The Wolf Para Hileli MOD APK [v2.9.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
The Wolf Para Hileli MOD APK [v2.9.0] 1 The Wolf Para Hileli MOD APK [v2.9.0] 2 The Wolf Para Hileli MOD APK [v2.9.0] 3 The Wolf Para Hileli MOD APK [v2.9.0] 4 The Wolf Para Hileli MOD APK [v2.9.0] 5 The Wolf Para Hileli MOD APK [v2.9.0] 6 The Wolf Para Hileli MOD APK [v2.9.0] 7 The Wolf Para Hileli MOD APK [v2.9.0] 8

The Wolf Para Hileli MOD APK [2.9.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin - Doğada hayatta kalmak için yapacağınız tek şey beslenmek ama nasıl ? Kurtlar Sofrasına hoşgeldiniz.


The Wolf 2.9.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Elmas Hilesi
  3. Yetersiz veya miktar 0 olsa bile, Madeni Paralar ve elmaslar ile her şeyi satın alın!

Bir gün, eğer süpermarkette artık et satılmıyorsa ve artık temiz su sağlanamıyorsa, o zaman ne olacak? Açıkçası, doğada hayatta kalma şansınızı en üst düzeye çıkarmalısınız. Vahşi doğada yaşamaya çalışan ve modern insan konforuna sahip olmayan birçok insan var. Ancak yine de kendi sınırları vardır ve doğa ile tamamen uyum içinde olamazlar. O zaman doğal bir avcı olursan, nasıl olurdu? Bu hiç kimse tarafından tecrübe edilmemiştir ancak simülasyon oyunlarında oldukça mümkündür. Bu sefer sen bir kurtsun.


The Wolf v2.9.0 MOD APK


The Wolf , Swift Apps LTD tarafından oyun koleksiyonunda güncellenen en son isimdir. Simülasyon oyunları hemen hemen aynı formülü oynuyor, ancak farklılıklar o kadar açık ki ilk oyundan tanıyabilirsiniz. Kendi yarattıklarıdır. Doğada bulunan tüm becerilere ve güce sahip bir kurt rolünü oynuyorsunuz. Yaşa ve en kaslı kurt ol. Harika grafikler ve çeşitli oyunlarla bir kurt olarak unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız. 

Diğer tüm doğal simülasyon oyunları gibi The Wolf da gerçek bir kurt oynamanıza izin veriyor ve bozkırlarda kendiniz hayatta kalmalısınız. Zorlukların üstesinden gelmeniz gereken birçok zorluk var. İlk önce, vahşi doğada avlanmalı ve barınak bulmalısınız. O zaman en güçlü kurt olmak için savaşmalısın, Kurt Alfa olun.


The Wolf 2.9.0 Elmas Hile Apk


Ayrıca, sıran için seçebileceğin birçok kurt türü var mı Gri Kurt? Dhole Wolf mu? Ya da belki gizemli bir Kara Kurt. Hepsi de dönüşmeniz için hazır. Oyunda ayrıca CO-OP veya PVP gibi pek çok çekici oyun modu hazırlandı - Çevrimiçi Gerçek Zamanlı Çok Oyunculu, İşbirlikçi çok oyunculu avcılık ve PVP Battle Arena modlarındaki her şey.


The Wolf 2.9.0 Para Hile Apk


Wolf MOD , seçtiğiniz kurt görünümünü tam olarak simüle eder. Vahşi doğada davranışı, hareketi ve avlanma alışkanlığı her ayrıntıda keskin bir şekilde dönüştürülür. Tam 3D grafikler, oyuncuya doğa, av ve kurtun güzel bir görünümünü verir. Swift Apps LTD, çok sayıda simülasyon oyunuyla kendine ait devasa bir koleksiyona sahiptir. Ancak, diğer oyun yapımcıları gibi, kendi güçlerine de sahipler. Diğer üreticilerin avcı oyunlarını simüle ettikleri araçlar için bir dizi simülasyon oyunu var. The Wolf, The Tiger, Panther Online, The Cheetah gibi doğadaki büyük ve güçlü hayvanlar.


The Wolf İndir (MOD, Ücretsiz Alışveriş / VIP)

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar