Mobile Legends Adventure Mega Hileli MOD APK [v1.1.332]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mobile Legends Adventure Mega Hileli MOD APK [v1.1.332] 1 Mobile Legends Adventure Mega Hileli MOD APK [v1.1.332] 2 Mobile Legends Adventure Mega Hileli MOD APK [v1.1.332] 3 Mobile Legends Adventure Mega Hileli MOD APK [v1.1.332] 4 Mobile Legends Adventure Mega Hileli MOD APK [v1.1.332] 5

Mobile Legends Adventure Mega Hileli MOD APK [1.1.332] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuları etkileyici güçlere sahip kahramanlardan oluşan bir ekip kurarak Land of Dawn'da kötülüğe karşı savaşlara götürür.


Mobile Legends Adventure 1.1.332 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENU MOD
  2. Dumb Enemy / Aptal Düşmanlar

NOT: Hile 4-40 aşamaya kadar açıktır.

Mobile Legends Adventure, oyuncuların beş farklı karakterden oluşan bir takım oluşturacağı ve önlerindeki düşmanları yok edeceği sıra tabanlı bir dövüş oyunudur. Her karakterin uygun satırlara yerleştirilmesi gereken farklı rolleri, konumları ve güçleri vardır. Aynı zamanda, özellikle PVP modunda daha güçlü düşmanlarla başa çıkmak için güçleri zamanla artırılabilir.


Mobile Legends Adventure v1.1.332 MOD APK


Mobile Legends Adventure'da hikaye, Land of Dawn'ın kötülük tarafından tehdit edilmesiyle ilgilidir. Şafak Ülkesi, yaratılışı ve refahı simgeleyen yüce bir tanrı tarafından yaratıldı, ancak zamanla kötülük artıyor. Elimizdeki her şeyi alıp önlerine çıkan her şeyi yakmak istiyorlar. Şafak Vadisi kaçınılmaz bir yıkımla karşı karşıya ve bununla mücadele etmenin tek yolu güçlü güçlere sahip kahramanlar toplamak.


Mobile Legends Adventure Hile android oyun Club


Oyuncular bir takımı kontrol edecek ve Land of Dawn'ı korumak için savaşlara katılacak ve bu savaşlar tamamen taktik unsura odaklanacak. Spesifik olarak oyuncular, kontrol ettikleri karakterlerden farklı stratejiler oluşturacak ve potansiyellerini kullanacaklar.


Mobile Legends Adventure Para Hilesi


Zafer ancak tüm düşmanlar tamamen yok edildiğinde kurulur ve siz bir gözlemci rolüne sahip olacaksınız ve oyunda bazı önemli kararlar alacaksınız. Mobile Legends Adventure'da resmi olarak savaşa girmeye hazırlanırken, manganızı karakterlerinizden oluşturmalısınız. Oyun üç satır sunar ve beş karakterin aynı anda savaşa katılmasına izin verir. Aynı zamanda her satır en fazla 2 karakter içerebilir, bu nedenle istediğiniz karakterleri ekleyebileceksiniz ve her satır genellikle bir karakter türüyle ilişkilendirilecektir. Örneğin, savunma yetenekleri olan karakterler genellikle ilk sırada yer alacaktır.


Mobile Legends Adventure Elmas Hilesi


Düşman dizisi, PVE oyunlarında karakterin konum seçimini de etkiler. Düşman oluşumunun özelliklerini bileceksiniz ve savunmasız karakterler son satıra geri çekilmelidir. Seçim işlemi tamamlandıktan sonra, seviyeyi başlatabilir ve otomatik modu açarak savaşın otomatik olarak gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.


Ml Adventure Hile 2023


Ayrıca, karakterin enerji barı saldırı süreci boyunca tamamlanacak ve onların eşsiz yeteneklerini kullanmanıza izin verecektir. Bir karakter özel yeteneği kullanmaya uygun olduğunda, oyuncu portresini çevreleyen ışığı görecek ve beceriyi etkinleştirmek için portreye dokunabilirsiniz.


Mobile Legends Adventure Apk Hile


Her karakterin becerileri genellikle farklı olacaktır, bu nedenle karakterin gücünü kullanma sürecinde net bir şekilde öğrenmelisiniz. Aynı zamanda oyun sırasında otomatik modu kullanırsanız, o zaman kesinlikle karakter herhangi bir taktik izlemeden becerileri otomatik olarak kullanacaktır.


Mobile Legends Adventure Apk indir


Mobile Legends: Adventure gibi bir strateji oyunu deneyimlediğinizde, güçlü kadroları yeni karakterlerle güncellemelisiniz. Düşmanın gücü zamanla değişecek, bu yüzden onlarla savaşmanın bir yolunu bulmalısın. Aynı zamanda, yeni karakterler çağırdıktan sonra, seviye atlayarak ve en iyi ekipmanı sağlayarak güçlerini artırmaya devam etmelisiniz. Sıra tabanlı bir dövüş oyununda kullanışlıdır.


Mobile Legends: Adventure serap kodu


Gücünüze güvendiğiniz zaman zorlu PVP savaşlarını kaçırmamalısınız. Dövüş mekaniği hala PVE'deki ile aynı, ancak bazı değişiklikler oyuncuların dikkat etmesini gerektiriyor. Düşmanın gücü tahmin edilemez olacak ve tabii ki sadece özellik üzerinden diziliş ayarlayabilirsiniz çünkü düşmanın dizilişi görülemez. Aynı zamanda, PVP savaşları genellikle PVE'den daha yoğun olacaktır.


Mobile Legends: Adventure Hediye kodu


Oyuncular, etkileyici güce sahip kahramanların yoldaşlarına sahip olacak ve gördükleri düşmanları yok etmek için bir takım oluşturacak. PVE modunda, düşmanın dizilişini görebilir ve dizilişleri düzenlemede ve güç kullanmada uygun taktikler geliştirebilirler. Oyun, oyunculara karakterlerin otomatik olarak saldırabileceği bir otomatik mod sunar ve uygun olduğunda özel beceriler de kullanılır.


Mobile Legends Adventure indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Galaxy Attack Alien Shooter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar