Yeni oyunlar ordu ücretsiz çevrimdışı atış oyunlar Mega Hileli MOD APK [v18.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Yeni oyunlar ordu ücretsiz çevrimdışı atış oyunlar Mega Hileli MOD APK [v18.4] 1 Yeni oyunlar ordu ücretsiz çevrimdışı atış oyunlar Mega Hileli MOD APK [v18.4] 2 Yeni oyunlar ordu ücretsiz çevrimdışı atış oyunlar Mega Hileli MOD APK [v18.4] 3 Yeni oyunlar ordu ücretsiz çevrimdışı atış oyunlar Mega Hileli MOD APK [v18.4] 4 Yeni oyunlar ordu ücretsiz çevrimdışı atış oyunlar Mega Hileli MOD APK [v18.4] 5 Yeni oyunlar ordu ücretsiz çevrimdışı atış oyunlar Mega Hileli MOD APK [v18.4] 6

Yeni oyunlar ordu ücretsiz çevrimdışı atış oyunlar Mega Hileli MOD APK [18.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Real Commando Secret Mission olan bu savaş oyununu test edin.


Yeni oyunlar ordu ücretsiz çevrimdışı atış oyunlar 18.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı Modu
  2. Düşman saldırı yapmaz
  3. Reklamsız

Yeni oyunlar ordu ücretsiz çevrimdışı atış oyunlar, mobil kullanıcılar için tamamen ücretsiz bir çevrimdışı atış oyunudur, önünüzde şiddetli silah savaşları gerçekleşiyor. Elit bir ordu karaya çıktı ve düşmanla savaşmaya başladı, şehre barış getirmek için onları yok etti. En yoğun silahlı savaşları yaşamak istiyorsanız, oyunu hızlıca indirin, savaş başlamak üzere sizleri bekliyor.


Yeni oyunlar ordu ücretsiz çevrimdışı atış oyunlar v18.4 MOD APK


En iyi çevrimdışı aksiyon oyununun, keskin nişancı görevlerinin ve canlı silahlı çatışma görevlerinin gerçek dünyasına, savaş sırasında çerçeve sınırı olmadan hoş geldiniz. Bu komando atış oyunuyla ilgileniyorsanız, lütfen hızlıca indirin, gerçekten oynamaya değer bir aksiyon oyunu. Yeni oyuncular için gerçekten nefes kesici bir macera olan bu kadrodaki en iyi savaşçı olmak için atanmış tüm görevleri tamamlamalısınız.


En iyi Atış Oyunları ücretsiz çevrimdışı oyunlar APK indir


Yeni oyunlar ordu ücretsiz çevrimdışı atış oyunlar, oyuncuların keskin nişancı görevlerini geçmesini gerektiriyor, oldukça keskin grafiklerle, birkaç silahlı çatışma oyununun getirebileceği en gerçekçi duyguları yaşayabilirsiniz. Modern askeri teçhizatı kontrol etmeyi deneyin, oyun bu dövüş oyununda askeri teçhizat ile tasarlandı. Oyun, Banduk Wala'ya göre tasarlanmıştır, böylece oyuncu, karakteri kolayca hareket ettirmek için kontrol edebilir. Kontrol düğmelerini yukarıdaki, sol ve sağdaki gibi kullanın, ayağa kalkın ve oyunda kolayca hareket edebilmek ve esnek bir şekilde savaşabilmek için oturun. Askeri oyunlarla dolu bir dünya, son derece şiddetli dövüşler, insanların gerçek anların tadını çıkarmaları için hazır.


En iyi Atış Oyunları ücretsiz çevrimdışı oyunlar APK Hile


Karakterin sağlık çubuğu ve kalan mermi sayısı ekranın üst kısmında oldukça ayrıntılı ve görülmesi kolay bir şekilde düzenlenmiştir, bu da oyuncuların stratejiyi kolayca görmelerini ve hesaplamalarını sağlar. Ekrana dokunarak, o savaşta en uygun olduğunu hissettiğin silahı seçerek hızlıca silah değiştirebilirsin. Silahlı çatışma oyunlarında en iyi olmak istiyorsanız, lütfen sıkı çalışın ve Real Commando Secret Mission'ın görevini tamamlayın. Oyun her yaş için geçerlidir, bu nedenle kurallarda sınır yoktur. Komando rol yapma oyunu, ülkeye hizmet etmek, ülkeye barış getirmek ve tüm düşmanları yok etmek için savaşmanız gereken hikayesi ile profesyonel oyunculara yabancı olmayan bir oyun türüdür. Sizin için birçok önemli savaş görevi var, keskin nişancı görevlerinde, tüfek savaşı yaşamak için cesur ve yetenekli bir asker olmalısınız.


Yeni oyunlar ordu ücretsiz çevrimdışı Atış Oyunları APK dayı


Real Commando Secret Mission, birinci şahıs nişancı dövüş oyunu formatında tasarlanmıştır, bu nedenle oyuncular oldukça aşinadır, birçok atış oyunu birinci kişi ile programlanır. Askerlere verilen tüm silahları kullanın, sevdiğiniz silahları kullanarak ülkeyle savaşmaya çalışan düşmanları vurun. Silahlar tabancalar, tüfekler, av tüfeği ve keskin nişancı tüfekleri arasında çeşitlilik gösterir, böylece oyuncular birçok farklı türde silah kullanabilir. Birçok savaşta yavaş yavaş silaha uygun olduğunuzu hissedeceksiniz, bu da düşmanı en etkili şekilde yok etmenize yardımcı olur. Her savaşta size farklı silahlar veriliyor, düşmanları uzaktan keskin nişancı tüfekleriyle yok etme hissini büyülüyorsunuz.


Yeni oyunlar ordu Ücretsiz çevrimdışı atış Oyunları APK Oyun İndir club


Verilen görevi tamamladıktan sonra, daha fazla ikramiye kazandıkça birçok düşmanı öldürmek için harcadığınız çabaya değer bir bonus miktarı alacaksınız. Lütfen düşmanı yenebilmek için uygun bir savaş stratejisi seçin, ancak ordumuz için en fazla kaybı azaltacaktır. Düşmanlar aynı zamanda dikkatlice eğitilmiş filolardır, bu yüzden küçümsememeliyiz, sübjektif olmak savaşırken hemen yok edilebilir. Oyuncuların, takımlarla savaşmak, belirlenmiş silahlarla tekli dövüşmek gibi katılabileceği birçok mod vardır. Oyuncular için suikast keskin nişancı görevleri, keskin nişancı anlarını boğmak, el becerisi ve hassasiyet gerektirir. Oyundaki grafikler ve sesler özel olarak tasarlanmıştır, 3B grafik arka planı, oyuncunun savaşta en gerçekçi hissetmesini sağlar.


Yeni oyunlar ordu Ücretsiz çevrimdışı atış Oyunları APK Son Sürüm indir


Yeni oyunlar ordu ücretsiz çevrimdışı atış oyunlar oyununu hemen cihazınıza indirin ve takım arkadaşlarınızla en yoğun ve heyecanlı savaşların tadını çıkarın? Oyunumuz eğlenceli anlarınızı daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirsin, umarız oyun oyuncuları mutlu eder. Oyunla ilgili herhangi bir yorumunuz varsa lütfen hemen gelen kutusuna bir mesaj gönderin, hemen kabul edip yanıtlayacağız. Yorumlarınız için teşekkürler, oyunu daha da başarılı hale getirecek.


Yeni oyunlar ordu ücretsiz çevrimdışı atış oyunlar İndir (MOD, Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Need for Speed No Limits APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar