Demolition Derby Multiplayer Para Hileli MOD APK [v1.3.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Demolition Derby Multiplayer Para Hileli MOD APK [v1.3.6] 1 Demolition Derby Multiplayer Para Hileli MOD APK [v1.3.6] 2 Demolition Derby Multiplayer Para Hileli MOD APK [v1.3.6] 3 Demolition Derby Multiplayer Para Hileli MOD APK [v1.3.6] 4 Demolition Derby Multiplayer Para Hileli MOD APK [v1.3.6] 5 Demolition Derby Multiplayer Para Hileli MOD APK [v1.3.6] 6

Demolition Derby Multiplayer Para Hileli MOD APK [1.3.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Artık arabanızı bitiş çizgisine kadar kontrol etmek yerine arabada kurulu silahları kullanarak çarpışmak ve kazanmak için her rakibi devirmek için kullandığınız tamamen yeni bir oyun tarzına sahip bir yarış oyunudur.


Demolition Derby Multiplayer 1.3.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Oyuna başladıktan sonra Misafir olarak oyna'yı seçin.
Tamamen yeni oynanışa sahip Demolition Derby Multiplayer, size heyecan verici bir gerçek savaş arenası ile gerçek bir tank arenası sunuyor. Arenaya katılın; Tüm rakiplerle savaşmak ve onları yenmek için çok sayıda silahla donatılmış güçlü savaş arabalarını seçebilirsiniz. Kazanan, bu arenayı ancak çıkışı olmayan ve devasa duvarlarla açabilir. Güçlü rakipler ve siz, son derece eğlenceli bir deneyim için organize olmayan bir şekilde birbirinizle savaşmaya hazırsınız. Kendinize bir araç seçin ve onu rakibe karşı savaşmak için kişiliğinize uyacak şekilde donatın.


Demolition Derby Multiplayer v1.3.6 MOD APK


Demolition Derby Multiplayer oyununun kuralları nedir? Oyunun kesinlikle hiçbir kuralı yok çünkü arenaya girdikten sonra arabanızı kontrol etmek ve tüm rakipleri yok etmek için çarpışmak zorunda kalıyorsunuz. Her maç, diğer oyuncuların kontrolü ile yapılan birçok savaş arabasını içerir. Sizin ve diğer oyuncuların müttefikiniz yok ve yapmanız gereken tek şey, savaş alanında rakibinizle çeşitli şekillerde veya oyuncu olduğunuz maçın gidişatında çarpışmaya hazır bir şekilde sürmek. Diğer birçok oyuncu arasında kalan tek oyuncuysanız, kazanan sizsiniz. Kuralların olmadığı arenaya gelin, burada sadece çarpışma ve çarpışma, heyecan verici arabanızın yanında en güçlü sürücü olur.


Demolition Derby Multiplayer Para Hilesi


Bir arabanın nasıl göründüğünü seviyor musunuz, küçük ve çevik mi yoksa büyük ve güçlü mü? Oyun size birçok farklı stil ve şekil arasından seçim yapabileceğiniz çeşitli araçlar sunar; sadece bu da değil, her aracın, oyuncuların sahip olduğu farklı dövüş stilleri yaratan farklı istatistikleri de var. Rakibin acele çarpışması için savaşa hazır hale getirmek için kendinize uymayı seçebilirsiniz. İster tarzınızın çok yönlülüğünü ister büyük olmanın getirdiği sağlamlığı isteyin, kullandığınız araca bağlı olarak her şey elde edilebilir. Ve unutmayın, bir araç seçtikten sonra bol bol savaş silahı kuşanın.


Demolition Derby Multiplayer Araba Hilesi


Oyundaki savaş ekipmanı, savunma ve saldırı işlevleri dahil olmak üzere farklı savaş işlevleriyle son derece çeşitlidir. Aracın her yerine savaş teçhizatınıza uygun silahlar yerleştirebilirsiniz. Ek olarak, oyuncular, fiyat daha yüksek olduğunda ekipmanı sürekli olarak değiştirebilir ve yükseltebilir; ekipmanın arabaya getirdiği özellikler ve savaş gücü daha etkili ve daha güçlü hale geliyor.


Demolition Derby Multiplayer Hile Apk


Rakipleriniz de araçları için harika silahlar donatıyor; aracınızın dövüş gücünü artırmak için daha güçlü ekipman almak için savaşmaya çalışın. Beceri en önemli şey olsa da, çarpışmalarda rakibi kolayca alt edebilecek silahlarla kendinize avantaj sağlamaya çalışın, hepsini yok edin ve şampiyon olun.


Demolition Derby Multiplayer Apk indir


Sadece çeşitli yerlerden eşit olarak eşleşen diğer oyuncularla eşleşmekle kalmayacak, aynı zamanda arkadaşlarınızla araç savaşına girmek için bir eşleşme oluşturabileceksiniz. Bir oyun odası oluşturmak ve diğer oyuncuları davet etmek için yalnızca birkaç basit adımla, arkadaşlarınızla en iyi eğlence anlarını yaratmak için heyecan verici savaşlarda arkadaşlarınıza katılabilirsiniz. Birlikte oynamak daha önce hiç olmadığı kadar harika bir deneyim yaşatacak, arkadaşlığınızı güçlendirmek için birlikte savaşmak için arkadaşlarınızı oyuna katılmaya davet etmeyi unutmayın.


Demolition Derby Multiplayer Apk Son Sürüm


Zafer hesaplaması veya hasar hesaplaması, görüntüleme sisteminin görünümü olmadan anlamsız olurdu. Oyunda, başka bir araçla çarpıştığınızda, çarpışmada görüntülenen istatistikler ile diğer araçlara verdiğiniz hasar miktarını ve düşman aracına verilen hasarı görebilirsiniz. Yukarıdakiler, oyuncunun dövüşü için bir hesaplama yapmanın yanı sıra, aracını daha iyi anlayarak maçı kazanmak için etkili stratejiler ve dövüş stilleri bulabilmek için bir hesaplama oluşturur.


Demolition Derby Multiplayer indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Cooking Craft APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar