Into the Breach Full MOD APK [v1.2.88]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Into the Breach Full MOD APK [v1.2.88] 1 Into the Breach Full MOD APK [v1.2.88] 2 Into the Breach Full MOD APK [v1.2.88] 3 Into the Breach Full MOD APK [v1.2.88] 4 Into the Breach Full MOD APK [v1.2.88] 5

Into the Breach Full MOD APK [1.2.88] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Robot ordusunun çeşitliliğini tartışırken Vek uzaylı ordusunun derinliğini gözden kaçırmak mümkün değil.


Into the Breach 1.2.88 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Oyun artık ücretli bir Netflix aboneliği gerektirmiyor.

Yayıncı Netflix, NETFLIX Into the Breach'in mobil sürümünü yayınlayarak bu oyun serisinin hayranlarının ihtiyaçlarına yanıt verdi. Bu, oyuncuların oyuna mobil cihazlarından erişebilmeleri için yapıldı. Bu bağımsız strateji oyunu serisinde yeni bir bölüm var, ancak bu daha eski bir oyun.


Into the Breach v1.2.88 MOD APK


Into the Breach oyununda hikaye, insanlığın yüksek derecede ilerleme kaydettiği, ancak hala kötü bir roabot kuvvetinin oluşturduğu tehdidin üstesinden gelmek için mücadele ettiği, gelecekte çok uzak bir zamanda geçiyor. Dünyanın kendilerine ait olduğunu iddia etmek ve kendi otoriteleri altında yönetmek için uzak dünyalardan buraya geliyorlar. Başka bir dünyadan gelen bu robot ırkının adı Vek'tir. Mech olarak bilinen Dünya'dan seçkin bir kahraman gücünün direnişiyle karşılaşırlar. Dünya gezegeninin sakinlerini korumak için, şu anda mevcut olan en modern silahlarla donanmışlar.


Into the Breach Para Hilesi


Netflix'te bulunabilen Into the Breach'in konusu oldukça basit ve ekrandaki beyaz konuşma ile iç içe geçmiş durumda. Sadece bu konuşma hatlarını takip ederseniz, dövüş stili, başarmanız gereken amacı anlayabilecektir. çünkü makine ordusunun onları doğru yöne yönlendirecek ve daha etkili kılacak bir lideri yoktu.


Into the Breach Full Apk indir


Savaşa hazırlanmak için tüm bu makineleri büyük bir orduda toplayın. düşmanın hem saldırısını hem de savunmasını aynı anda yıkabilme yeteneğine sahip olmak arzu edilen bir özelliktir. NETFLIX Into the Breach'in mobil geliştirmesi, oynanış ve oyunun işleyişi dahil olmak üzere hemen hemen her açıdan PC sürümüyle çelişiyor. Çatışma, altmış dört ayrı kareden oluşan kare bir satranç tahtası şeklindeki bir zemin parçası üzerinde gerçekleşir.


Into the Breach Tam Sürüm Apk


Oyuncu, ordusunu kurmak için mevcut listeden üç robot kahramanı seçme yeteneği ile oyuna başlar. Bu aşamanın birincil amacı, ekranın ortasında bulunan üssü savunmaktır. Çünkü dövüşler sırayla yapılıyor. Bu nedenle Vek ordusu, savaşlarını oluşturmak için her dönüşün sonunda tahtanın etrafında dolaşacak. Ayrıca arazi avantajını da göz önünde bulundurmanız gerekir.


Into the Breach Apk Hile


Vek ordusu, düşündükleri yeni bir dizi kurmak için hazırlık yapıyor. Üç robotunuzu, her birinin tam potansiyeline erişebilmesi için en uygun konfigürasyona yerleştirin. Karargah binalarına zarar vermelerini önleyin ve çatışma bitmeden mümkün olan en kısa sürede tüm Vek robotlarını ortadan kaldırın. Robot ordusu, karoları hem yatay hem de dikey yönlerde birer birer hareket ettirecek.


Into the Breach Silah Hilesi


NETFLIX Into the Breach artık mobil platformda resmi çıkışını yaptı ve PC sürümünde görülen tüm işlevlerle donatılmış olarak geliyor. Bu oyun size hem stratejik hem de taktiksel olarak bazı ilgi çekici deneyimler sunacak. Ufak bir dil sürçmesi bile son derece pahalı sonuçlara yol açabilir. Bu oyunda, geleceğin dünyasını deneyimleyerek ilginizi çekip çekmediğini anlayacaksınız.


Into the Breach Apk indir


NETFLIX'in Into the Breach oyuncuları, 18 benzersiz robot türünden oluşan bir orduya erişim elde eder. Her birinin kendine özgü savaş istatistikleri, savunma yetenekleri ve dövüş stilleri vardır. Görüşle donatılmış yosun yeşili tanktan büyük mermiler ateşlendi. Yükseltilmiş bir silah ve kıvılcım çıkarabilen minyatür bir helikopterle donanmış, mavi-gri bir dış cepheye sahip bir robot.


Into the Breach Robot Hilesi


Turuncu başörtülü robotta görünen tek şey keskin gözleri; mor bir yardımcı robot eşlik ediyor. Roket makinesi, Siege makinesi, Triptych makinesi ve diğerleri, dört ayaklı destek robotlarına örnektir. Üç savaş başlığına sahip olmak, füzeleri ateşleyebilmek, sekiz elektrikli savaş başlığına sahip iki dürbüne sahip olmak ve daha fazlası gibi çeşitli yeteneklere sahip…


Into the Breach indir (MOD, Full Sürüm)


Bir önceki android oyun Crazy Candy Bomb APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar