Major GUN War on Terror Para Hileli MOD APK [v4.2.5]

Puan: 4.33 (Oylar: 3)
Major GUN War on Terror Para Hileli MOD APK [v4.2.5] 1 Major GUN War on Terror Para Hileli MOD APK [v4.2.5] 2 Major GUN War on Terror Para Hileli MOD APK [v4.2.5] 3 Major GUN War on Terror Para Hileli MOD APK [v4.2.5] 4 Major GUN War on Terror Para Hileli MOD APK [v4.2.5] 5 Major GUN War on Terror Para Hileli MOD APK [v4.2.5] 6

Major GUN War on Terror Para Hileli MOD APK [4.2.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun, sınırı geçen ve ülkenize gelen teröristler etrafında bir hikayeye sahip.


Major GUN War on Terror 4.2.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız Altın Hilesi
Major Gun War on Terror for Android , Android ve IOS için harika silah sistemiyle atış oyunu türüne ait bir mobil oyundur. Oyun, sınırı geçen ve ülkenize gelen teröristler etrafında bir hikayeye sahip. Her zaman yaşadığın ülkenin ulusal güvenliğini terörize etmenin ve tehdit etmenin yollarını bulurlar.


Major GUN War on Terror v4.2.5 MOD APK


Şu anda askeri seçkin bir savaşçısınız, göreviniz silah almak ve ülkenize barış içinde dönmek için teröristle mücadele çalışmalarına katılmak. Ayrıca Major Gun'ın 3 boyutlu grafiği çok iyi yapılmış, biraz çizgi film yönü için resimler vurgulanmıştır. Bu noktanın yanı sıra, tüm oyunculara uygun basit bir kontrol sistemi, ilginç bir oyun var. Binbaşı Gun'un boş zamanlarınızda görmezden gelemeyeceğiniz bir savaş alanı olacağı söylenebilir.


Major GUN War on Terror 4.2.5 Para Hile Apk


Major GUN War on Terror - Güzel grafikler ve dinamik oyun ile 3D çekim. Kent mahallelerinin çoğu terör örgütü tarafından ele geçirildi. Saldırganlar birçok sakini rehin aldı ve duruma emekli bir binbaşı neden oldu. Suçluları ortadan kaldırmak ve tutukluları kurtarmak gerekiyor. Oyun, geliştirilmiş bir versiyondur.


Major GUN War on Terror 4.2.5 Altın Hile Apk


Ana karakter barınaklar arasında hareket ederken, kullanıcının yalnızca nişan alıp tetiği çekmesi, silahları değiştirmesi ve spetsumeniya kullanması gerekir. Şehirde dolaşan oyuncu, haydutlarla çatışmalara girecek. İlk aşamalarda düşmanlar kolayca donatılır, ancak son seviyeler savaşçıları kasklara ve uçaksavar ceketlerine düşecektir. Rakipleri ortadan kaldırmak için sadece kurşunla değil, aynı zamanda yakıt varillerine ateş ederek de yapabilirsiniz. Geçiş, silah, cephane ve diğer eşyaların satın alındığı para birimine verilecektir. Major GUN ayrıntılı görseller ve film müziği ile kaliteli nişancı oyunu.


Major gun War on Terror Apk dayi


Aksiyonun ana karakteri, oynayacağınız mükemmel bir askerdir, ordu işini bilir. Her yerde teröristler ve katiller herkesi ortadan kaldırmanız gerekir. Rakip kalabalığını durdurabilecek, tetikte olabilen, tehlike her yerde beklemede olan, savaş alanında ölümden kaçınmak için ilk yardım çantalarını zamanında aramayı unutmayın. Doğru bir atış veya arkadan vuruşla düşmanı öldürün, her görevde 3 yıldız kazanın, atış becerilerinizi geliştirin ve rütbenizi yükseltin. Patronla savaş, teröristleri durdur ve rehineleri kurtar. Özel grafikler sizi bir tutam mizahla savaş dünyasına götürecek, dövüş becerilerinizi geliştirecek ve dünyayı kötülüklerden koruyacak.


Major gun War on Terror apk hile


Bölgeyi ele geçiren ve orada güçlendiren terörist gruplarını yok edin. Farklı silahlarla silahlanın ve suçlularla savaşın. Bu Android oyununda terörist temizleme operasyonlarını tamamlayın. Pazarlık yok, daha fazla uzatmak yok. Tetiği çekin ve düşmanlarınızı kurşunla yıkayın. Tabancalar ve hafif makineli tüfeklerden çok namlulu makineli tüfeklere kadar farklı silahlar satın alın. Ne kadar çok terörist öldürürseniz, o kadar çok puan alırsınız. Düşmanlarınızı yok etmek için çeşitli bonuslar kullanın.


Major Gun Apk Oyun İndir Club


Bu sefer askeri seçkin bir savaşçıya dahil oluyorsunuz, ülkelerinin silahlarla ve teröristlerle savaşmak için geri dönme misyonunda barışçıl çalışması. Ek olarak, görüntüler Gun 3D grafiklerinin ana çizgi film yönünü işaretlemek için harika kılıyordu. Bu noktanın ötesinde, tüm oyuncular için basit bir kontrol sistemi olan ilginç bir oyun yoktur.Major GUN: Teröre karşı Android için Teröre Karşı Savaş byss mobile tarafından geliştirilmiştir. Dünya çapında 1 milyon indirme kazandı. Major GUN, oynamanız gereken en iyi atış oyunudur.


Major GUN War on Terror indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Into The Badlands Champions APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar