8 Ball Live Mega Hileli MOD APK [v2.73.3188]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
8 Ball Live Mega Hileli MOD APK [v2.73.3188] 1 8 Ball Live Mega Hileli MOD APK [v2.73.3188] 2 8 Ball Live Mega Hileli MOD APK [v2.73.3188] 3 8 Ball Live Mega Hileli MOD APK [v2.73.3188] 4 8 Ball Live Mega Hileli MOD APK [v2.73.3188] 5 8 Ball Live Mega Hileli MOD APK [v2.73.3188] 6

8 Ball Live Mega Hileli MOD APK [2.73.3188] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Klasik bilardo oyunu aksiyonu ile atari deneyimini birleştirir.


8 Ball Live 2.73.3188 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Uzun çizgi hilesi
  3. Mega Vuruş hilesi

8 Ball Live viral bir oyundur. Belirli bir işaretle toplara vurmayı içerir. Amaç, raf oluşumunu kırmak ve topları cebe sokmaktır. Oyun, altı cepli ve belirli bir ipucu olan büyük bir keçe masası gerektirir. Ancak, 8 Ball Live oynamaya başlamadan önce göz önünde bulundurmanız gereken birçok faktör var.


8 Ball Live v2.73.3188 MOD APK


8 Ball Live'da oynanış, klasik bilardo oyunu aksiyonu ile atari deneyimini birleştirir. Oyun, çevrimiçi olarak arkadaşlarınıza karşı oynamanıza veya bir turnuva modunda dünya çapındaki oyunculara meydan okumanıza izin verir. Oyun ayrıca ipuçlarını toplamanıza ve ipuçlarını kişiselleştirmenize izin verir. Arkadaşlarınızla kendi özel bilardo oyununuzu bile başlatabilirsiniz.


8 Ball Live Para Hilesi


Kontroller basit. Oynamak için, topları vurmak için parmağınızı ekran boyunca kaydırmanız yeterlidir. Amaç, topları mümkün olduğunca az hareketle ceplere indirmektir. Topların nereye düşeceğini bilmeniz için bir masa kılavuzunu etkinleştirme seçenekleri de vardır.


8 Ball Live Çizgi Hilesi


8 Ball Live, gerçek bilardo deneyimini Android cihazınıza getiren eğlenceli bir oyundur. Arcade tarzı ve klasik turnuva modları dahil olmak üzere çeşitli modlara sahiptir. Her mod, tüm topları en az hamle ile potaya koymanızı gerektirir. Tamamlanması gereken bireysel zorluklar da vardır.


8 Ball Live Vuruş Hilesi


Oyun İngilizce, Japonca, Çince ve Korece dahil olmak üzere birden çok dili destekler. Fizik sistemi son derece gerçekçidir, bu nedenle gerçek nesnelerle oynuyormuş gibi hissedeceksiniz. Ayrıca oyun, dört oyuncuya kadar çok oyunculu oynamayı destekler. Farklı modları indirip kurabileceğiniz bir Mod menüsü de vardır. Tek bir oyunda size karşı yarışan oyuncu sayısını da seçebilirsiniz.


8 Ball Live Hile Apk


Uluslararası olarak sekiz top bilardo turnuvası düzenlenmektedir. WPA Dünya Sekiz Top Şampiyonası, Dünya Bilardo Bilardo Birliği tarafından onaylanmış profesyonel bir sekiz top bilardo turnuvasıdır. Şampiyona Birleşik Arap Emirlikleri'nin Fujairah kentinde yapıldı. Etkinlik, dünyanın en iyi profesyonellerinin çoğu da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından çeşitli oyuncuların ilgisini çekti.


8 Ball Live Apk indir


8 top turnuvası sırasında oyuncular masada iki veya üç top tutmalıdır. Bu, toplarını konumlandırmalarına ve masayı daha etkili bir şekilde çalıştırmalarına yardımcı olur. Bu özellikle yeni başlayan oyuncular için önemlidir. Çoğu oyuncu tüm masayı üç topla çalıştırabilir.


8 Ball Live indir (MOD, Vuruş Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Lumberjack 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar