Pocket Land Hileli MOD APK [v0.26.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pocket Land Hileli MOD APK [v0.26.2] 1 Pocket Land Hileli MOD APK [v0.26.2] 2 Pocket Land Hileli MOD APK [v0.26.2] 3 Pocket Land Hileli MOD APK [v0.26.2] 4 Pocket Land Hileli MOD APK [v0.26.2] 5

Pocket Land Hileli MOD APK [0.26.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her gün sizin için harika bir boş zaman etkinliği haline gelebilecek, android cihazlar için parlak, heyecan verici ve oldukça bağımlılık yapan bir macera oyunu simülatörü.


Pocket Land 0.26.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız
  2. Reklam izlemeden ücretsiz öğeler alabilirsiniz (10. seviyeden sonra, reklamsız sandık ve para alabileceğiniz bir mağaza açılır).

Kollarınızı sıvayın ve Pocket Land APK'da gerçek bir çiftçinin hayatını yaşayın. Her yaş için uygun güzel bir simülasyon oyunu. Küçük bir çiftçi rolünde, mevcut mahsulleri yetiştirmeye başlarsınız. Müşteriler sırayla gelip sahip olduğunuz ürünleri sipariş edecekler. Konsorsiyum, daha fazla gelir elde etmek için daha yüksek verimli yeni ürün çeşitleri keşfediyor.


Pocket Land v0.26.2 MOD APK


Yeni mahsuller geliştirmek için sürekli sermaye yatırımı yapma duygusu sizi kesinlikle mutlu edecektir. Bahçenizin büyüdüğünü ve çeşitlendiğini görmekten daha harika ne olabilir? Hala sahip olduğunuz para miktarından memnun değilseniz, MOD sürümümüzü seçin, sınırsız para özelliği, istediğiniz her şeyi yapmanızı sağlar.


Pocket Land Para Hilesi


İlk kez katılan yeni oyuncular için Pocket Land Apk, ekim bölgeleri oluşturma sürecinde size rehberlik eder. Her oyuncuya çiftçilik için belirli miktarda açık arazi sağlanır. Başlangıçta, oyuncuya ayrıca kısa bir hasat süresi ile yalnızca temel mahsulün tohumları sağlanır.


Pocket Land Altın Hilesi


Bu bereketli topraklarda kendi kendine büyüdüğü için bakımı için çok fazla çaba sarf etmenize gerek yok. Bununla birlikte, hızlı hasat edilen bitkiler genellikle daha düşük bir fiyata satın alınır. Daha sonra, belirli bir seviyeye ulaştığında, oyuncu birçok yeni yüksek verimli ve daha pahalı bitkiye sahip olarak ekim alanını genişletmekte özgürdür.


Pocket Land Apk Hile


Bu üretimin amacı diğer insanlarla mal alışverişi yapmaktır. Pocket Land, oyuncuları kendi başlarına müşteri bulmaya zorlamaz, ancak müşterilerin sizi kendilerinin bulduğu bir durum yaratır. Her siparişte, bitkilerin türü, miktarı ve size ödemek istedikleri fiyat dahil olmak üzere gereksinimlerini göreceksiniz.


Pocket Land Apk indir


Oyuncunun seçimine bağlı olarak, önce gelen siparişe veya daha iyi pazarlık fiyatı olan siparişe öncelik verebilirsiniz. Ancak müşteri ihtiyaçlarını karşılama yeteneğinden emin olun, mümkün olan en iyi itibarı oluşturun.


Pocket Land Elmas Hilesi


Pocket Land çok çeşitli bir bitki çeşidine sahiptir, ekim için tohumların da farklı fiyatları vardır. Bahsedebileceğim bazıları elma, portakal, pancar, çilek, yaban mersini, mantar vs. Sıranın ne olduğunu önceden bilemezsiniz, bu nedenle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için ürünlerinizi çeşitlendirin. Oyun nispeten boşta, hız çok yüksek değil, kişisel dinlenme zamanı için uygun.


Pocket Land indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun HERETIC GODS APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar