Kinda Heroes Mega Hileli MOD APK [v2.50]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Kinda Heroes Mega Hileli MOD APK [v2.50] 1 Kinda Heroes Mega Hileli MOD APK [v2.50] 2 Kinda Heroes Mega Hileli MOD APK [v2.50] 3 Kinda Heroes Mega Hileli MOD APK [v2.50] 4 Kinda Heroes Mega Hileli MOD APK [v2.50] 5 Kinda Heroes Mega Hileli MOD APK [v2.50] 6

Kinda Heroes Mega Hileli MOD APK [2.50] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dövüş ve yemek pişirme becerilerini yükseltin, görevleri tamamlayın, Woody'yi kurtarın ve gerçek bir kahraman olun!


Kinda Heroes 2.50 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Karakter hilesi. Tüm kahramanlar açık;
  2. Alışveriş hilesi. Oyun içi mağazalarda ücretsiz satın alma.

Rol yapma oyunları, oyunculara zengin deneyimler yaşatırken her zaman oyunculara eğlenceli anlar yaşatır. Oyuncular, birçok farklı zorluk seviyesine sahip birçok türde düşmanla karşılaşacak. Eşzamanlı olarak, benzersiz hikayeler, oyuncuların oyunun içeriğini keşfetmesine olanak tanır ve öncelikle oyundaki savaşlarla paralel olarak oynanır. Bir seviyeyi tamamladığınızda yeni bir hikaye çıkacağı söylenebilir. Rol yapma oyunlarını seviyorsanız Kinda Heroes'i seçmelisiniz.


Kinda Heroes v2.50 MOD APK


Kinda Heroes Efsanevi RPG, oyunculara aynı türden diğer oyunlar için farklı grafikler sunar. Oyunun başında ortaçağ görüntüleri ve sevimli karakterler görebiliyorsunuz. Bu nedenle, oyuncular kesinlikle bu oyunun grafiklerinden etkilenecek ve deneyimlemek isteyeceklerdir. Oyun karakterlerinin boyutu uzun değil, ancak daha az eğlenceli değil çünkü bu oyun oyuncular için zarafet ve rahatlık yaratma eğiliminde. Aynı zamanda, oyuncuların bu oyunun getirdiği genel rengi fark etmeleri için birçok başka faktör de var. Özellikle oyunun başında bu oyunun hikayesini anlatan bir ara sahneyi göreceksiniz. Savaşla ilgili olsalar da orijinal bir renge sahipler ve oyunculara hitap ediyorlar.


Kinda Heroes 2.50 Karakter Hile Apk


Oyun, oyunu gözlemlemenize yardımcı olacak üçüncü bir bakış açısı sağlayacaktır. Eş zamanlı olarak maçlar 2D bir düzlemde gerçekleşiyor ve bu oyun birçok platforma kolay erişime sahip. Bu aynı zamanda savaşlara odaklanmanızı sağlar çünkü bu oyun daha beceri odaklı. Yani bu oyunun sahip olduğu optimal grafikler olduğu söylenebilir. Kinda Heroes'da oyuncular canavarlarla yüzleşecek ve ölümcül savaşlar yapacak. Özellikle, savunma veya saldırı becerileriniz olacak. Bu beceriler ekranın sağ ve sol tarafına dağıtılır. Yani hareket etmeye gerek yok ve geçişler otomatik olarak gerçekleşecek. Senin işin canavarları öldürmek ve oyunu bitirmek.


Kinda Heroes Hile Apk


Birçok yeni başlayan için, oyun aynı zamanda oyunculara doğru talimatları da veriyor. Özellikle, eğitim silahlarla savunma ve saldırı gibi ana içerik etrafında dönecektir. Bu, oyuncuların oyunun mekaniklerini hızlı bir şekilde kavramasına ve görev sırasında kademeli olarak ustalaşmasına yardımcı olur. Bu oyun sekiz farklı karakter türü sunar ve her karakterin güçlü ve zayıf yönleri vardır. Bu nedenle, oyuncular oynamanın bir yolunu ve kendileri için çalışan yolu bulabilirler. Aynı zamanda, yavaş yavaş bu oyunun bunu yapabilmeniz için gerekli unsurları sağladığını keşfedeceksiniz. Hangi karaktere sahip olduğunuzu anlamanız gerekeceği için basit bir şey olmadığı söylenebilir. Örneğin, bir okçu karakteri için, bir süreliğine yeniden şarj etmek ve daha önemli miktarda hasar vermek mümkündür.


Kinda Heroes Son Sürüm Apk indir


Bu oyunda ekipman ve becerilere dikkat etmenizi sağlayan iki faktör olacak. Ekipman, karaktere bir sonraki seviyedeki canavarlarla başa çıkması için yeni istatistikler veren temel bir unsurdur. Bu aynı zamanda uzun bir süreç olarak da düşünülebilir çünkü daha güçlü ekipmanlar elde etmek veya onlara ulaşmanın bir yolunu bulmak için birçok görevden geçmeniz gerekecek. Kinda Heroes: Legendary RPG, Rescue the Princess'de karakterler birçok farklı beceri öğrenecek. Her becerinin, düşmana etkili bir saldırı gerçekleştirmesi için makul bir süre için bir bekleme süresi vardır. Ayrıca, doğru becerileri seçmek kaçınılmaz ve zaman alıcı bir şeydir. Savaşlar aynı zamanda yeni beceriler denemeleri ve doğru yükseltme yönünü seçmeleri için bir fırsattır. Bu iki faktör, canavarlara karşı savaşta etkili bir şekilde hizmet eder. Pek çok canavar türü olacak ve bir maçta 1 veya 3 ile karşılaşacaksınız. Bu yüzden onlarla savaşacak güce sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. Yavaş yavaş, canavarlar normal olanlardan daha kapsamlı görünecek ve patronlar olarak düşünülebilir. Her kategori için istatistikleri yanınızda göreceksiniz. Zor bir maç olacak ve oyuncunun becerilerine bağlı.


Kinda Heroes Para Hile Apk


Basit ama aynı derecede zorlu bir oyunla, oyuncular bir seviyeden diğerine geçecek. Aynı zamanda birçok farklı aktiviteden geçtikleri için oyundaki deneyim de değişecektir. Örneğin, hikayeyi araştırıyor, karakterlerle tanışıyor ve böbreğin gücünü yükseltiyor. Yani bu oyun, oyuncular için tamamen zorlayıcı eğlence konusunda mükemmel bir iş çıkarıyor.


Kinda Heroes İndir (MOD, Ücretsiz Alışveriş Hilesi / Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Rope Hero APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar