Real Car Driving Experience Para Hileli MOD APK [v1.4.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Real Car Driving Experience Para Hileli MOD APK [v1.4.2] 1 Real Car Driving Experience Para Hileli MOD APK [v1.4.2] 2 Real Car Driving Experience Para Hileli MOD APK [v1.4.2] 3 Real Car Driving Experience Para Hileli MOD APK [v1.4.2] 4 Real Car Driving Experience Para Hileli MOD APK [v1.4.2] 5 Real Car Driving Experience Para Hileli MOD APK [v1.4.2] 6

Real Car Driving Experience Para Hileli MOD APK [1.4.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu yarış oyununda oyuncular arabayı farklı şekillerde kullanacak ve oyunun gerektirdiği hedefleri tamamlayacak.


Real Car Driving Experience 1.4.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Dünyada çok fazla spor var. Farklı kategorilere ayrılırlar. Ve yarış, birçok insanı endişelendiren tehlikeli sporlardan biridir. Yarış da birçok oyun geliştiricinin oyun yapmak için tercih ettiği bir konudur. Ve Real Car Driving Experience, yarış türünün oyunudur. Oyunun tam adı Real Car Driving Experience – Racing Game'dir. Oyunda tehlikeli parkurlarda bir spor araba kullanacaksınız. Aynı zamanda oyunun getirdiği birçok şaşırtıcı şeyi de deneyimleme fırsatına sahip olacaksınız. Şimdi Gerçek Araba Sürüş Deneyimini keşfedelim.


Real Car Driving Experience v1.4.2 MOD APK


Real Car Driving Experience, AxeslnMotion Racing tarafından yaratılan ve sunulan oyunlardan biridir. Seville, İspanya merkezli lider bir mobil geliştirici ve yayıncıdır. Aynı zamanda mobil en iyi yarış oyunu Extreme Car Driving Simulator'ın yaratıcılarıdır. Gerçek Araba Sürme Deneyimi yalnızca Google Play'de mevcuttur. Yani oyunu sadece Android İşletim Sisteminde çalışan mobil cihazlara kurabilirsiniz. Ve oyunu indirmek tamamen ücretsizdir ve sadece tek oyuncu içindir.Ayrıca, 3D grafik çok göz alıcıdır. Dikkatli bakarsanız, güneş ışığını veya gökyüzünde hareket eden bulutları görebilirsiniz. Bazen arabayı temiz su olan bir nehirde sürebilirsiniz. Ayrıca aracınız aniden fren yaptığında tekerlek izlerini veya engellere çarptığında aracın dumanını görebilirsiniz. Bu, Gerçek Araba Sürüş Deneyimini daha gerçekçi hale getirecek. Ayrıca oyunun sesi çok canlı. Örneğin tepelerde kuşların cıvıltısını duyabilirsiniz. Ayrıca arabanız çalışırken motorların sesini de duyacaksınız. Özellikle canlı araba hasarı, kırık cam parçaları ile birçok büyük kazayı beraberinde getirecektir. Ayrıca, oyun sürecinde her zaman heyecan verici bir film müziği açılır. Oyuncuları heyecanlandıracak. Ancak başkalarını rahatsız etmek istemiyorsanız, sesi kapatmak için oyunun Ayarını açabilirsiniz.


Real Car Driving Experience Para Hilesi


Real Car Driving Experience oyununda oyuncunun asıl görevi arabayı tehlikeli pistlerde sürmektir. Oyunu daha ilginç hale getirmek için yayıncı, oyuncunun değişebilmesi ve deneyimleyebilmesi için 3 büyük ortam sağlamıştır. Şehir, Off-Road ve Havaalanı. Her ortamın kendi manzarası olacak, ancak üç ortamda hareket eden çok sayıda araç var. Bu yüzden yolda ilerlerken dikkatli olmalısınız. Şehirde asfaltı sürükleyin, arazide veya yarışta toprak tepeye tırmanın ve havaalanında yasadışı numaralar yapın. Ayrıca, oyuncunun yolunda çok sayıda kontrol noktası var. Golleri burada alacaksınız. Her hedefle belirli sayıda altın külçe ve madeni para alacaksınız.


Real Car Driving Experience Elmas Hilesi


Ayrıca, sahip olabileceğiniz 16'ya kadar spor araba var. Maxi5, Arena, Super Turismo, Rebelator, Boxer, GTX vb. Ve bu arabalara sahip olmak için, oyuncunun görevi tamamlaması veya onları altın, madeni paralarla satın alması gerekecek. Üstelik kendi güç pozisyonlarına sahip her araba, her ortama uygun olacaktır. Örneğin, Hafif arabalar hızlı bir tur için mükemmeldir. Ancak hiper arabalar dünyadaki en hızlı arabalardır ve nasıl hissettirdiğini anlamak için onları sürmeniz gerekir. Oyunda, arabaları her açıdan görmek için akıllı telefonunuzun ekranını da kaydırabilirsiniz. 


Real Car Driving Experience apk indir


Bu, en güzel arabayı seçmenize yardımcı olacaktır. Gerçek Araba Sürme Deneyiminde, arabalarınızı daha hızlı gidebilmeleri için yükseltebilirsiniz. Motor, frenler ve süspansiyon, yükselteceğiniz üç unsurdur. Arabanızı yükseltmek için jetonlara ve yükseltme noktalarına ihtiyacınız var. Yükseltme puanları, yarışlarda toplayabileceğiniz ödül sandıklarında yer alacaktır. Arabalarınızı daha güçlü hale getirmek için bir sürü ödül kasası toplayalım. Özellikle oyun, oyuncunun arabaları boyamasını da sağlıyor. Bu nedenle çok fazla para harcamadan yeni arabalara sahip olabilirsiniz.


Real Car Driving Experience Araba Hilesi


Her oyunun oyuncuları cezbetmek için kendine has özellikleri olacaktır. Ve Gerçek Araba Sürüş Deneyimi de bir istisna değildir. Oyunda dikkat etmeniz gereken 3 özel özellik var. İlk özellik kontrol yoludur. Oyuncuların arabayı daha rahat kullanabilmeleri için yayıncı oyun içerisinde 3 adet kontrol yolu sağlamış. İlk yol düğmeleri kullanmak olacaktır. Oyuncu arabasını 4 düğme ile kontrol edecektir (Sola Dön, Sağa Dön, Gaz, Fren). İkinci yol ile direksiyonu çevirerek sola veya sağa döneceksiniz. Oyuncu ayrıca arabayı kontrol etmek için akıllı telefonunu yatırabilir. Özellikle Real Car Driving Experience, yarışa katılırken kontrol şeklini değiştirmenize olanak tanır.


Real Car Driving Experience Hile apk


Ayrıca Real Car Driving Experience'da iki dil vardır. Bunlar İngilizce ve İspanyolca. Birçok oyuncunun oyunun görevlerini daha iyi anlamasına yardımcı olacaklar. Dili değiştirmek için oyunun Ayarına gitmeli ve istediğiniz dili seçmelisiniz. Son özellik görünüm modlarıdır. Yayıncı, oyuncular için 2 görüntüleme modu sağladı. Kamera Modu düğmesine dokunarak görüntüleme modunu değiştirebilirsiniz. İlk görünüm ile tüm arabayı ve etrafındaki manzarayı görebilirsiniz. Ancak ikinci görünüm, oyuncunun arabanın kokpitinde oturmasına izin verir. Ve sadece arabanızın önündeki manzarayı görebilirsiniz. Görevleri daha hızlı tamamlayabilmek için kendinize en uygun görüş modunu seçelim.


Real Car Driving Experience hile nasıl yapılır


Oldukça basit bir oynanışla oyuncular arabayı farklı şekillerde kullanacak ve oyunun gerektirdiği hedefleri tamamlayacak. Gerçek Araba Sürme Deneyimi, dünyada 10 milyondan fazla oyuncuyu kendine çekti. Ayrıca, devasa açık dünyayı sürmeniz için birçok spor araba sizi bekliyor. Gerçek Araba Sürme Deneyimi oynarken sıkılmayacaksınız. Maksimum hızda hızlı sürün, yolda sürüklenin veya tükenmişlik gibi aşırı akrobasi hareketleri gerçekleştirin, ancak öfkeli trafiğe çarpmayın. Ayrıca Real Car Driving Experience'ı istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Çünkü oyun internete bağlanmayı gerektirmez. Yukarıdaki şeyler oyunun hız hayranlarını tatmin etmesine yardımcı oldu. Real Car Driving Experience'ı yükleyelim ve rahatlatıcı anlar yaşayalım.


Real Car Driving Experience indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Stacky Dash APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar