Modern Combat 4 Zero Hour Full Para Hileli MOD APK [v1.2.3e]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Modern Combat 4 Zero Hour Full Para Hileli MOD APK [v1.2.3e] 1 Modern Combat 4 Zero Hour Full Para Hileli MOD APK [v1.2.3e] 2 Modern Combat 4 Zero Hour Full Para Hileli MOD APK [v1.2.3e] 3 Modern Combat 4 Zero Hour Full Para Hileli MOD APK [v1.2.3e] 4 Modern Combat 4 Zero Hour Full Para Hileli MOD APK [v1.2.3e] 5 Modern Combat 4 Zero Hour Full Para Hileli MOD APK [v1.2.3e] 6

Modern Combat 4 Zero Hour Full Para Hileli MOD APK [1.2.3e] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Antarktika'dan Barselona'ya dünyanın her yerinde savaşıyorsunuz.


Modern Combat 4 Zero Hour 1.2.3e APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full Tam Sürüm
  2. Sınırsız Para Hilesi 
Modern Combat 4 Zero Hour, dünyanın 1 numaralı FPS aksiyon oyunudur. Bu, Gameloft'un ünlü Modern Combat shooter serisinin dördüncü versiyonu. Bağlanabilir, bu oyuncular için harika bir fantezi aksiyon nişancı oyunudur. Çekici özellikleri ve verdiği dramatik seviye nedeniyle oyuncu yakışıklıdır. Atış serisiyle üretici Gameloft, mobil cihazlar için aksiyon oyunları konusunda yeni bir sayfa açtı. Bu 4. sürüm, oyun boyunca size aşırı "zaten" deneyimler getirmeyi vaat ediyor. Bekleyin ve bu makale aracılığıyla bunun ne kadar şaşırtıcı olduğunu öğrenin!


Modern Combat 4 Zero Hour v1.2.3e MOD APK


Modern Combat 4'ün içeriği, insan felaketinin nedeni olan ve dünyadaki tüm gezegenin varlığını tehdit eden nükleer enerjiye karşı bir savaştan alınmıştır. Oyuna katılırken, oyunculara düşman güçlerini yok etmek için kampanyaya katılan bazı seçkin askerler katılacak. Takım arkadaşlarınız, dünyayı tarihin en kötü terörist planından kurtarmak için bu kampanyanın asil görevini birlikte yerine getiriyorlar.


Modern Combat 4 Zero Hour Para Hilesi


Bu oyuna gelen oyuncular, sadece birinci şahıs atış hissini yaşamakla kalmıyor. Daha da önemlisi, bir fantastik aksiyon filminden ya da gişe rekorları kıran bir Hollywood filminden keyif alıyormuş gibi hissediyorsunuz. Oyunun sunduğu farklı görevleri gerçekleştirmeniz gerekecek. Sadece hedefi yok etmeyi değil, aynı zamanda sayısız zırhlı aracın, uçağın, tankın… savaşı kazanmak için yüksek konsantrasyona, güçlü bir zihne sahip olmanızı gerektiren şiddetli bir savaşa dahil olmayı hedefliyorsunuz.


Modern Combat 4 Zero Hour Tam Sürüm apk indir


Bu oyundaki temel göreviniz nükleer savaşı önlemek, insanlığın barışçıl yaşamını korumaktır. Bu, büyük kapsamlı misyon ve aynı zamanda oyuna yönelik hedeftir. Düşmanı yok etmek ve belirli görevleri tamamlamak için şart, Mavi Krediye sahip olmanızdır. Bu öğe oyunda yaygın bir sanal para birimidir ve bu parayı tek oyunculu görevlerle kazanabilirsiniz. Her görevin sonunda, elde ettiğiniz başarılara bağlı olarak, tamamlama düzeyine karşılık gelen miktar size verilecektir.


Modern Combat 4 hile apk


Bu para ne için kullanılıyor? Askeri Mağaza mağazasındaki eklentileri, yükseltme paketlerini ve ekipmanı satın almak için kullanacaksınız. Mağazaya erişmek için, nerede olursanız olun, ihtiyacınız olduğunda ekrandaki simgeye hafifçe dokunmanız gerekiyor! Ayrıca, başka bir para birimi de yapmanız gerekiyor, Altın Kredi - bu oyundaki en gelişmiş para birimidir. Duraklat ekranının menü çubuğundaki “artı” simgesine basarak istediğiniz zaman satın almak için kullanabilirsiniz!


Modern Combat 4 silah hilesi


Düşmanlarınızı yok etmek için destansı bir silah cephaneliğine ihtiyacınız var; Bu nedenle, karakterin silahını kuşanmanız gerekiyor. Mevcut cephanelikte daha fazla silah almak için Çok Oyunculu modda ana menüye erişmeniz ve Cephanelik kartını seçmeniz gerekiyor. Ardından birincil silahı seçin ve seçim ekranına geçin. Gerekli silahı seçtikten sonra Özelleştir'e tıklayın ve bitirmek için Bitti'yi seçin! Ayrıca düşmanı gizlice yok etmek için düşmanın arkasına geçiyorsunuz, düşman yaklaştığında Ateş'i seçiyorsunuz. Bu, mermilerin bıçağa dönüşmesine ve düşmanları anında sessizce yere indirmesine yardımcı olur.


Modern Combat 4 hile nasıl yapılır


Askeri desteğe ihtiyacınız varsa, art arda bir dizi görevi yerine getirmeniz gerekir. Özellikle her destek türü en az 3-6 kez gerektirir. Ayrıca bir manga etiketi oluşturmak için Multiplayer bölümünde HQ kartına erişir, İmza ve Klan'ı seçin, Klanı Düzenle'yi seçin ve istediğiniz etiketi girin. İlk olarak, oyun oyuncuları benzersiz hikayeleriyle etkiliyor. İki gruptan birini seçebilirsiniz: Edward Page gücü de dahil olmak üzere iyi veya kötü. Antarktika'dan Barselona'ya dünyanın her yerinde savaşıyorsunuz. İkincisi, grafikler ve ses yüksek kalitede. Canlı ve gerçekçi görüntü motifleri; etkileyici, ürkütücü ses ile film benzeri karakter seslerinin bir araya gelmesi, kaosu gerçek bir savaş gibi hissetmenize yardımcı oluyor.


Modern Combat 4 apk indir


Üçüncüsü, benzersiz bir atış stili ve 20.000'den fazla kombinasyonla geliştirilmiş silahlarla Çok Oyunculu mod arzu edilir. Hepsi oyun için çeşitlilik yaratır. Yeni puanlama oyun modu, oyuncuların skor tablolarında rekabet etmesine yardımcı olarak oyunu her zamankinden daha dramatik hale getiriyor. Ayrıca oyun, öğeleri satın almak için IAP paketleri, aralarından seçim yapabileceğiniz gerçek parayla sanal para içerir! Modern Combat 4 Zero Hour ile size konforlu eğlenceler dileriz!


Modern Combat 4 Zero Hour indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Russian Cars Priorik APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar