Punch Guys Mega Hileli MOD APK [v2.6.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Punch Guys Mega Hileli MOD APK [v2.6.5] 1 Punch Guys Mega Hileli MOD APK [v2.6.5] 2 Punch Guys Mega Hileli MOD APK [v2.6.5] 3 Punch Guys Mega Hileli MOD APK [v2.6.5] 4 Punch Guys Mega Hileli MOD APK [v2.6.5] 5 Punch Guys Mega Hileli MOD APK [v2.6.5] 6 Punch Guys Mega Hileli MOD APK [v2.6.5] 7

Punch Guys Mega Hileli MOD APK [2.6.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Rakiplerinizi savunmasız ve sersemletecek ölümcül kombolar yapmak için boksörünüzün dayanıklılığına mükemmel bir şekilde hakim olmalısınız.


Punch Guys 2.6.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tek Vuruş Hilesi
  2. Tanrı modu / God Mode

Punch Guys, asıl amacı rakiplerini nakavt etmek olan bir müsabakada oyuncuları diğer boksörlerle karşı karşıya getiren, Android cihazlarda kullanılabilen bir oyundur. Boksa ilgi duyan insanlar, bu oyunu oynamaktan keyif alacak türden insanlardır. Rakiplerinizi savunmasız ve sersemletecek ölümcül kombolar yapmak için boksörünüzün dayanıklılığına mükemmel bir şekilde hakim olmalısınız.


Punch Guys v2.6.5 MOD APK


Punch Guys'ta antrenman yapmak, bilgisayar kontrollü düşmanlara karşı kafa kafaya mücadele etmek ve herkese açık kavgalara girmek, zaman öldürmenin eğlenceli yollarıdır. Başladığımız seviye, acemi bir boksörün seviyesiyle karşılaştırılabilir. 


Punch Guys Para Hilesi


Verdiğiniz eğitim sayesinde darbelere daha iyi dayanabilecek ve vurma çalışması yaparsa daha fazla güç kazanacaktır. Bir karakterin dövüşe hazır olup olmadığını anlamanın en doğru yöntemi o karakteri bir başka karakterle karşı karşıya getirmektir. 


Punch Guys Altın Hilesi


Her dövüş, diğer katılımcıya fiziksel olarak mümkün olduğu kadar çok saldırı yapmayı amaçlar. Aynı kalan tek şey, rakibin ateşinden nasıl kaçınılacağıdır. Bu oyundaki görüntüler üç boyutlu olarak işlendiği için, neler olup bittiğine dair iyi bir fikir edinmek mümkün. 


Punch Guys Apk Hile


Boksör antrenmanınızı boks torbası üzerinde yapmak, onları kısa sürede dövüş şekline getirmeyi mümkün kılar. Bu yöntemde, gerçek oyundan önce, ona hazırlanırken birden çok stratejiyi mükemmelleştirme fırsatına sahip olacaksınız. 


Punch Guys Apk indir


Her savaştan önce, dövüşçünüzün sağlığının iyi olduğundan emin olmak için ek güvenlik önlemleri almalısınız. Saldırmaya devam ederseniz, rakibinizin boksörü yorulur ve sizi dövüşün dışında bırakmasına izin verir. 


Punch Guys Apk Son Sürüm


Dövüşçünüzün enerjisini çeşitli şekillerde kullanma yeteneğinden en iyi şekilde yararlanmak için saldırmak ve dinlenmek arasında bir denge bulmak çok önemlidir. Bu nedenle, dövüşçünüz enerjisini çeşitli şekillerde genişletme yeteneğine sahiptir.


Punch Guys indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Shooting Ball APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar