Legend Fire Mega Hileli MOD APK [v2.0.27]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Legend Fire Mega Hileli MOD APK [v2.0.27] 1 Legend Fire Mega Hileli MOD APK [v2.0.27] 2 Legend Fire Mega Hileli MOD APK [v2.0.27] 3 Legend Fire Mega Hileli MOD APK [v2.0.27] 4 Legend Fire Mega Hileli MOD APK [v2.0.27] 5

Legend Fire Mega Hileli MOD APK [2.0.27] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Düşman kuşatmalarını aşmak için tek başınıza savaşın veya takım arkadaşlarınızın gücünü birleştirin.


Legend Fire 2.0.27 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. God Mode / Tanrı Modu
  2. Dumb Enemy / Aptal Düşmanlar

Legend Fire'da gerçekleşen sonsuz savaşları fethedin. Lütfen gerçekten zorlu savaşlarımıza giriyormuş gibi tadını çıkarın. Birlikte savaşın, birlikte heyecan yapın ve arkadaşlarınızla düşman ordularını alt edin. Bu oyunda hiçbir şey imkansız değildir; Tek başına savaşabilir veya arkadaşlarınızla gücünüzü birleştirebilirsiniz. Rehineleri kurtarmak için birçok farklı alanda savaşmak için ekibinizdeki kahramanlara katılacaksınız.


Legend Fire v2.0.27 MOD APK


Legend Fire, TV'de gördüğünüz savaşların benzersiz deneyimini size getirmeyi vaat ediyor. Oyunumuzdaki savaşlar bile, savaşları kendi başınıza deneyimlediğinizden daha korkunç. Bir an için görmezden gelemeyeceğiniz temel sorumluluklara sahip bir rol üstlenin ve eylemler bile kararlı bir şekilde yapılmalıdır. Terörist güçle savaşabildiğinizden ve rehineleri güvenli bir şekilde kurtarabildiğinizden emin olun.


Legend Fire Para Hilesi


Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Legend Fire'a adım attığınızda asla dinlenecek bir anınız olmuyor. Asıl göreviniz, takım arkadaşlarınızla güç birleştirirken terörist gücü yenmek ya da tek başınıza savaşabilirsiniz. Sonuçta, oyuncuların sayısız zorlu savaşlarımıza karşılık gelen bir dizi görevi aşması gerekiyor. Tüm savaşlar birkaç dakika içinde gerçekleşir, bu da gerçekten savaşlara odaklanmanız gerektiği anlamına gelir.


Legend Fire Altın Hilesi


Bu, zorlu askeri savaşları tamamlamak için katıldığınız bir rol yapma aksiyon oyunudur. Yüzleşmeniz ve üstesinden gelmeniz gereken birçok tehlike. Ancak savaşın üstesinden başarıyla gelmek için destek ekipmanı hazırlamanız gerekir. Mümkünse, savaşlarda silah toplayın ve her fırsatta birçok faydalı öğenin kilidini açın. Kolayca kontrol edebileceğiniz en güçlü silahı seçin.


Legend Fire Silah Hilesi


Oyuncular tek başlarına hareket edemezler; ordudaki en tehlikeli ve aptalca olanıdır. Kazanma şansını değerlendirmek istiyorsanız, kendiniz ve takım arkadaşlarınız için bir aksiyon stratejisi geliştirin. Legend Fire'da gerçekleşen savaşlar tehlikelidir. Düşman ordusuna yenilmek istemiyorsanız şimdi harekete geçin. Sadece her ayrıntıdaki mükemmel strateji, bu hain düşmanları yenmenize yardımcı olacaktır.


Legend Fire Hile Apk


Düşman ordusu ne kadar güçlü olursa olsun. Şimdi dikkat etmeniz gereken şey, düşmanı hızlı bir şekilde yenebilmek için kendinizin ve takım arkadaşlarınızın gücünü geliştirmektir. Ordunuzu güçlendirmenin ve nihai cephaneliği geliştirmenin başka yolu yok. O zaman düşmanı yüksek nişanla vuracağınızı garanti edebilirsiniz. Savaş alanı ne kadar karmaşık olursa olsun, onları çabucak yenin.


Legend Fire Apk indir


Size farklı seviyelerde yüzlerce savaş getireceğiz. Legend Fire'da asla eksik olmadığınız şey, tehlikelerle dolu zorlu savaşlardır. Oyuncular mevcut yeteneklerine uygun oyun modunu seçebilirler. Bu oyunda daha yüksek seviyelerde güçlü dövüş yeteneklerini kullanabilirsiniz ve bunlar her oyuncu için son derece bağımlılık yapabilir.


Legend Fire indir (MOD, Dumb Enemy)


Bir önceki android oyun Ice Scream 1 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar