Bus Simulator 3D - Bus Games Harita Hileli MOD APK [v1.3.42]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Bus Simulator 3D - Bus Games Harita Hileli MOD APK [v1.3.42] 1 Bus Simulator 3D - Bus Games Harita Hileli MOD APK [v1.3.42] 2 Bus Simulator 3D - Bus Games Harita Hileli MOD APK [v1.3.42] 3 Bus Simulator 3D - Bus Games Harita Hileli MOD APK [v1.3.42] 4 Bus Simulator 3D - Bus Games Harita Hileli MOD APK [v1.3.42] 5 Bus Simulator 3D - Bus Games Harita Hileli MOD APK [v1.3.42] 6

Bus Simulator 3D - Bus Games Harita Hileli MOD APK [1.3.42] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kaybolmaktan ve bir sonraki otobüs durağını bulamamaktan kaçınmak için otobüsü belirtilen haritaya göre sabit güzergahlar boyunca hareket ettirin.


Bus Simulator 3D 1.3.42 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Harita Hızı Hilesi
Bus Simulator 3D oyununa gelince, bir grup insanı hareket ettirecek sürücü olma hayaliniz gerçek olabilir. Şimdi size rengarenk otobüsler ve epik iç tasarımlar getiriyoruz. Orada durma, en otantik duyguları yaşayacaksın. Çünkü geçtiğiniz yolları canlı bir şekilde simüle ediyoruz. Yeri kolayca kavrayabilmeniz ve daha hızlı hareket edebilmeniz için bir kılavuz harita görüntülenecektir.


Bus Simulator 3D v1.3.42 MOD APK


Bus Simulator 3D oyununda öncelikle tarafımızdan eşsiz halk otobüsleri ile karşılanacaksınız. Depoda farklı renklerde bir sürü araba gözünüzün önüne geliyor. Beğendiğiniz arabayı seçtikten sonra hemen sabit rotalarda yolcu almak için yola çıkacaksınız. Burada diğer araç oyunları gibi özgürce hareket edemeyeceksiniz. Veya arabayı istediğiniz gibi özelleştiremezsiniz.


Bus Simulator 3D Para Hilesi


Ancak, Bus Simulator 3D'ın sabit arabaları için endişelenmenize gerek yok. İçi gerçekten muhteşem olduğunda sizi yarı yolda bırakmayacağına söz verdiği için hiçbir özelliğinden yoksun, hatta her detayı mükemmel ve her şey gerçek bir otobüs gibi simüle ediliyor. Spesifik olarak, dönüş sinyalleri veya farlar tamamen takılıdır ve açılıp kullanılabilir.


Bus Simulator 3D Otobüs Hilesi


Orada durmuyor, dikiz aynaları da doğru şekilde eklenmiş. Bu, sola ve sağa düşmelere ilerlerken meydana gelen istenmeyen çarpışmalardan kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca yumuşak, konforlu koltuklar, yolcuları almak ve onları harita üzerinde kurulmuş sabit istasyonlara götürmek için hazırdır. Şimdi, Şehir Otobüsü Simülatörü size sürüş seviyenize meydan okuma deneyimi sunuyor. Yolculara güvenli ve zamanında otobüs durağına kadar eşlik edebilir misiniz?


Bus Simulator 3D Hile Apk


Bus Simulator 3D'ın kontrol sistemi son derece gerçekçi bir şekilde simüle edilmiştir. Otobüsün yolunu kolayca kontrol etmenize yardımcı olan bir direksiyon simidinin varlığından bahsetmiyorum bile. Ayrıca, sağlam bir araba fren sisteminden yoksun olamayız. Orada durmamakla birlikte, gürültülü araba kornaları ve yaya geçidi sinyal lambaları da sağlanmaktadır. Aynı zamanda, yakıt raporlama sistemi de işaretlenmiştir, böylece oyuncular benzinlerinin ne zaman bittiğini bilirler. Oradan arabayı enerji sağlamak için en yakın benzin istasyonuna götürebilir.


Bus Simulator 3D Apk indir


Bu hem şehir içinde bir otobüs durağından diğerine sabit güzergahlar ile yolcularınızı götürebileceğiniz bir yolculuktur. Aynı zamanda, güzel ve modern yolları özgürce keşfederken oyuncunun macerasıdır. Geçtiğiniz yüksek binalar veya hız kontrolü ile diğer birçok arabanın arasından sıyrılıp doğru zamanda geçmenizi sağlayın.


Bus Simulator 3D indir (MOD, Hızlı Harita Hilesi)


Bir önceki android oyun Last Hope TD APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar