Bottle Flip 3D VIP Hileli MOD APK [v1.90]

Puan: 5.00 (Oylar: 6)
Bottle Flip 3D VIP Hileli MOD APK [v1.90] 1 Bottle Flip 3D VIP Hileli MOD APK [v1.90] 2 Bottle Flip 3D VIP Hileli MOD APK [v1.90] 3 Bottle Flip 3D VIP Hileli MOD APK [v1.90] 4 Bottle Flip 3D VIP Hileli MOD APK [v1.90] 5 Bottle Flip 3D VIP Hileli MOD APK [v1.90] 6

Bottle Flip 3D VIP Hileli MOD APK [1.90] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Heyecan verici atari oyunu Bottle Flip 3D'de plastik bir şişeyi çevirmeniz gerekiyor! Şişeyi zıplatın, hatta iki kere çevirin.


Bottle Flip 3D 1.90 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. VIP Hilesi
  2. Kilitler Açık
Bottle Flip 3D - her oyuncunun kendi tepkinizi test edebileceği ilginç bir arcade oyunudur, çünkü burada birçok benzersiz ve ilginç seviyeden bir şişe atmanız gerekir. Oyunun her aşamasında, bitişe ulaşmak için kullanmanız gereken birkaç seviye olacaktır. Ekrandaki geleneksel baskıyı kullanarak, oyundaki ana karakter, şişenin takla yapması ve altta kalması için her şeyi yapacak. 


Bottle Flip 3D v1.90 MOD APK


Bazı durumlarda, bu, akıllı telefonun ekranına iki kez atlamanızı veya daha doğrusu iki kez dokunmanızı gerektirir. Ana karakterin baştan seviyeyi geçmeye başlamasını sağlamak için şişe yere düşüyor ve bir aşamanın başarılı bir şekilde bitirilmesi sayesinde çok fazla kristal kazanabiliyorsunuz. Bu sayede şişelerle birlikte yeni yerler açabileceksiniz.


Bottle Flip 3D Apk PARA hilesi


Android cihazlar için tepkinizi test etmeniz ve rekorlar belirlemeniz gereken arcade tepkisi. Bu, gündelik eğlence türünde oldukça şaşırtıcı ve güzel bir oyundur. Burada size özel beceriler gerektirmeyen mükemmel yönetimin keyfini çıkarabilirsiniz. Minimalizm tarzında yapılmış güzel grafikler, projenin atmosferini ve genel tonunu mükemmel bir şekilde yansıtır. 


Zıplayan Şişe Oyunu Oyna


Sıkıcı gününüzü en eğlenceli zamana dönüştürün, burada ve şimdi yapabilirsiniz. Şişeyi dibe inmesi ve düşmemesi için atmaya başlayın. Seviyeyi tamamlamak için mümkün olduğunca çok puan almaya çalışın. Büyük bir sayı olan oyunda seviyelerin farklı odalarını keşfedin. Farklı yerlere seyahat edin ve yenilerini bulun. Basit oyun, gününüze iyi bir ruh hali ve biraz dinlenme ekleyin.


Bottle Flip 3D apk hile


Trendin getirdiği eğlence potansiyelinin farkında olan Tastypill, Bottle Flip Challenge'dan ilham alan tamamen yeni bir oyun başlatmaya çok hevesli, bu Bottle Flip 3D. iOS'ta bir süre yayınlandıktan sonra, bu işletim sistemi kullanıcılarının deneyimleme şansına sahip olmalarına yardımcı olmak için bu oyun artık Android'de mevcuttur.


Bottle Flip 3D Apk indir


Ayakta durup su şişelerini fırlatmakta ustalaştıysanız ve bu oyunun bu kadar basit olduğunu düşünüyorsanız… Ah! Hatalısınız. Bottle Flip 3D, telefonunuzu bir su şişesine benzetip sizden onu atmanızı istemeyecek, ancak oyunun zorluğu gerçek sürüme göre yeni boyutlara ulaşacak. Bu oyundaki göreviniz, şişeyi bir konumdan diğerine atmak, böylece şişenin tüm yüzeylerde sabit durması ve yere düşmemesi gerekir. Kulağa orijinal gibi geliyor ama hiç şişeyi fırlatıp eğimli bir duvar resminde veya ultra ince bir televizyonda dengelemeyi düşündünüz mü?


Bottle Flip 3D Apk Dayı


Oyuncu, çok sayıda mobilyanın bulunduğu küçük bir odada engelleri aşmak için su şişesini kontrol eder. Dokunarak veya kaydırarak, belirli bir mesafe hareket ederken şişenin havada dönmesini sağlayabilirsiniz. Şişe havadayken ekrana iki kez dokunarak çift atlama yapabilirsiniz. Her atıştan sonra su şişeleri nesnelerin üzerine inmeye zorlanır. Su şişesini yanlışlıkla yere düşürürseniz, şişe ister ayakta ister düşüyor olsun, yine de kaybedersiniz.


Bottle Flip 3D VIP Hilesi


İlk odayı kazandıktan sonra oyunun kilidi yeni odalar ve diğer mobilya düzenlemeleriyle açılacak. İlk birkaç odayı kolayca geçerseniz, acele etmeyin, bu sadece bir ısınma! Seviye ne kadar yüksek olursa, Bottle Flip 3D nesneler arasındaki mesafeyi ve çeşitliliğini çılgın bir şekilde artırır. Artık her şey basit değil, ancak ayakta durmakla düşmek arasındaki sınır milimetreler kadar kırılgan. Sadece biraz güçlü bir el veya biraz gevşek bir el tüm oyunu kaybedebilir. Ayrıca, oyun seviyelerini fethetme sürecinde zor nesneler de giderek daha fazla ortaya çıkıyor. Oyuncunun odaklanmaması durumunda bir fanın su şişesini yere itebileceğini varsayalım veya bir kitaplık çivi kaybederse dikkatsiz bir oyuncuyu yenecektir.


Android şişe oyunu oyna


Her oyunu geçtikten sonra, oyuncu belirli miktarda mücevher alacak. Bu taşlar, su şişeniz için yeni bir cilt satın almak için kullanılacak. Bottle Flip 3D'de bir şişe şarap, bir spor salonu su şişesi ve hatta bir şişe balık sosu gibi deneyimleyebileceğiniz birçok ilginç görünüm olduğunu belirtmekte fayda var.


Bottle Flip 3D Apk Son Sürüm


Bottle Flip 3D'nin grafikleri kabul edilebilir seviyelerde duruyor. İnsanlara Hole.io veya Helix Jump gibi Voodoo oyunlarını hatırlatan basit, hafif görüntü. Görüntü kısmında o kadar mükemmel olmasa da, oyun hala oyuncular için en iyi deneyimi sağlıyor. oyuncularla basit oynanış, son derece bağımlılık yaratan ve her şeyden önce trendi yakalayan puanlar alıyor. Nasıl oynanır, bu oyuna katılanlara kesinlikle eğlenceli ve eğlenceli anlar yaşatacak zeka ve incelik gerektirir.


Bottle Flip 3D indir (MOD, VİP Hilesi)


Bir önceki android oyun Arrow Fest APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar