Rope Hero Para Hileli MOD APK [v3.3.8]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Rope Hero Para Hileli MOD APK [v3.3.8] 1 Rope Hero Para Hileli MOD APK [v3.3.8] 2 Rope Hero Para Hileli MOD APK [v3.3.8] 3 Rope Hero Para Hileli MOD APK [v3.3.8] 4 Rope Hero Para Hileli MOD APK [v3.3.8] 5 Rope Hero Para Hileli MOD APK [v3.3.8] 6

Rope Hero Para Hileli MOD APK [3.3.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Koruyucu SCI-FI kıyafeti içindeki şık kahramanınız harekete geçmeye hazır. Büyük bir şehirde üçüncü şahıs aksiyon oyunu sizi bekliyor.


Rope Hero 3.3.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız elmas hilesi
  2. Sınırsız para hilesi
  3. Sınırsız beceri puanları 

Hollywood sinemaseverlere Ant-Man, Spider-Man veya Captain America gibi süper kahramanlar veriyor… Ve bununla birlikte dünyaca ünlü oyun yapımcıları da piyasaya sürüldü Oyunda, filmdeki karakterlere göre tasarlanmış karakterler yer alıyor. Yani, Rope Hero , Naxeex LLC'nin yakın zamanda birçok yeni özellikle birlikte piyasaya sürdüğü ve oyuncuları etkileyen oyunlardan biridir.


Rope Hero v3.3.8 MOD APK


Rope Hero olarak, insanların güvenliğini tehdit eden karanlık güçleri yok ederek en zayıf polis memurlarının yerini alacaksınız. Örümceğin binalarda hızlı hareket etmesine yardımcı olacak bir örümcek ağı varsa, Halat Kahraman için kablolar, mahkemeden binaya giden oyunun kahramanlarıdır.


Rope Hero 3.3.8 Para Hile Apk


Ekranın her iki yanındaki kontroller, oyuncuların kolaylıkla hareket ederken karakterleri gözlemlemelerine yardımcı olur. Karakterler evlerden atlayabilir, yüksek hızlarda koşabilir ve hatta düşmeden duvarlara tırmanabilir. Büyük caddelerden geçmek, barlara gitmek veya vahşi doğaya gitmek, karakterin performans göstermesi gereken yerdir. Her görev tamamlandığında, ilgili ödülü almanın yanı sıra seviye atlayacaksınız. Daha yüksek seviyelerde görev daha zordur, ancak oyuncunun alabileceği elmas miktarı daha yüksektir. Çok para ve elmas tasarrufu yapın çünkü ulaşım satın alımını daha rahat hale getirecekler. Rope Hero'nun ayrıca madalya kazanan yüksek komedyenler için bir bölümü vardır; adınız oyundaki şampiyonlar listesinde olabilir.


Rope Hero 3.3.8 Elmas Hile Apk


Rope Hero, Amerika Birleşik Devletleri'nin yüksek binaları temel alınarak tasarlanmıştır. Engelli büyük yollar polis arabaları, tanklar, helikopterler… sizi yakalamak için kovalıyorlar. Karakter, dar bir deri kıyafete sahip olduğu için oldukça düzgün bir şekilde tasarlandı, üst seviyeye çıktığında, oyuncular karakter elbisesini isterlerse satın alabilir veya değiştirebilirler. Elbisenizin rengini değiştirebilir, kıyafetinizi, gölgenizi değiştirebilir hatta isterseniz yenisini tasarlayabilirsiniz, her şey oyunun mağazasında mevcuttur. Ayrıca araçlar, arazi araçları, arabalar, motosikletler ve hatta bisikletler kadar çeşitlidir. Oyuncunun ödeyebileceği para miktarına bağlı olarak, en modern arabalara sahip olabilirsiniz. Bir diğer ilginç yanı ise silahların süper kahramanlara göre karakterinizin daha fazla seçeneğe sahip olması. Silahlardan füzelere, yetecek kadar para, her şey senin.


Rope Hero 1 APK


Rope Hero MOD , saatlerce süren stresli çalışmalardan sonra rahatlamak isteyenler için tamamen yeni bir alan olacak. Oyuna gel, sadece silahı tut, seni rahatsız eden her şeyi vur, sokaktaki her soyguncuyu öldür. Sevdiğiniz şeyi satın almak, masumları korumak ve sessiz bir kahraman olmak için bolca para kazanın. Oyun artık Google Play'de mevcuttur ve ücretsizdir.


Rope Hero İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Clean Road APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar