Death Worm Para Hileli MOD APK [v2.0.040]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Death Worm Para Hileli MOD APK [v2.0.040] 1 Death Worm Para Hileli MOD APK [v2.0.040] 2 Death Worm Para Hileli MOD APK [v2.0.040] 3 Death Worm Para Hileli MOD APK [v2.0.040] 4 Death Worm Para Hileli MOD APK [v2.0.040] 5 Death Worm Para Hileli MOD APK [v2.0.040] 6

Death Worm Para Hileli MOD APK [2.0.040] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun, oyuncuların en iyi eğlence deneyimini yaşamalarına yardımcı olmak için tanıdık Arcade oyun türü üzerine inşa edilmiştir.


Death Worm 2.0.040 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız altın hilesi

Death Worm, çekici özelliklerle oyuncularına son derece üst düzey bir eğlence sunabilen bir oyundur. Boş zamanlarında dinlenmek amacıyla Atari tarzı oyunlara katılmak gibi bir hobisi olan biriyseniz, bu kaçırılmaması gereken bir oyun olacaktır. Bu oyun ile oyuncular, her zaman aç olan ve her şeyi dişlerinin arasından geçirebilen dev bir solucanı kontrol edebilecekler.


Death Worm v2.0.040 MOD APK


Oyuncularına eğlence sunmak için tasarlanan oyunlarla, oyun oynama göz önünde bulundurulması gereken en önemli faktör olacaktır. Death Worm kendi çekici, ilgi çekici oynanışı için inşa edilmesi ve oyuncular için oyunları aracılığıyla en yüksek eğlenceyi hedeflemesi gerekecek. Bu nedenle, oyun yapımcıları ürünleri için tanıdık ama son derece yakın ve erişimi kolay Arcade oyununu araştırdı ve seçti.


Death Worm Para Hilesi


Entegre Arcade oynanışı, oyuna oyuncu için çok çeşitli kişiselleştirme olanakları sunabilecek. Oyuncular, oyun ekranındaki temel işlemlerle özel bir kontrol sistemi ile oyunlarına katılabilecekler. Entegre özel fonksiyon tuşları ile oyundaki karakterin en iyi hareketini kolayca kontrol edebileceksiniz.


Death Worm Altın Hilesi


Entegre edilmiş harika bir oyunun yanı sıra Death Worm, oyuncularına ilgi çekici bir oyun sahnesi de sunacak. Tiranozorlara veya tarih öncesi köpekbalıklarına benzer dev, vahşi hayvanların ortaya çıkışını hiç duydunuz veya tanık oldunuz mu? Ancak oyunculara tanıdık bir şekil vermek yerine oyun dev bir solucan etrafında tasarlanacak.


Death worm apk hile


Oluşturulan oyunla birlikte bu dev solucan, insanların bulamayacağı yerlerde yaşıyor. Bulunduğu yerler dünyanın derinliklerinde veya okyanus tabanının insanların ona saldıramayacağı sonları gibi görünüyor. İri gövdesiyle bu solucan, keskin dişleriyle ezebildiği her şeyi ezebilecek kadar korkunç bir iştaha ve aç bir mideye sahiptir.


Death worm apk oyun indir Club


Oyuncularına en eğlenceli olanakları sunmak için oyun, onlara yaratılan dev solucanın kontrolünü verecek. Oyun içerisinde yapmanız gereken işlemler solucanı kontrol etmek ve karşısına çıkan tüm engelleri ezmektir. Death Worm™ ayrıca oyuncularına solucanlarını yeni, birçok kez daha güçlü bir sürüme dönüştürmek için sürekli olarak yükseltme yeteneği verecek.


Death worm android oyun Club


Ancak solucanı geliştirme yeteneğinin yanı sıra üreticiler, yüzleşmeniz gereken zorlu özel zorlukları da beraberinde getirdi. Ağır silahlara sahip insanlar, ortaya çıktıklarında dev solucana saldırmaya hazır olmak için her zaman önemli yerlerde duracaklar. Hayatta kalmak için solucanınızın en yüksek kontrolünü elde etmenizi gerektiren çeşitli zorluk seviyeleri yaratılmıştır.


Death worm apk dayi


En iyi doğrudan oyuncu deneyimini sağlamada önemli bir rol oynayacak son özellik ise grafikler. İyi bir grafik kalitesine sahip olan bir oyun, ilk kez giriş yapanlar da dahil olmak üzere oyuncuların ilgi ve ilgisini kolayca çekebilecektir.


Death Worm Premium apk


Bu nedenle oyun geliştiricileri, oyuncuları için benzersiz bir görüntü aktarımı düzeyine sahip özel bir grafik sistemi de tasarladılar.  Şehrin ormanlarından sıcak kumlara veya Antarktika'nın buz çölüne kadar birçok benzersiz oyun haritası oluşturuldu, hepsi oyuna eklenecek. 


Death Worm Apk indir


Bununla birlikte, insanlara kıyasla yırtıcı canavarların boyutunu karşılaştıran benzersiz bir görüntü var ve bu benzersiz olacak. Death Worm™, oyuncuların dev solucan canavarlarını kontrol etmek için en basit yoldan katılmalarını sağlayan 2D bir tarzda sunulacak.


Death Worm indir (MOD, Para - Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun Punchy Race APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar