Draw Weapon 3D Para Hileli MOD APK [v1.1.8]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Draw Weapon 3D Para Hileli MOD APK [v1.1.8] 1 Draw Weapon 3D Para Hileli MOD APK [v1.1.8] 2 Draw Weapon 3D Para Hileli MOD APK [v1.1.8] 3 Draw Weapon 3D Para Hileli MOD APK [v1.1.8] 4 Draw Weapon 3D Para Hileli MOD APK [v1.1.8] 5 Draw Weapon 3D Para Hileli MOD APK [v1.1.8] 6

Draw Weapon 3D Para Hileli MOD APK [1.1.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunda farklı savaşlara katılacak ve çeşitli silahlarla birçok düşmanla karşılaşacaksınız.


Draw Weapon 3D 1.1.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Mağazadan skin satın aldığınızda reklamsız para kazanabilirsiniz.

Draw Weapon 3D, oyunculara hangi silahı kullanacaklarına karar verecekleri zaman yepyeni bir deneyim sunan bir dövüş oyunudur. Farklı şekillerde silahlar çizecekler ve onları kullanmak ve düşman türlerini yenmelerine ve etkileyici ödüller kazanmalarına yardımcı olmak için görünecekler.


Draw Weapon 3D v1.1.8 MOD APK


Yeni bir dövüş hissi arıyorsanız, sizin için heyecan verici bir seçim Draw Weapon 3D. Oyunun adına benzer şekilde, oyuncular gördükleri silahları oyunun sağladığı fikirlerden çizeceklerdir. Bu silahlar tamamen farklı maçlarda kullanılacak ve her maç oyunculara eğlence getiriyor. Yani bu sizi oldukça iyi eğlendirmek için uygun bir oyundur.


Draw Weapon 3D Para Hilesi


Kontrol yöntemi çok karmaşık olmadığı için oyun, oyuncudan çok fazla beceri gerektirmez. Spesifik olarak, karakterin eyleminin yalnızca iki düğmesi vardır, fırlat ve saldır. Bir yerde görüneceksiniz ve etrafınız dipsiz bir uçurumla çevrili olacak. Böylece, düşmanları temelden düşene kadar itmek için saldırılarınızı kullanacaksınız. Her seviye, karşılaştığınız diğer silahlarla farklı türde düşmanlar sunar.


Draw Weapon 3D Altın Hilesi


Draw Weapon 3D'de savaşa başlamadan önce yapmanız gereken ilk iş oyunun verdiği modeller ile bir silah çizmek. Bu iş çok zor değil, ancak mürekkep vuruşları onu sınırlıyor. Bu nedenle, temel öğeleri çizmeniz gerekir ve mürekkep kalırsa, istediğiniz kadar başka öğe ekleyebilirsiniz. Çizim işlemini tamamlayıp dövüş butonuna bastıktan sonra savaşa yönlendirileceksiniz. Düşmanınızı ve yapabileceğiniz iki eylem düğmesini göreceksiniz. Karakter, tamamladığınız çizimi çekip belirli bir silaha dönüştürdüğünde ilginç bir noktayı fark edeceksiniz. Aynı zamanda bazı çizimler bazen oyuncuların aldıkları ürünü hayal etmelerini zorlaştıracaktır. Ayrıca saldırıya basarak ve düşmana silah fırlatarak güçlü ve sürekli saldırılar gerçekleştireceksiniz. Silah, onu attıktan sonra yeniden ortaya çıkacaktır.


Draw Weapon 3D Hile Apk


Draw Weapon 3D'de farklı savaşlara katılacak ve çeşitli silahlarla birçok düşmanla karşılaşacaksınız. Onları yenmenin bir yolunu bulacaksın ve maç başlamadan önce, üretebileceğin farklı bir silah seçmek için kalıbı değiştirebilirsin. Aynı zamanda ilerleme çubuğu sayesinde hangi seviyede olduğunuzu bileceksiniz ve ayrıca bir patronla tanıştığınızda sinyal veriyor. Tabii ki, bazuka gibi onlara karşı koyacak silahlar her zaman olacaktır.


Draw Weapon 3D Apk indir


Birçok seviyeyi geçtiğinizde ilginç olan nokta, eğlence duygusu ve aldığınız etkileyici ödüllerdir. Mağazada birçok yeni silahın kilidini açacaksınız ve satın almak için görünümler belirli bir seviyeye ulaşmanızı gerektirdiğinden. Dövüş savaşları, oyunculara aşağıdakiler sayesinde yeni bir his verir.


Draw Weapon 3D Apk Son Sürüm


Savaş mekaniklerine erişilebilir ve herkes çeşitli zorlukların üstesinden gelmek için onları hızla yönetebilir. Çekebilecekleri silah sayısı tür olarak tamamen çeşitlidir ve savaşa her başladıklarında aldıkları silahlarla şaşırabilirler. Deneyimi istedikleri gibi değiştirmek için hangi silah modellerini çizebileceklerini seçmekte özgürler.' Karşılaşacağınız ve onlarla savaşmak için her zaman doğru silaha sahip olacağınız farklı şekil ve donanıma sahip birçok düşman türü vardır. Birçok seviye size etkileyici ödüller ve gelecekte daha fazla silahın kilidini açma şansı verir.


Draw Weapon 3D indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Brawl Masters APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar