MR RACER Para Hileli MOD APK [v1.5.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
MR RACER Para Hileli MOD APK [v1.5.3] 1 MR RACER Para Hileli MOD APK [v1.5.3] 2 MR RACER Para Hileli MOD APK [v1.5.3] 3 MR RACER Para Hileli MOD APK [v1.5.3] 4 MR RACER Para Hileli MOD APK [v1.5.3] 5 MR RACER Para Hileli MOD APK [v1.5.3] 6

MR RACER Para Hileli MOD APK [1.5.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yüksek hızda çarpıcı süper arabalarla süper gerçekçi yarış hissinin tadını çıkarın.


MR RACER 1.5.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Hiç bir süper araba yarışına katıldınız mı? Modern süper otomobilinizle zorlu arazilerin üstesinden geldiniz mi? Elbette bir şey şu ki, macera oyunları, heyecan verici oyunlar aracılığıyla herkes kendini keşfetmeye meraklı, ama merak eden merak ediyor, korkan hala korkuyor. Ve bu amaca yönelik arzu edileni tatmin etmek için oyun yapımcısı Chennai Games bir aksiyon yarışını başlattı ve geliştirdi. MR RACER Araba yarışı oyunu 2020 adlı oyun, maceralı off-road yarış aksiyon oyunlarının hayranıysanız muhtemelen bu oyunu bilmeyeceksiniz, bu oyun “trafik kurallarına meydan okuyan” oyun olarak bilinen bir oyun çünkü oyun MR RACER yarışı trafiği yenmek için yüksek hızda çarpıcı süper arabalarla! ve şimdi süper gerçekçi yarış hissinin tadını çıkarmak için MR RACER oyununu birlikte inceleyelim.


MR RACER v1.5.3 MOD APK


MR Racer Smiley Game gibi büyük kurulumları cezbeden oyunlarla tanınan bir oyun yapımcısı olan Chennai Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan son derece heyecan verici ve heyecan verici bir yarış aksiyon oyunudur. oyunun MR RACER: Araba yarışı oyunu 2020- Ultimate Dring, yarış oyunlarına yeni bir esinti getirdi, bu yüzden MR RACER oyunu: Araba yarışı oyunu 2020 yeni bir atılım yaptı, şimdi bu oyunu birlikte keşfedelim.Diğer araba aksiyon oyunu türleri gibi, basit oyun kontrolüne sahip MR RACER oyunu, oyuncuların sadece bir araba seçmeleri ve yarışlarına başlamaları gerekiyor, oyuncu, araca kontrol sistemini kurarak ve özelleştirerek oyun tarzına göre esnek bir şekilde kontrol edebilir, Oyuncunun istediği kontrolleri bulmanın yanı sıra, oyuncu, oyun manipülasyonu oyuncu için daha uygun olduğu sürece, telefon ekranında sol ve sağ kontrolleri önceden ayarlayabilir. Birçok yerde şehir, çiftlik, dağlarda gündüz ve gece hava durumu, karlı arazi, uçsuz bucaksız çöl gibi farklı gerçekçi araziler… 5 oyun modu ile birlikte: meydan okuma modu, mod kovalamaca, sonsuz mod, zamana karşı deneme ve oyuncuların her araziye uygun olanı seçmesine izin veren ücretsiz bir yolculuk. Diğer süper arabalarla yarışmanın yanı sıra, oyuncu helikopteri hızlandırma ve yenme fırsatına sahiptir, bu nedenle profesyonel, güvenli ve klas bir yarışçı olun.


MR RACER Para Hilesi


MR RACER oyununda modern ve akıllı trafik sistemini tasarlayan oyuncu, diğer trafik araçları ile trafik çarpışması endişesi duymadan en hızlı gaza basarak hızlanmakta serbesttir, ayrıca sistem ayrıca 2 sistem otomatik veya manuel hızlanma tasarlar. Rakiplerin yanı sıra oyuncunun elde ettiği puan sayısı, süre ve kilometre hızı, oyuncuların sınırlarının nasıl olduğunu bilmeleri için istatistikler olacak, telefon ekranında sürekli güncellenecektir. Ayrıca, oyuncu daha fazla yeni görevlerin kilidini açmak için verilen zorlukları ve görevleri tamamlamalı, kendilerini yarış için daha fazla ekipman ve nesne ile donatma fırsatına sahip olmak için yüksek bir puan kazanmalıdır, daha zor mücadele, ödülü alma şansı daha yüksek , böylece oyuncu denemekten çekinmiyor!


MR RACER Araba Hilesi


Güzel ve modern 3D grafikler, yarış pistlerinin görüntüleri, gerçekçi ve canlı süper arabalar, şaşırtıcı ve gerçekçi ışık efektleri, süper arabaların motor sesleri ile çekici sesler ve müzik içeren MR RACER oyunu, oyuncuyu heyecanlı, taze ve dolu hissettirir. MR RACER oyununu oynarken eğlenceli. Oynaması çok kolay, yarışı son derece eğlenceli. Son derece hızlı ve çekici bir oyun ile oyun. Yüksek hızlı yarışların heyecanını yaşatan ama daha az dramatik olmayan mükemmel arka plan müzikleri! Oyuncu, yeni, heyecan verici ama aynı derecede dramatik yarış pistlerini deneyimleme ve keyfini çıkarma fırsatına sahiptir. Oyuncunun deneyimlemeyi seçmesi için birçok süper araba ve renk türü. Oyuncunun fethetmesi için birçok zorluk ve 100'den fazla seviye. Çoklu Kontroller: Yatırma, Direksiyon ve Dokunma Düğmesi Zaman izi ve Freeride: Bir efsane olmak için yarış becerilerinizi geliştirin!


MR RACER Hile apk


MR RACER oyununda kovalamaca modu sınırsızdır, ancak yarıştaki en iyi mod, rakiplerinizi kovalama ve onlara klas bir ipek sürücü olduğunuzu gösterme modudur. Oyuncuların Birinci şahıs görünümü, üçüncü şahıs görünümü ve yukarıdan aşağıya görünümü arasından seçim yapabileceği farklı kamera açıları. Gerçekçi ve dinamik aydınlatma ortamı, gündüz ve gece aydınlatma efektleri, özellikle güzel havai fişek efektleri eklemek için tasarlanmış gece modu ile ayırt edilir. MR RACER oyununda kontrol, manipülasyon, otomatik veya manuel hızlanma çok karmaşık değil, oyuncunun parkura kolayca girmesi için çok basit. Oyuncu arabayı yükseltebilir, performansı artırmak ve zorlukların daha etkili bir şekilde üstesinden gelmek için araba boya rengini kendi beğenisine göre özelleştirebilir.


MR RACER apk indir


Oyun internete bağlanmıyor, her zaman ve her yerde oynayın! Ücretsiz sürüşte yarış, zamanlayıcı yok, yakıt yok, sadece basit sonsuz eğlence! Kişisel yüksek puanınızla seviyenizi yükseltin ve Hill Climb Racing ile liderlik tablosunda zirveye çıkma şansını yakalayın. Harika, buraya gelmek sadece herkesin MR RACER oyunu hakkında bilgi edinmek için heyecan duyması, eğer hazırsanız oyunu cihazınıza indirmek için hemen CH Play uygulamasına gidin ve daha fazlasını davet etmeyi unutmayın arkadaşlar birlikte deneyimleyelim. Şimdi arabaya binin, emniyet kemerinizi bağlayın ve en mükemmel ve şaşırtıcı süper araba ile kimin yüksek puanla kazanacağını görmek için klasik süper araba yarışına başlayalım. Umarım, MR RACER oyunu eğlenceli anlar, heyecan verici eğlence getirir ve oyuncuya birçok yeni ve ilginç off-road yarış deneyimi getirir ve ayrıca MR RACER oyununun güçlü bir şekilde gelişmesini ve daha üstün özellik ve avantajlara sahip olmasını umarız.


MR RACER indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Derby Life APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar