Ice Scream 4 Rods Factory Mega Hileli MOD APK [v1.2.3]

Puan: 4.50 (Oylar: 2)
Ice Scream 4 Rods Factory Mega Hileli MOD APK [v1.2.3] 1 Ice Scream 4 Rods Factory Mega Hileli MOD APK [v1.2.3] 2 Ice Scream 4 Rods Factory Mega Hileli MOD APK [v1.2.3] 3 Ice Scream 4 Rods Factory Mega Hileli MOD APK [v1.2.3] 4 Ice Scream 4 Rods Factory Mega Hileli MOD APK [v1.2.3] 5 Ice Scream 4 Rods Factory Mega Hileli MOD APK [v1.2.3] 6

Ice Scream 4 Rods Factory Mega Hileli MOD APK [1.2.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Üç arkadaşınızı birkaç kez Rod'un pençelerinden kurtardıktan sonra, şeytani dondurmacı onları bir kez daha yakaladı ve bu sefer onları fabrikasına götürdü.


Ice Scream 4 Rods Factory 1.2.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı modu
  2. Tuzak Görünümü Kilidi Açıldı
  3. Reklamlar kaldırıldı

Korku oyunu türünün hayranıysanız, Ice Scream 4 Rod's Factory'yi görmezden gelemezsiniz. Granny veya Evil Nun oyunları gibi korkutucu bir ortam olmamasına rağmen, oyuncular için yine de bazı zor ve beklenmedik anlar var. Aynı zamanda bu oyunun amacını tamamlamak istiyorsanız oyunda üstesinden gelmeniz gereken birçok zorluk olacak. Bu nedenle şüphesiz dikkat etmeniz gereken birçok şey olacaktır.


Ice Scream 4 Rods Factory v1.2.3 MOD APK


Ice Scream 4 Rods Factory oyununa başladığınızda ilk fark ettiğiniz deneyim bir kafeste olduğunuzdur. Kısa boylu garip bir insan göreceksiniz ve arkadaşınızı fabrikasına kaçırdı. Aynı zamanda arkadaşlarınızın elinden çıkmasına yardımcı olacak karakter siz olacaksınız. Ancak bu, hedefe ulaşmak için çok zaman harcayacağınız ve bazen birçok zorlukla karşılaşacağınız bir süreçtir.


Ice Scream 4 Rods Factory Can Hilesi


Bu oyunun mekaniği açık dünyaya benzer ve oyuncuların oyun ekranında ilerlemek istediklerini yapmalarına izin verirken belirli bir korku unsuru getiriyor. Ancak bu aynı zamanda, bir bölgede defalarca gidip gelmek zorunda kaldıklarında belirli bir zorluk yaratır. Aynı zamanda düşmanlar her zaman birçok yerde ortaya çıkıyor ve gerekli unsurları bulmak ve arkadaşınızı kurtarmak için onlardan mümkün olduğunca kaçınmaya çalışacaksınız.


Ice Scream 4 Rods Factory Mermi Hilesi


Bu korku oyununda, karakteri birinci şahıs bakış açısıyla kontrol edeceksiniz, bu da oyuncuların korkutucu varlıklarla karşılaştıklarında gerçek duyguları deneyimlemelerine yardımcı olacak. Onlarla yüzleşiyormuş gibi hissedecek ve karakter için doğru yolu bulmak için doğru çözümü bulmak için gözlerinizi oyun ekranından alamayacaksınız. Aynı zamanda her şey beklenmedik bir şekilde gerçekleşir ve açtığınız kapının arkasında ne olduğunu bilemezsiniz.


Ice Scream 4 Rods Factory Tuzak Hilesi


Oyuncular, siz ve arkadaşlarınız Rod tarafından bir kafeste kilitliyken kaçırıldığında korku ve mücadeleyi yaşayacaklar. Göreviniz, oyun içinde ilerlemek için yeni alanlar bulup keşfederek arkadaşlarınızın kaçmasına yardımcı olmaktır. Ne yazık ki, bu oyunun zorluklarından biri, oyuncuların bu oyunun içinde gezinmesi için bir mini harita olmamasıdır.


Ice Scream 4 Rods Factory Hile Apk


Oyunun başında arkadaşlarınızı ele geçirirken düşmanın hareketlerini takip edecek ve onlardan kaçmaya başlayacaksınız. Ancak bir fabrika kadar büyük bir ortamda mini haritaların olmaması da oyuncular için bir meydan okumadır. Özellikle geçtiğiniz yerlere dikkat etmeniz ve arkanızda sinsi sinsi sinsi sinsi dolanan maskeli varlıkları kesmek için kullanmanız gerekecek.


Ice Scream 4 İndir


Ice Scream 4 hilesiz. Kafesten kaçabilen ve çevre ile etkileşime girerken ana karakterin yeteneklerini gerçekleştirebilen tek karakter sizsiniz. Etkileyebileceğiniz ortamın farkında olmak, neye dokunabileceğinizi bilmek ve hızlı bir şekilde kaçmak için gereklidir. Aynı zamanda dikkat etmeniz gereken bu oyunda nesnelerle etkileşim de çok önemli.


İce Scream 4 ne zaman çıkacak


Onların kavrayışından kurtulup oyunun bazı ortamlarından geçtikten sonra, keşfe kafesin dışında başlayacaksınız ve bu, net bir hedefi olmayan bir süreç olarak görülebilir. Ne arayacağınızı bilmiyorsunuz ve bazen bazı nesneler çıplak elle açılamadığında kolay olmayacak. Özellikle, bazı tünellerin vidalarını veya kapıya çivi ile sabitlenmiş ahşap çıtaları sökmeniz gerekecektir.


Ice Scream 4 Oyun İndir Club


Bu alanları keşfetmek istiyorsanız, Ice Scream 4 ortamında gerekli öğeleri bulmanız gerekecek. Spesifik olarak, vida açmak veya bir vidayı çıkarmak gibi bazı benzer yerleri açmak için bazı ekipmanları alabileceksiniz. gemiden çivi. Ancak dikkat etmeniz gereken bir şey, ortamda aynı anda yalnızca sabit sayıda öğe taşıyabilmenizdir. Bu nedenle, etrafınızdaki şeylere dikkat etmelisiniz.


İce Scream 4 nasıl indirilir?


Bir korku oyununun özellikleri ile, herhangi bir oyuncunun bilmesi gereken bir faktör, sizi bekleyenlerle savaşmanın zor olmasıdır. Gizli aksiyon türündeki oyunlara benzer. Yani Ice Scream 4'te karakteri kontrol edecek ve farklı fiziğe sahip korkunç maskeli adamları atlatacaksınız. Her vücut şeklinin, dikkat etmeniz gereken bazı benzersiz özellikleri vardır.


Ice Scream 4 Rods Factory son sürüm apk indir


Çocuksu bir fizik için bazen hızlı geçebilir ve daha yüksek yerlere tırmanırken takip etmesi zorlaşır. Ancak bir yetişkin kılığında düşmanlarla karşılaşırsanız, sizi havalandırma kanalına kadar takip edebilirler. Bu nedenle, bu oyunu tamamlamak istiyorsanız, gizli hareketler de önemlidir.


Ice Scream 4 Rod's Factory'i İndirin (MOD, Ücretsiz Ödüller / Reklamsız)


Bir önceki android oyun Trucker Joe APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar