DC Legends Hasar Hileli MOD APK [v1.27.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
DC Legends Hasar Hileli MOD APK [v1.27.8] 1 DC Legends Hasar Hileli MOD APK [v1.27.8] 2 DC Legends Hasar Hileli MOD APK [v1.27.8] 3 DC Legends Hasar Hileli MOD APK [v1.27.8] 4 DC Legends Hasar Hileli MOD APK [v1.27.8] 5 DC Legends Hasar Hileli MOD APK [v1.27.8] 6

DC Legends Hasar Hileli MOD APK [1.27.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Batman, Superman, The Flash, Wonder Woman, The Joker, Harley Quinn ve çok daha fazlası gibi Justice League Efsanelerini nihai DC süper kahraman dövüş oyununda işe alın!


DC Legends 1.27.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Oyuna başladıktan sonra kendinize ve tüm karakterlere yüksek hasar verebilme özelliğine sahip mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak butona tıklayın  (bu seçenekler olmadan hasar verilmeyecektir).
NOT : Eğitim Google Play'den indirilen oyundan tamamlanmalı ve ardından hiçbir şeyi silmeden modlu apk kurulmalıdır.

DC evrenindeki süper kahramanlar hala bu türün liderleridir. Güçlerinden dolayı dünyadaki birçok hayranın beğenisini alıyorlar. Karakter tasarımlarının çeşitliliği, hayranlarına keyif alabilecekleri pek çok içerik de sunar. Şimdiye kadar oyunlar, figürler, posterler gibi ilgili içerikler de büyük bir sektör olarak hizmet ediyor. DC Legends, Warner Bros tarafından birden fazla platformda yaratılan ve piyasaya sürülen en büyük temsilcilerden biridir. Injustice: Gods Between Us dışında bu oyunun DC evreninin karakter sisteminden yararlanan en başarılı ürün olduğu söylenebilir.


DC Legends v1.27.8 MOD APK


DC Legends Diğer süper kahraman oyunlarının aksine, Süper Kahramanlarla savaşın. Taktiklere antagonist faktörlerden daha fazla önem verir. Oyuncular, rakipleri tarafından zayıf düşmemek için oyuna gitmeden önce çok düşünmelidir. Bu oyundaki beceri son derece önemlidir, ancak nihai zafere pek katkı sağlamaz. Maç sırasında biraz kaybedebilirsiniz. Bundan sonra, iyi bir stratejiyle, hala kavrayabilirsiniz.


DC Legends v1.27.8 Hasar Hile Apk


Bu oyunun dövüş mekanizması, herkesin rakiplere karşı savaşma fırsatına sahip olduğu sıra tabanlı kurallara uymaktır. Tüm gücünüzü rakibinize verdikten sonra, onun sizinle bir kez savaşmasını bekleyin. Maç, bir taraf silindiğinde sona erecektir. Genellikle, iki saldıran oluşum arasındaki maçlar çabuk biter. Ancak savunma kullanan takımlar için oyun birkaç dakikadan fazla sürecek.


DC Legends Hile Apk


Bir savaşta, rakiplerinize karşı onlarla savaşmak için 3 - 5 süper kahraman getirebilirsiniz. Normalde, her birinin kendi dövüş yetenekleri vardır. Bir saldırıda sadece bir kahramanın rakibe zarar vermesine izin verilir ve tabii ki geri kalanı durur. Bir dizilişin genellikle kazanması gereken birkaç şey olur. En basit strateji, hasara odaklanmanız ve o düşmanı hemen öldürmeniz gerektiğidir. Bunu yapmak için, süper kahramanın ona saldırabilmesi için o rakibe dokunmanız gerekecek.


DC Legends Karakter Hilesi


Ancak bu oyunda element denen daha özgün bir mekanizma var. Bu, bir elemanın diğerine kapalı bir daire içinde karşı çıkacağı anlamına gelir. Kendinizden daha fazla unsur içeren bir rakibe saldırırsanız, fazladan hasar verir. Aksine sizden daha güçlü unsurlarla rakiplere saldırırsanız, hasar azalacaktır. Tabii ki, benimle aynı öğeye sahip rakipler, saldırıda hesaplanan taban hasarı alırlar. Bu, bir savaşın başarısı veya başarısızlığı üzerinde çok önemli bir etkidir. Örneğin, dizilişiniz daha güçlüyse ancak karşı koyan daha fazla birim varsa, yine de kaybetme şansınız vardır. İlk vurulan birimlerin yerleştirilmesinin de duruş üzerinde bir miktar etkisi vardır. Genel olarak bu bir strateji oyunudur, bu yüzden önceden hazırlanmanız son derece önemlidir.


DC Legends APK Son Sürüm indir


Neredeyse yüz yıllık tarihi boyunca, bu kopukluk birçok karakter yarattı. Süper Kahramanlar ve kötüler, hayranları memnun edecek savaşlar yaratmak için birbirleriyle karşı karşıya gelir. DC Legends, Warner Bros'a bağlı bir oyunudur, bu yüzden karakterleri çok eksiksizdir. Neredeyse tüm karakterler oyunda görünür. Görünmemişlerse, kesinlikle bir sonraki yamada da güncellenecek. Şu anda, onları toplayıp savaş alanında kullanman için 90'dan fazla karakter var. Superman Batman, Catwoman, Lex Luthor gibi son derece ünlü kişilerin hepsi ortaya çıktı ve birçok farklı diziyle eşleşti. Kadronuzu kurma amacına bağlı olarak, bu karakterleri doğru seçmelisiniz.


DC Legends MOD Menü Apk


Yukarıda bahsedildiği gibi, her karakterin kendine özgü bir yeteneği vardır. Bu, yine de güçle ölçüldükleri için yeni bir karakter değildir. Her karakterin kendi istatistikleri vardır ve onları bir takımda bir araya getirdiğinizde, bu istatistikler bir araya getirilecektir. Takım gücü olarak adlandırılacak. Bazen daha büyük TP'ye sahip bir rakibe karşı oynamanız gerekir, ancak onun karakterine karşı çıkılır ve yine de kazanma şansınız vardır.


DC Legends'ı İndirin (MOD, Hasar / Savunma Hilesi)


Bir önceki android oyun Mini Trucker APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar