Galaxy Attack Alien Shooter Para Hileli MOD APK [v42.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Galaxy Attack Alien Shooter Para Hileli MOD APK [v42.6] 1 Galaxy Attack Alien Shooter Para Hileli MOD APK [v42.6] 2 Galaxy Attack Alien Shooter Para Hileli MOD APK [v42.6] 3 Galaxy Attack Alien Shooter Para Hileli MOD APK [v42.6] 4 Galaxy Attack Alien Shooter Para Hileli MOD APK [v42.6] 5

Galaxy Attack Alien Shooter Para Hileli MOD APK [42.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sahip olduğunuz tek şey, tüm düşmanları yok etmek ve insanlığa barış getirmek için kullanılan savaş uzay aracı. Dünyayı ve galaksiyi uzaylı canavarlardan yalnızca siz koruyabilirsiniz.


Galaxy Attack Alien Shooter 42.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi.
  2. Sınırsız Kristal Hilesi. Çok sayıda Kristal elde etmek için, yeterli olmadığında veya miktar 0 olduğunda bile Kristalleri Madeni Para ile değiştirin!

Galaxy Attack Alien Shooter, Dünya'nın geleceği hakkında bir fantezi dünyasıdır. Teknoloji son derece modern hale geldikçe, insanlar yeni uzay araçlarıyla kolayca hareket edebilir ve uzayı keşfedebilir. Ancak bunu uzaylı yaratıklarla ilgili ölçülemez tehlikeler takip ediyor.


Galaxy Attack Alien Shooter v42.6 MOD APK


Dünyayı işgal etmek ve insanları kendilerine köle yapmak için komplo kuruyorlar. Bu nedenle, size önemli bir görev verilir. Uzaylıların uzaydan istilasını önleyin. Sahip olduğunuz tek şey, tüm düşmanları yok etmek ve insanlığa barış getirmek için kullanılan savaş uzay aracı. Galaxy Attack Alien Shooter oyununda dünyayı ve galaksiyi uzaylı canavarlardan yalnızca siz koruyabilirsiniz.


Galaxy Attack Alien Shooter Para Hilesi


Yukarıda bahsedildiği gibi, oynanış efsanevi Chicken Invaders oyununa benzer. Bu, düşmanı uzay aracının silahıyla hareket ettirmek ve yok etmek için sadece ekrana dokunmanız gerektiği anlamına gelir. Ayrıca yükseltme öğeleri toplamayı ve silahlarınızı değiştirmeyi unutmayın.


Galaxy Attack Alien Shooter Altın Hilesi


Oynanış hakkında, Galaxy Attack: Alien Shooter çok karmaşık ve kontrolü zor değil. Yapmanız gereken tek şey, birçok kez ölmekten kaçınmanın etkili bir yolu olan makul bir strateji sunmaktır.  Ancak kolay kontrol, kolayca kazanabileceğiniz anlamına gelmez. Düşmanlarınız uzaylılar. Son derece güçlü, agresif ve giderek kalabalıklaşıyorlar.


Galaxy Attack Alien Shooter Kristal Hilesi


Dahası, modern teknolojiler varken bile uzay ortamı tehlikeli ve insanlarla kontrol edilmesi zordur. Bu nedenle, savaş sürecinde akıllı ve cesurca savaşmanın yanı sıra, düşmandan düşen ganimetleri de toplamalısınız. Ateş gücünü yükseltmede veya iyileştirme, kalkan gibi faydalar sağlamada size çok yardımcı olur...


Galaxy Attack Alien Shooter Apk Dayı


Savaşta ateş gücünü yükseltmenin yanı sıra, yükselttiğinizde silahlarınız daha yüksek hasar verebilir. Her silahın, savaş etkinliği sağlamak için belirli bir yükseltme seviyesi vardır. Ayrıca Galaxy Attack: Alien Shooter size yeni ve daha modern bir uzay aracı sunuyor. Her birinin farklı bir dövüş stili vardır ve gücü en üst düzeye çıkarmak için yükseltilebilir. Ancak onları yükseltmek ve kilidini açmak için çok para harcamanız gerekir.


Galaxy Attack Alien Shooter Apk Son Sürüm


Unutmamak gerekir ki, uzay geminiz ne kadar güçlü olursa olsun, uzay geminiz düşmanlarla çarpışırsa yok olabilir. Bazen düşmandan çok fazla mermi almak da geminin "buharlaşmasına" neden olur. Galaxy Attack: Alien Shooter size bir dizi görev verir. Sayısız yoğun savaş içeren 160'tan fazla seviye içerir.


Galaxy Attack Alien Shooter Apk android oyun club


Ayrıca her seviyeyi geçmek için patronu yenmeniz gerekiyor. Bunlar son derece tehlikeli silahlara sahip süper dev uzay gemileridir. Ancak, öne çıkan ve oyunculara çekicilik getiren patron savaşlarıdır.  Oyun, düşmanlara karşı oynamanın yanı sıra, kaçma becerilerinizi göstermenize olanak tanıyan bazı seviyelere sahiptir.


Galaxy Attack Alien Shooter Apk Hile


Hayatta kalmak istiyorsanız geminizi ustaca sürmeniz gereken kuyruklu yıldız yağmuru. Pek çok heyecan verici ve son derece zorlu görev var. Her görev tamamlandıktan sonra, birçok madeni para alacak ve lazer silahları veya topları gibi yükseltme öğeleri alacaksınız.


Galaxy Attack Alien Shooter Apk indir


Galaxy Attack: Alien Shooter, hem tabletler hem de mobil cihazlar için optimize edilmiş son derece kaliteli görüntülere sahip grafikler sunar. Uzaydaki süper klasik savaşlar en gerçekçi ve canlı şekilde yeniden üretilecek. Ek olarak, zırhlılar da gelişmiş silahlarla birlikte süper havalı. Ses, savaşları her zamankinden daha çekici hale getiriyor.


Galaxy Attack Alien Shooter indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Euro Truck Evolution APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar