Tetrun Parkour Mania Para Hileli MOD APK [v0.9.28]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tetrun Parkour Mania Para Hileli MOD APK [v0.9.28] 1 Tetrun Parkour Mania Para Hileli MOD APK [v0.9.28] 2 Tetrun Parkour Mania Para Hileli MOD APK [v0.9.28] 3 Tetrun Parkour Mania Para Hileli MOD APK [v0.9.28] 4 Tetrun Parkour Mania Para Hileli MOD APK [v0.9.28] 5 Tetrun Parkour Mania Para Hileli MOD APK [v0.9.28] 6

Tetrun Parkour Mania Para Hileli MOD APK [0.9.28] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gerçek bir parkour akışını deneyimleyin! Sonsuz eğlence başlıyor.


Tetrun Parkour Mania 0.9.28 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
Telefonda oynamak için yeni bir spor oyunu arıyorsunuz ama yine de merak ediyorsunuz çünkü çok farklı oyunlar var ama çok farklı değil. Come to Tetrun Parkour Mania, son yıllarda ortaya çıkan sporlara dayalı bir oyun olan Cableek Games tarafından üretilen Parkour, değerlendirmeyi aldığında soğuma belirtileri göstermedi ve son zamanlarda kullanıcıdan sıcak bir karşılama.


Tetrun Parkour Mania v0.9.28 MOD APK


Tıpkı parkur oyuncuları gibi, kontrol ettiğiniz karakterlerin dans hareketleri yapması, tırmanması, yuvarlanması… önündeki engelleri aşması gerekecek. Bununla birlikte, oyunun diğer parkour oyuncuları gibi yollar veya binalar gibi geniş bir alanda ileri geri koşmak yerine, karakterin bir çizgi üzerinde hareket etmesi gibi belirgin bir farkı vardır. 


Tetrun Parkour Mania Para Hilesi


Daire küplerden oluşur. Başlangıçta, yeryüzünün rengi gibi sarı ve kırmızı küpler vardır, üst katlar okyanus kadar maviye, yerdeki yeşil kadar yüksek ve nihayet gökyüzünün üstü kadar maviye döner. Ayrıca siyah, gri gibi farklı ortamlara eşdeğer başka renkler de var. Oyuncular bu düşen küplerle karşılaştığında kaçınmalı veya durmalıdır. Her tur üç kez vurmayı sınırlayacaktır, 4. zamana kadar oyunu bitirmeniz ve tekrar başlamanız gerekir.


Tetrun Parkour Mania Hile Apk


Tetrun Parkour Mania oyununda karakterler, hareket halindeyken tabutu veya görünmezliği artırmak ve bloklara çarptığında veya oyun sırasında ağı azaltarak ağı kaybetmemek için kafatasları, mavi veya altın semboller gibi sembollerle karşılaşacaktır. Geri dönerek, durarak veya karaktere faydalı olan karakterlere hızla geçerek bundan kaçınabilirsiniz. Başlangıçta küpler yavaş düşecektir ancak daha yüksek katlara çıktıkça daha hızlı düşerler ve kafaya çarpmamaya dikkat etmeniz gerekir.


Tetrun Parkour Mania Apk indir


Oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli karakterlere sahiptir. Sadece bu değil, oyundan sonra aldığınız para karakter için yeni kostümler satın almak için kullanılabilir. Pantolondan bluza, ayakkabıdan şapkaya kadar her ürün mağazada, hem alışveriş yapıp hem de karakterinizi tazeleyebilirsiniz. Oyuncular, diğer aktif oyunculara meydan okuma davetiyeleri gönderebilir. Karakter tarafından elde edilen puan ve süre rekor haline gelebilir ve puan tablosunda sıralanabilir.


Tetrun Parkour Mania Apk Son Sürüm


Tetrun: Parkour Mania MOD, artan zorluğa karşılık gelen birçok seviyeden oluşur. Her meydan okuma, karakterleri parkur oyuncuları kadar ustaca manipüle etmeniz gereken zorlu bir süreçtir. Bu sadece eğlence amaçlı bir oyun değil, aynı zamanda parkuru sevenler için ama gerçek hayatta performans gösterme koşulları olmayanlar için de faydalı bir oyun alanı. Hareket etmenin basit yolu, rengi çok dikkat çekici değil ama oyuncuyu rahatsız etmiyor. Yüzlerce farklı zorluk ile oyun, kullanıcıya kesinlikle rahat ve eğlenceli anlar getirecek. Oyun google play ve uygulama mağazasında ücretsizdir. Parkour dünyasına katılın ve doğrudan cep telefonunuzda Tetrun: Parkour Mania ile lider olun.


Tetrun Parkour Mania indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun SimplePlanes - Flight Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar