Real City Cargo Truck Driving Hileli MOD APK [v1.0.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Real City Cargo Truck Driving Hileli MOD APK [v1.0.1] 1 Real City Cargo Truck Driving Hileli MOD APK [v1.0.1] 2 Real City Cargo Truck Driving Hileli MOD APK [v1.0.1] 3 Real City Cargo Truck Driving Hileli MOD APK [v1.0.1] 4 Real City Cargo Truck Driving Hileli MOD APK [v1.0.1] 5 Real City Cargo Truck Driving Hileli MOD APK [v1.0.1] 6

Real City Cargo Truck Driving Hileli MOD APK [1.0.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ağır kamyonları kendi başınıza kontrol etmenizi sağlar. Oyuncular bu araçları kullanacak ve şehirdeki insanlara çeşitli mallar teslim edecekler.


Real City Cargo Truck Driving 1.0.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Hızlı Oyun hilesi
Real City Cargo Truck Driving sizi üstesinden gelmeniz gereken yeni bir göreve götürüyor. Bu strateji şeklinde bir oyundur ve oyuncuların mallarla dolu büyük kamyonları kontrol etmesi gerekecek. 


Real City Cargo Truck Driving v1.0.1 MOD APK


Bu oyunda dikkat çekici olan şey, büyük rahatlıkla dönmek veya geri dönmek için kat edilen mesafeyi ölçmeniz gerektiğidir. Kamyon çok hantal ve yoğun şehir yollarında gezinmesi zor ve bu nedenle her yeri görmeniz ve daha kolay hareket etmeniz gerekiyor.


Real City Cargo Truck Driving Para Hilesi


Real City Cargo Truck Driving oyunundaki oyuncular, büyük kamyonu kendi başlarına kontrol etme görevine sahip olacaklar. Bu sizin için büyük bir zorluk çünkü normalde kamyonlar geniş yollarda çalışacak ama şimdi şehir yollarında ilerlemeniz gerekiyor. 


Real City Cargo Truck Driving Kamyon Hilesi


Bu meydan okuma resmi olarak gerçekleşecek ve onu tamamlamak için tüm becerilerinizi kullanmanız gerekiyor. Çok çeşitli büyük malları şehir bölgesine taşıyın ve tüketicilere teslim edin. Bu kadar yoğun bir yolda diğer arabalarla çarpışmaktan kaçınmanız gerekiyor. 


Real City Cargo Truck Driving Hile Apk


Aracın arkasında bir engel olup olmadığını belirlemek için dikiz aynasını kullanın ve ardından hareket etmeye devam edin. Virajlara giderken direksiyonu çevirmeli ve kamyon ekranına bakarak sürdüğünüz arabanın nerede olduğunu belirlemelisiniz. Bu yoğun yolda güvende kalmak için bir güvenlik kiti kullanalım.


Real City Cargo Truck Driving Apk indir


Oyuncuların müşteriler ve diğer tüketiciler arasında mutlak bir güven oluşturması gerekir. Taşıdığınız eşyalar değerli eşyalardır, bu yüzden hasar olmadığından emin olun. Başkalarında büyük bir güven oluşturmak, gelecekte daha fazla sipariş almanıza ve kamyon taşımacılığı sisteminizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Oyuncular ayrıca kamyon sistemini yükseltmeli ve gerekli özellikleri eklemelidir.


Real City Cargo Truck Driving indir (MOD, Hızlı Oyun)


Bir önceki android oyun Car Parking Drive Simulator 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar