Crazy Taxi Classic Reklamsız MOD APK [v4.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Crazy Taxi Classic Reklamsız MOD APK [v4.7] 1 Crazy Taxi Classic Reklamsız MOD APK [v4.7] 2 Crazy Taxi Classic Reklamsız MOD APK [v4.7] 3 Crazy Taxi Classic Reklamsız MOD APK [v4.7] 4 Crazy Taxi Classic Reklamsız MOD APK [v4.7] 5 Crazy Taxi Classic Reklamsız MOD APK [v4.7] 6

Crazy Taxi Classic Reklamsız MOD APK [4.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların mükemmel sürüş becerilerine sahip çılgın bir taksi şoförü olmanın heyecanını hissetmelerini sağlıyor.


Crazy Taxi Classic 4.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız
SEGA, Arcade oyunlarının tanınmış bir geliştiricisidir ve dünyaya sayısız eğlenceli ve ilgi çekici oyun getirmiştir. Bunlardan biri, mobil platformlar için çok çeşitli mobil cihazlarla uyumlu olacak şekilde birçok önemli ince ayar ile piyasaya sürülen Crazy Taxi Classic. Oyunun içeriği basit ama eğlence dolu ve aynı zamanda oyuncuların mükemmel sürüş becerilerine sahip çılgın bir taksi şoförü olmanın heyecanını hissetmelerini sağlıyor. Ayrıca oyun, oyuncuların keşfetmesi, hatta dünyadaki diğer oyuncularla rekabet etmesi için daha ilginç içerikler sunacak. 


Crazy Taxi Classic v4.7 MOD APK


Crazy Taxi Classic, içeriği daha zengin ve daha çeşitli hale getirmek için herkesi eğlenceli ve hareketli bir oyunla tanıştıracak. Oyuncuların bu oyunda hissettiği tek şey komik anlar, çılgınlık ve taksi sürmenin heyecanı. Dahası, oyun birçok heyecan verici aktiviteye sahip geniş bir açık dünya sunacak ve oyuncular bunların hepsini mükemmel taksi sürüş becerileriyle halledebilecekler. Oyun, oyuncunun yeni karakterlerin kilidini açma, çok sayıda performans yükseltmesi ve özel taksi sürüş zorlukları gibi ilerlemesine bağlı olarak sürekli genişleyecektir. Bir taksi şoförü için vakit nakittir, bu yüzden oyunculara her zaman zamanla baskı yapar, ancak bitişte onları sonsuz eğlence karşılar.


Crazy Taxi Classic 4.7 Para Hile Apk


Crazy Taxi Classic, atari tarzı ile geliştirildi, ancak oyunun etkileşim dolu bir dünyası var ve oyuncu her şeyi çılgın bir sürücünün bakış açısıyla keşfedebilir. Üstelik dünya, potansiyel geziler ve önemli müşteriler dahil olmak üzere oyuncuları keşfetmeye teşvik edecek her zaman çok çekici içeriğe sahiptir. Bununla birlikte, en etkileyici olanı, dünyanın herhangi bir kuralının olmamasıdır, ancak her oyuncunun eylemi ya bir bonus ya da bir başarı puanı ile sonuçlanabilir. Bu nedenle, oyuncular çılgın taksi şoförleri olmayı veya standartlara uymayı seçebilir, böylece dünyayı benzersiz tarzlarında keşfedebilirler.


Crazy Taxi Classic Hile Apk


SEGA, her oyun ve içerikleri aracılığıyla onlar için başarılı bir şekilde farklı bir stil yarattı; hatta aynısı Crazy Taxi Classic'te de yer alacak. En etkileyici özelliği, mobil oyuncuların en ferahlatıcı hissi için bile mükemmel şekilde ayarlanmış basit ama eğlenceli kontrol mekanizmasıdır. Ayrıca oyuncular konsolu tercihlerine göre özelleştirebilir, hatta en esnek kontrol hissi için harici kontrol cihazlarına bağlanabilirler. Oyun, oynanışı ve içeriğiyle gurur duyarken, kontrollerin her açıdan mükemmel olmasını sağlarken, oyuncuların oyunun tadını sonuna kadar çıkarması için.


Crazy Taxi Classic APK Son Sürüm


Oyun dünyasına gelince, oyuncuların yapması gereken tek şey, istedikleri şekilde sürücü olma hissinin tadını çıkarmaktır. Bu oyunda, oyuncuların sürekli olarak birden fazla sipariş alması ve yolculuğu mümkün olan en hızlı şekilde tamamlaması gerekiyor ve hatta oyuncular egzotik sürüş becerileriyle şehirde hasara yol açabiliyor. Oyuncu sürekli olarak çoklu eylemlerle puan aldıkça, oyun zaman içinde sürekli olarak daha yüksek puanlar vererek çarpanları kademeli olarak biriktirir. Elbette oyunun, oyuncunun oluşturduğu çılgınlık kombinasyonlarının sayısına bağlı olarak etkileyici başarıları olacak ve oyunun içeriğini daha canlı hale getirecek. Oyuncular sürekli olarak mükemmel sonuçlarla koşuları tamamladıkça, araçlar veya ekstra güçlendirmeler gibi özel içeriğin kilidini yavaş yavaş açacaklar. Dahası, her bir kişinin etkileşimi farklı olduğundan, oyuncular için birçok yeni deneyim yarattığından, karakter çeşitliliği tüm oyunun kilit noktasıdır. Oyuncu sürekli olarak kombinasyonlar oluşturduğunda, karakterler çılgın bir Taksi şoförünün gerçek kişiliğini gösteren komik ve arkadaşça ses reaksiyonlarına sahip olacak. Oyuncular sürekli olarak birçok yeni şeyin kilidini açtıkça, oyunda her zaman eğlenmek ve potansiyellerini keşfetmek için anlar olacaktır.


Crazy Taxi Classic apk indir


Crazy Taxi Classic 3 boyutlu grafiklerle geliştirilmiş olsa da tarzı tamamen farklı ve eğlence dolu bir atmosfer sunuyor. Oyun, gündüz veya gece olsun, canlı ve gerçek renk kombinasyonlarını gösteren mükemmel bir retro şehri başarıyla tasvir ediyor. Yolculuğunuzu daha keyifli hale getirecek şeyler daha sürükleyici hale gelir ve işler telaşlı hale gelene kadar huzur içinde sokakların altından geçer. Oyunun grafiklerindeki tüm ayrıntılar, oyunculara sorunsuz ve istikrarlı bir oyun deneyimi sunmak için mükemmel bir şekilde optimize edildi ve büyük bir oyuncu pazarına erişim sağladı. Crazy Taxi Classic, dinamik ve klasik bir sürüş oyunudur. Yine de, her şey sınırsız eğlence ile kişiselleştirilir ve oyuncu yetenekli, çılgın bir taksi şoförü olduğunda yeni bir his verir. Arcade türünün birçok tanıdık unsuruyla birlikte yüksek tempolu sürüş oyunlarını seviyorsanız, bu oyun kendinizi çılgınlığa, patlayıcıya ve mizah duygularına kaptırmanız için yeni bir deneyim olacaktır.


Crazy Taxi Classic İndir (MOD, Reklam Yok)


Bir önceki android oyun Assassin’s Creed Pirates APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar