Metal Soldiers 3 Para Hileli MOD APK [v2.91]

Puan: 3.50 (Oylar: 2)
Metal Soldiers 3 Para Hileli MOD APK [v2.91] 1 Metal Soldiers 3 Para Hileli MOD APK [v2.91] 2 Metal Soldiers 3 Para Hileli MOD APK [v2.91] 3 Metal Soldiers 3 Para Hileli MOD APK [v2.91] 4 Metal Soldiers 3 Para Hileli MOD APK [v2.91] 5 Metal Soldiers 3 Para Hileli MOD APK [v2.91] 6

Metal Soldiers 3 Para Hileli MOD APK [2.91] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunda zamanla, kalkanlar veya dronlar gibi karmaşık ekipmanlara sahip birçok düşman bulacaksınız.


Metal Soldiers 3 2.91 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Alışveriş Hilesi
Tamamen etkileyici ve oyuncunun becerilerine odaklanan bir atış deneyimi Metal Soldiers 3'ün seviyelerinde gelişmeye çalışacak. Bu oyun için oyuncu, farklı özelliklere sahip birçok düşmanla hareket etmek ve yüzleşmek için uygun olacaktır. Aynı zamanda, oyunun bazen belirli hilelere de sahip olması gerekiyor çünkü bazen onlarla doğrudan yüzleşmeniz gerekmiyor. Ayrıca, dükkanda satın alabileceğiniz birçok heyecan verici eşya olacak. 


Metal Soldiers 3 v2.91 MOD APK


Oyuncular, sizi bekleyen çeşitli düşmanlarla zorlu savaşlara katılacaklar. Her zaman silahlı olacaklar ve bazıları size aniden hasar vermek için yavaşça gökten inecek. Bu yüzden saldırılarından kaçınmanız ve kısa bir süre sonra yere serileceğinizden kapanmalarına izin vermemeniz gerekecek. Aynı zamanda, bu oyun nihayetinde oyuncudan kontrol becerileri gerektirir ve kutular gibi etrafınızdakilerden faydalanır. Oyuncular karakteri 2 boyutlu bir düzlemde kontrol edecek ve bu ortamda özgürce hareket edecekler. Zıplayabilir ve amacınıza bağlı olarak silahın yönünü yukarı veya aşağı ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda düşmana istediğiniz herhangi bir nesneyi de itebilirsiniz ve bu aynı zamanda düşmanınıza da zarar verir. Ayrıca bu bakış açısıyla oyuncular, kontrollere kolayca erişebilecek ve düşmanlarından etkileyici bir şekilde kaçınmanın yollarını bularak bölümü tamamlamaya çalışacaklar.


Metal Soldiers 3 Para Hilesi


Metal Soldiers 3 oyununda oyuncunun, karakterin portresinin yanında kırmızı bir çubukla gösterilen bir kan sistemi olacaktır, ancak oyunun başlangıcında limiti minimumdur. Bu nedenle, bu aynı zamanda farklı seviyelerden geçerken oyuncular için bir meydan okumadır. Oyunun ilk aşamalarında, bir düşman tarafından vurulduğunuzda bir hat sağlık kaybedersiniz, ancak bir drone veya bir askerle karşılaştığınızda hemen öldürülürsünüz. Yani bu tamamen zorlu ve oyuncudan beceri gerektiren bir oyundur. Seviyenin amacı oldukça basittir; yani oyunda aldığınız silahlarla önünüze çıkan düşmanları yenerek bölümü tamamlayacaksınız. Aynı zamanda çevresel faktörler de sizi tam anlamıyla destekliyor ve düşman saldırılarını atlatmak için farklı yüksekliklere zıplayabiliyorsunuz. Böyle bir oyunla, oyuncunun seviyeyi bombanın üzerinde belirtilen belirli bir sürede tamamlamak için makul bir strateji seçmesi gerekecektir.


Metal Soldiers 3 Silah Hilesi


Düşmanların korkusundan dolayı çeşitli silahlar kullanabilecek ve yeni bir silah aldığınızda değiştirebileceksiniz. Spesifik olarak, oyunun başında sadece bir tabanca ile donatıldınız ve bu silahın daha sonra oyuncuların ileri ve geri ateş etmelerine yardımcı olan bir çift tabanca olan bir çeşidi olacak. Aynı zamanda, görünüşlerini kırabileceğiniz kasalardan tüfekler ve av tüfekleri rastgele düşecek ve onları almak için kalan mühimmat miktarını düşünmeniz gerekiyor.


Metal Soldiers 3 Mermi Hilesi


Çevre unsuru bu oyunda birçok nedenden dolayı önemlidir ve bunlardan biri havadan düşmanlara saldırmak için daha yükseğe zıplamanıza yardımcı olur. Bu yöntem, bu düşmanları yenmek için yukarı zıplamanız ve silahı aşağı doğrultmanız basittir. Aynı zamanda, oyun sırasında, düşmanlara zarar vermek veya tehlikedeyken el bombası atmak için önemli bir alan patlama etkisine neden olmak için hızla patlayabilen birçok sandık da bulabilirsiniz. Ağır nesneleri düşmanların üzerine itmeyi unutmayın.


Metal Soldiers 3 Apk Hile


Metal Soldiers 3'e başlarken, oyuncular oyunun başlarında temel seviyeleri bulacaklar, ancak bu basitlik uzun sürmüyor. Zamanla, kalkanlar veya dronlar gibi karmaşık ekipmanlara sahip birçok düşman bulacaksınız ve size hızlı bir şekilde saldırabilirler. Oradan, oyuncuların adapte olmaları ve bir seviyeden diğerine geçmeleri zaman alacak. Sağlık çubukları yok, bu yüzden sadece belirli bir etki onları öldürecek. Daha sonra karşınıza çıkacak minyonlar ve düşman ekipmanlarının yanı sıra devasa patronlar da tam bir sorun. Spesifik olarak, bu patronlarla, vücutta diğerlerinden daha fazla öne çıktıkları için hızla fark edebileceğiniz birçok parçaya sahip olacaklar. Bu parçalar genellikle size saldırmak için silahların saklandığı bir yerdir ve yok edildiğinde diğer parçalara da kolayca erişebilirsiniz. Yani, becerilerin yanı sıra, karakteri tam olarak donatın.


Metal Soldiers 3 apk indir


Zamanla, belirli bir miktar para biriktireceksiniz ve savaşta sağlık kaybederseniz, sağlık çubuğu bir sonraki seviyede kısmen yenilenecektir. Düşmanlarla savaşırken rahat hissetmenin bir yolu, karakterinizin sağlık sınırını yükseltmektir çünkü düşmanlardan saldırı alırken daha iyi hayatta kalacaksınız. Ayrıca bir oyun ekranına girerken, oyun size savaşmanıza yardımcı olacak bazı eşyalar sunacak ve bunları satın alıp almamayı düşünebilirsiniz.


Metal Soldiers 3 İndir (MOD, Ücretsiz Alışveriş)


Bir önceki android oyun Dark Fantasy APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar