör koleksiyonunun bir parçasıdır.


Construction Simulator 2014 Para Hilesi


Ancak bu oyunda bir önceki bölümün aynısı veya benzeri olmayacak. Bu bölümde oyuncuların yeni deneyimler yaşamasına yardımcı olacak yeni ve benzersiz noktalar var. Oyunda büyük ölçekli inşaat makinelerini kontrol etmeye hazır mısınız? Oyunda en son inşaat makinelerinin tümü sağlanır ve telefon ekranınız devasa bir şantiyeye dönüşür.


Construction Simulator 2014 Altın Hilesi


Oyun, şehrinizi hareketli ve güzel hale getirmek için yapılar inşa etmeniz için sizi bir inşaat mühendisi olan bir vatandaşın yerine koyuyor. Oyun sizi inşaat halindeki 14 farklı araca götürecek ve bunların her biri, her bir bina veya proje için kendi yapım amacına sahip. Birçok ünlü taşıyıcı bu araçları sağlıyor ve görünümden performansa kadar orijinaliyle aynı grafiklere sahip olduklarını duyunca şaşıracaksınız.


Construction Simulator 2014 Elmas Hilesi


Oyunculara gelişmiş sürücüleri kullanmanın gerçek hissini verin. Oyun tarafından belirlenen tüm görevleri tamamlamak için makineleri kontrol etmek için akıllı olun. İnşaat Simülatörü 2014'te kendi benzersiz inşaatınızı yaratmakta özgürsünüz. İnşaat işinde bir kodaman olmak için basit işleri öğrenin.


Construction Simulator 2014 Apk Dayı


Oyunun başında inşaat şöförlerinin yerine geçiyorsunuz ve göreviniz çeşitli proje inşaatlarına katkıda bulunmak. İlk adım, ekskavatörlerle evin temelini kazmak ve ardından malzemeleri karıştırmak için beton mikser kamyonunu kullanmaktır. Bir ev için duvar inşa etmek veya büyük bir bina için kubbeleri monte etmek için vinç kullanmak gibi görevleriniz olacak.


Construction Simulator 2014 Apk Hilesiz


Oyuncuların her farklı inşaat aşaması için doğru makineyi seçmesi gerekiyor. Verilen görevler çok çeşitlidir. Büyük ölçekte 300'den fazla farklı görevle yüzleşmeniz gerekiyor. Bu kadar çok görevle inşaat yapmak sıkılmamanızı sağlayacak. Okul yüzme havuzları, siyasi binalar veya rüzgar türbinleri gibi önemli projeler inşaatına başlamak için sizi bekliyor.


Construction Simulator 2014 Apk Son Sürüm


Oyunda sizden bir yük aracında malzeme veya odun taşımanız istenebilir. Ayrıca, kullanımdaki araçla görevi tamamlamakta zorlandığınız durumlarda, işlemleri araçlar arasında değiştirebilirsiniz. Ayrıca inşaat alanlarında serbestçe hareket edebilir. Daha sonraki araçlarda, kilidini açmak için önceki seviyelerin bonuslarını kullanmalısınız.


İnşaat Oyunları APK hile


Bu bonusu almak için görevleri tamamlamak veya oyun içi etkinliklere katılmak gibi oyunda para kazanmanın birçok yolu var. Meydan okumada zorluk yaşarsanız, bu parayı görevi tamamlamak için de kullanabilirsiniz. Binayı tamamladığınızda, bir sonraki binanın kilidini açmanıza izin verilecek. Binalar, okullar,… kendi tarzınızda inşa edilecek. Renk ve stil tamamen sizin kararınız. İnşaat Simülatörü 2014'te şirketinizi büyütmek için malzemeleri seçin ve büyük ölçekli yapılar oluşturmaya başlayın.


Construction Simulator 2014 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Era of Magic Wars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar