Criminal Case Pacific Bay Para / Yıldız Hileli MOD APK [v2.38.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Criminal Case Pacific Bay Para / Yıldız Hileli MOD APK [v2.38.2] 1 Criminal Case Pacific Bay Para / Yıldız Hileli MOD APK [v2.38.2] 2 Criminal Case Pacific Bay Para / Yıldız Hileli MOD APK [v2.38.2] 3 Criminal Case Pacific Bay Para / Yıldız Hileli MOD APK [v2.38.2] 4 Criminal Case Pacific Bay Para / Yıldız Hileli MOD APK [v2.38.2] 5 Criminal Case Pacific Bay Para / Yıldız Hileli MOD APK [v2.38.2] 6

Criminal Case Pacific Bay Para / Yıldız Hileli MOD APK [2.38.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. bir dedektife dönüşmeyi hayal edin.


Criminal Case Pacific Bay 2.38.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız Yıldız hilesi
  3. Sınırsız enerji hilesi

NOT: Facebook hesabınızla giriş yapmak istiyorsanız ve sorun yaşıyorsanız cihazınızdaki Facebook uygulamasını silip oyun içinden giriş yapınız. Ardından Facebook uygulamasını Play Store'dan indirebilirsiniz.

Criminal Case Pacific Bay ile oyuncu, cennet olarak kabul edilen muhteşem bir şehre taşınacak, ancak burada acımasız cinayetler var. Tehlikeli vakaları keşfetmek ve araştırmak için kendi yönteminizde yetenekli bir dedektif olarak, görevleriniz mümkün olan en kısa sürede kanıtları ve delilleri bulmak, böylece vakayı çözüp arkasındaki katili tutuklamaktır. Criminal Case: Pacific Bay, oyunculara gerçekçi ve titiz oynanışla son derece heyecanlı olma hissi veriyor. Çok sayıda seviyenin yanı sıra oyun, oyuncuları bir sürprizden diğerine, durumdan duruma götürecek.


Criminal Case Pacific Bay v2.38.2 MOD APK


Oyuncuların dikkatli olmasını ve oyuna ve her farklı oyun seviyesine hızlı bir şekilde adapte olmasını gerektirir. Oyunun verdiği sorunları daha hızlı çözmek için oyundaki karakterlerle etkileşim kurarak onların kim olduklarını ve arkalarındaki hikayeyi daha iyi anlayabilirsiniz. Bu iyi nitelikleriyle Criminal Case Pacific Bay, gizli nesne türünün hayranlarının kaçıramayacakları bir oyun haline geldi.


Criminal Case Pacific Bay Para Hilesi


Aynı gizli nesne türündeki çoğu oyun gibi, Criminal Case Pacific Bay da son derece göz alıcı bir 2.5D grafik platformu sunuyor. Oyundaki nesneler ve araçlar çok gerçekçi bir şekilde yeniden üretiliyor ve bu da oyuncuları son derece heyecanlandırıyor. Süslü bir grafik arka planı olmasına rağmen, oyun ortak bir konfigürasyon gerektiriyor. Oyunu herhangi bir akıllı telefona indirebilirsiniz. Bring Criminal Case: Pacific Bay, cep telefonu kullanıcıları için en erişilebilir oyunlardan biri haline geldi.


Criminal Case Pacific Bay Yıldız Hilesi


Criminal Case: Pacific Bay'in müziklerini, araştırırken oyundaki sahneye, dramatik müzik parçalarına bağlı olarak farklı temalarda müzik parçaları deneyimleyeceksiniz. Oyundaki karakterlerle etkileşime girerken, bunlar muhtemelen aynı türden birkaç oyunun yapabileceği şeylerden biridir.


Criminal Case Pacific Bay Enerji Hilesi


Criminal Case Pacific Bay de oyuncular tarafından ilginç bir hikayeye sahip olarak kabul ediliyor. Oyuncular, yüzlerce farklı seviyede oyunun hikayesini keşfedebilir ve öğrenebilir. Çekici ve sınır tanımayan ayrıntılar, oyuncuya çekici geldiğini hissettirir. Bu, Criminal Case: Pacific Bay'i, aynı türde yalnızca oyun oynamaya odaklanan diğer oyunların aksine, en ilginç hikayelere sahip gizli nesne oyunlarından biri yapar.


Criminal Case Pacific Bay hile apk


Oyunda ayrıca oyun içi satın alma sistemi bulunuyor; Oyun içi parayı yardım olarak eşya satın almak için kullanabilirsiniz. Mücadele seviyelerini oynarken, bu yardım faydalı olacaktır. Seviyeleri daha kolay geçmenize yardımcı olur.


Criminal Case: Pacific Bay APK Son Sürüm


Bununla birlikte, oyunda hala bazı eksik noktalar var ve bazen Criminal Case: Pacific Bay deneyimini rahatsız ediyor. Ancak geliştirici bunu anlıyor, bu nedenle oyuncuya en keyifli deneyimi sunmak için ortaya çıkan hataları düzeltmek için her zaman sürekli güncellemeler yayınlıyorlar. Belki Criminal Case: Pacific Bay, gizli nesne oyun türünün en iyi oyunlarından biridir; Akıllı telefon kullanıcısıysanız ve stresli çalışma saatlerinden sonra dinlenmek için oyunlara ihtiyacınız varsa, Criminal Case: Pacific Bay'i kaçırmamalısınız.


Criminal Case: Pacific Bay APK Dayı


Criminal Case Pacific Bay, adli tıp işine ve cinayet vakalarında kolluk kuvvetlerinin zorlu çalışmalarına dair bir algı sağlıyor. Birincil sahne, olağanüstü derecede zararlı suçlularla uğraşan Grimsborough şehri içinde. Son olaylarda, birçok zararsız insan öldürüldü. Bununla birlikte, sakinlerin güvenlik sürücüsü, son katili aramak için fırsat toplayabilecek bir kişiyi kaçırıyor.


Criminal Case Pacific Bay Apk indir


Güzel dedektif için birincil sorun, şehrin kapısında öldürülen genç bir kızdır. Tam burada, soruşturmaya hizmet edecek ipuçlarını aramanız gerekecek. Cesetleri ve silahları keşfetmeye başlayalım. Hayati değerlendirme ve numune alma için laboratuvara gönderilmeleri gerekir. Fail acemiyse, parmak izlerini, kanı veya gözeneklere, cilde, tırnaklara ve saça karşılık gelen doku hücrelerini ortadan kaldırabilir. Böylece, şehirdeki sakinlerin bilgilerini almak için polis sürüşü ile karıştırıldığında, kimliğini keşfedeceksiniz.


Criminal Case: Pacific Bay, oyna


Bununla birlikte, fail daha akıllıysa, bir kapatma adımıyla sonuçlanabilme yeteneğine sahip olmak için ekstra işlemlerden geçmeniz gerekir. Laboratuvar çalışanları, hastanın nasıl öldürüldüğüne ilişkin bazı bilgiler sunacak. Katil solak veya sağlaktı. Sistemin olay yerine bakmanızı gerektirdiği araçlarla karıştırılan şerif, suçluları araştırmanıza ve imar etmenize yardımcı olacaktır. Bunlar genellikle kanlı materyallerdir, hastayla temas edilen nesneleri incelemek için posta kutuları veya bilgi iletebilecek bir şeydir.


Criminal Case Pacific Bay indir (MOD, Sınırsız Para/Yıldız/Enerji Hilesi)


Bir önceki android oyun Fun Race 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar