CyberSphere Para Hileli MOD APK [v2.52.64]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
CyberSphere Para Hileli MOD APK [v2.52.64] 1 CyberSphere Para Hileli MOD APK [v2.52.64] 2 CyberSphere Para Hileli MOD APK [v2.52.64] 3 CyberSphere Para Hileli MOD APK [v2.52.64] 4 CyberSphere Para Hileli MOD APK [v2.52.64] 5 CyberSphere Para Hileli MOD APK [v2.52.64] 6

CyberSphere Para Hileli MOD APK [2.52.64] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz bilinmeyen gezegenlerdeki savaş oyunu.


CyberSphere 2.52.64 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Ücretsiz alışveriş

Bilimin teknolojik olarak çok gelişmiş olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Bu, insanların giderek daha fazla yapay zeka ve siber robotlara yaklaştığı bir dönem. Japonya, insanlarla çalışma söz konusu olduğunda robotikte en başarılı ülkelerden biridir. Üretim aşamalarında veya insanlarla konuşabilen robot türlerinde ev işi yaparlar. Gelecekte, hem batılı hem de doğulu insanların animasyon filmlerde çizdiği perspektifler sayesinde, savaşabilen, keşfedebilen ve çok iyi iş çıkarabilen robotlar hayal edebiliriz. Birçok insan ikamesi. Ayrıca son derece güçlü dövüş robotlarıyla son derece gelişmiş bir dünya vizyonu çizmek için Kisunja - Free Shooting Games, CyberSphere Online adlı son derece heyecan verici bir oyun yarattı.


CyberSphere v2.52.64 MOD APK


CyberSphere Online dünyasına girdiğinizde, buranın insanların uzaylılar ve son derece korkunç cyborglar tarafından saldırıya uğradığı bir dünya olduğunu göreceksiniz. Ve göreviniz, işgalcilerle savaşmak için bir siber robotlar ve savaşçılar ordusu oluşturmaktır. Zırh, zırh ve silah türleri arasından seçim yapacaksınız. Yeşil, mavi, kurdeleli veya saf beyaz vb. Gibi birçok robot ve siber kıyafet türü vardır. Silahlar, silahlardan toplara kadar çeşitlilik gösterir. Ateş edin ... Ekibiniz üç kişilik bir ekip olacak ve Dünya'yı istila etmeye çalışan uzaylılara ve cyborglara karşı savaşmayı seçeceksiniz. Savaşta, araziden yararlanmanız, tuzaklar kurmanız ve lazerleri kolayca öldürmeleri için lazerlerden kaçma konusunda esnek olmanız gerekir.


CyberSphere 2.52.64 Para Hile Apk


Oyun başlıklarının birçok benzersiz özelliği vardır. Her şeyden önce oyun modu. Tek oyunculu veya takım modu arasında seçim yapabilirsiniz. Sekizden fazla ekip üyesi yok. Ne kadar çok oyuncu varsa, o kadar çok şans kazanır. Çünkü şu anda tek başına düşman birliklerinin saldırganlığını çok fazla önlemek çok zor olacak. PvE ve PvP modları size daha fazla deneyim sunar. PvE'de arkadaşlarınızı katılmaya davet edebilir ve birlikte zorlukların üstesinden gelebilir, savaşta ekibin gücünü artırabilirsiniz. PvP modunda, bir strateji seçmede, dövüş becerilerinde ve başka bir gerçek oyuncu kazanmak ve teknoloji oyuncusu olmak için kendinize meydan okumakta çok fazla deneyime sahip olabilirsiniz. 


CyberSphere Hile Apk


Oyunda, son derece harika, çok çeşitli ve zengin bir kıyafet ve silah savaş sistemi var. Bu şekilde, neyi beğendiğinizi özgürce seçebilir ve keyfi olarak değiştirebilirsiniz. Dövüşte, bu yüzden birçok farklı taktik türü doğdu. Silahlar, mayınlar ve füzeler dahil olmak üzere 30'dan fazla farklı silah türünü içerir.
Dövüş tarzınız insansız hava araçları, askerler veya siber, siborglar vb. Olabilir. Ve düşmanlarınız, modern ekipmanlara sahip, dünyadan aşağı olmayan uzaylılardır. , ultra modern robotlarla.Cybersphere apk son sürüm


Oyun tasarımı son derece göz alıcı, benzersiz ve çekici. Uçaklar ve siber, uzaylılar ve uzaylılar son derece güzel bir şekilde işlenmiştir ve animasyonlu 3D görüntüler onları her zamankinden daha gerçekçi kılarak size harika bir deneyim sunma sözü verir. Teşekkürler. Ses aynı zamanda yayıncının mümkün olan en iyi kaliteyi yaratma konusundaki endişesi ve ilgisidir.


CyberSphere Online Shooter APK indir


CyberSphere Online MOD , dünyanın dört bir yanındaki oyuncular için heyecan verici yeni ve heyecan verici bir savaş oyunudur ve kötü uzaylı güçlerle savaşmak için bağlanmanıza yardımcı olur. Dünyayı korumak için ellerinizi birleştirin. Daha da şaşırtıcı olan şey, bu kadar harika bir oyunda becerilerinizi ve taktiksel düşüncenizi rahatça gösterebilmenizdir. CyberSphere: Çevrimiçi Aksiyon Oyunu'nu bugün indirin ve keyfini çıkarın!


CyberSphere İndir (MOD, Ücretsiz Alışveriş / Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Los Angeles Crimes APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar